Ντέρμπι στην Α1 ΕΠΣΗ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Παρασκευή, 15 Απριλίου 2011 20.07

Σημαντικό παιχνίδι πραγματοποιείται  στην Α1 ΕΠΣΗ, ανάμεσα στον φιναλίστ του Κυπέλλου Αλμυρού και τον πρωτοπόρο Ζαρό.

Το συγκεκριμένο ματς θα διεξαχθεί στον Κρουσώνα καθώς οι «πορτοκαλί» έχουν τιμωρηθεί με μία αγωνιστική της έδρας.

Αναλυτικά οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Α1 ΕΠΣΗ

27η Αγωνιστική (17:00)

Σάββατο 16 Απριλίου

Λίντο – Μαραθώνας (Θ. Α. Αδαμάκης, Ν. Πάγκαλος, Δ. Μαυρουδής)

ΑΟΤ – Αθλόπολις (Β. Μαθιουδάκης, Γ. Σπανάκης, Γ. Περτσελάκης)

Εθνικός – Γαρίπα (Γ. Φουκάκης, Φ. Λιανδράκης, Ε. Γαρεφαλάκης)

Ρωμανός Κόσμος – ΕΓΟΗ (Δ. Ρεμιδιανάκης, Α. Δασκαλάκης, Ε. Φλουρής)

Δειλινά – Αστέρας Μυρτιάς (Χ. Χανιωτάκης, Μ. Βισκαδούρος, Ι. Μαυραντωνάκης)

Μοχός – ΠΑΝΟΜ (Ε. Μανδαλενάκης, Φ. Παπαδάκης, Κ. Γαρεφαλάκης)

Αλμυρός – Νερό Ζαρός (Μ. Κοκκινάκης, Ε. Χαραλαμπάκης, Γ. Νικηφόρος)

ΑΕΚ – Μοίρες (Σ. Στεφανίδης, Γ. Ζαχαριουδάκης, Χ. Τουρλουκάκη)

Α2 ΕΠΣΗ

29η Αγωνιστική (17:00)

Σάββατο 16 Απριλίου

Δόξα Γαλιάς – Δαμάστα (Ι. Δασκαλάκης, Ε. Καπετανάκης, Β. Μπάρκουλας)

Δίας – Γόρτυς (Δ. Λαφαζάνης, Σ. Γρύλλου, Ε.Πετράκης)

Τύλισος – Ελπίδες (Β. Κοκκινάκης, Β. Νικολακάκης, Δ. Βοριζανάκης)

Κυριακή 17 Απριλίου

(15:00)

Νέοι Ηροδότου – Φαιστός (Ν. Γιαλαμάς, Γ. Φουκάκης, Μ. Κοκκινάκης)

Ποσειδώνας – Αγία Βαρβάρα (Σ. Βελεγράκης, Ι. Μπεκιράκης, Μ. Κυριακόπουλος)

(17:00)

Παλιανή 2008 – Ραύκος (Χ. Κρασαγάκης, Ι. Κουράκης, Κ. Μαρνελάκης)

Κόρακας – Κόροιβος (Α. Δασκαλάκης, Κ. Τρουλικός, Α. Βισκαδούρος)

Μεταξοχώρι – Κεραυνός (Ε. Φερετζάκης, Μ. Σφακιανάκης, Γ. Σπανάκης)

Β’ ΕΠΣΗ (Α’ ΟΜΙΛΟΣ)

25η Αγωνιστική

Σάββατο 16 Απριλίου

(17:00)

Ανάληψη – Σκινιάς (Ν. Τσιντάρης, Κ. Μαρνελάκης, Μ.Μ. Σφακιανάκης)

Δεμάτι – Ομόνοια Καλλιθέας (Ι. Πασσάς, Ν. Γιαλαμάς, Γ. Τσικνάκης)

Ηρακλής Νιπ. Καλτσέτο (Γ. Ξυπάκης, Α. Δρακάκης, Ν. Μερκουλίδης)

Κυριακή 17 Απριλίου

(11:00)

Θέρισος – Ανδρογέας (Ι. Κουράκης, Ι. Πασσάς, Α. Γκιοαουράκης)

(17:00)

Αναγέννηση – ΟΦΑ (Ι. Μουρτζάκης, Δ. Λαφαζάνης, Χ. Τουρλουκάκη)

Ανθεστίων – Γούβες (Φ. Παπαδάκης, Α. Δρακάκης, Α. Πολυχρονάκης)

Β’ ΕΠΣΗ (Β’ Όμιλος)

24η Αγωνιστική

Κυριακή 27 Απριλίου

(17:00)

Δαφνές – Γωνιές (Σ. Γρύλλου, Δ. Λαφαζάνης, Π. Καστιγάκης)

Ηρακλής Ηρακλείου – Ασήμι (Ι. Μπεκιράκης, Σ. Βελεγράκης, Β. Φουδελάκης)

Ροδιά – ΑΟΚ (Φ. Λιανδράκης, Γ. Ξυπάκης, Δ. Βοριζανάκης)

Φόδελε – Κορφές (Β. Νικολακάκης, Δ. Ρεμιδιανάκης, Δ. Θέμελη)

Χάνδακας – Νέοι Ρούβα (Ε. Καπετανάκης, Χ. Χανιωτάκης, Γ. Γιαλιτάκης)

Πυργιώτισσα – Άγ. Δημήτριος (Ε. Φλουρής, Σ. Στεφανίδης, Γ. Καρατζάς)

Κεραυνός Πενταμ.- Πετροκεφάλι (Κ. Γαρεφαλάκης, Ν. Σπινάκης, Κ. Σιναδινάκης)

Γ’ ΕΠΣΗ: Τρία παιχνίδια για την 18η αγωνιστική

Αναμφίβολα, το παιχνίδι που κλέβει την παράσταση θα διεξαχθεί στην Ελιά ανάμεσα στον Ατρόμητο και το Γοργολαϊνι, ωστόσο, σημαντικός αγώνας θα διεξαχθεί και στην Βιάννο, ανάμεσα στον Πήγασο και τα Πηγαϊδάκια, με τους γηπεδούχους να θέλουν μόνο νίκη για να παραμείνουν στο «κόλπο» της ανόδου.

Αναλυτικά

Γ’ ΕΠΣΗ (18η Αγωνιστική)

Κυριακή  11 π.μ

Πυργού – ΠΑΝΟΜ 2000 (Ε. Χριστοδουλάκης, Ε. Μανδαλενάκης, Γ. Τσικαλάκης)

Πήγασος – Πηγαϊδάκια (Δ. Μαυρουδής, Ι. Πασαδάκης, Α. Χανιωτάκης)

Ατρόμητος – Γοργολαίνι (Γ. Περτσελάκης, Ν. Τσιντάρης, Μ. Σταυρακάκη)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.