Τον Αστέρα υποδέχεται ο Ζαρός

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Παρασκευή, 11 Μαρτίου 2011 11.51

Αναμφίβολα το σημαντικότερο παιχνίδι της 22ης αγωνιστικής στην Α1 ΕΠΣΗ διεξάγεται στη Μεσαρά.

Εκεί, ο πρωτοπόρος της βαθμολογίας Ζαρός υποδέχεται τον αξιόμαχο Αστέρα Μυρτιάς που μέχρι στιγμής έχει κάνει εξαιρετική πορεία και δικαίως βρίσκεται στην 4η θέση πίσω από την ΑΕ Κατσαμπά.

Ο έτερος συνδιεκδικητής για τον τίτλο Ρωμανός, δοκιμάζεται εκτός έδρας με τον επικίνδυνο Εθνικό ενώ η ΑΕ Κατσαμπά φιλοξενεί στον Καρτερό την Γαρίπα που προέρχεται από μια μεγάλη σε έκταση σκορ νίκη επί του Μοχού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα σε όλες τις κατηγορίες της ΕΠΣΗ:

Α1 ΕΠΣΗ (22η Αγωνιστική)

15:30

Σάββατο 12 Μαρτίου

ΠΑΝΟΜ – Λίντο (Δ.Λαφαζάνης, Μ. Δασκαλάκης, Γ. Σπανάκης)
Αλμυρός – Αθλόπολις (Μ. Σφακιανάκης, Ι. Μουρτζάκης, Ε. Γαρεφαλάκης)
Εθνικός  - Ρωμανός (Σ. Στεφανίδης, Θ.Α. Αδαμάκης, Δ. Μαυρουδής)
Μοχός – Μαραθώνας (Φ. Παπαδάκης, Χ. Λεονταράκης, Ν. Τσιντάρης)

Κυριακή 13 Μαρτίου

ΑΕΚ – Γαρίπα (Κ. Γαρεφαλάκης, Χ. Κρασαγάκης, Ι. Στεργαλλάς)
Νερό Ζαρός – Αστέρας Μυρτιάς (Ν. Γιαλαμάς, Ε. Μανδαλενάκης, Ν. Πάγκαλος)
Μοίρες – ΕΓΟΗ (Ε. Χαραλαμπάκης, Γ. Νικηφόρος, Δ. Ρεμιδιανάκης)
Δειλινά – ΑΟΤ (Ε. Φερετζάκης, Φ. Λιανδράκης, Β. Νικολακάκης)

Α2 ΕΠΣΗ (23η Αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

15:30

Αγία Βαρβάρα – Νέοι Ηροδότου (Σ. Βελεγράκης, Α. Βογιατζής, Ε. Θέμελης)
Κεραυνός – Δίας (Χ. Τουρλουκάκη, Ν. Παπανδρέου, Δ. Βοριζανάκη)
Μινωική – Ποσειδώνας (Ι. Γρηγοράκης, Γ. Νικηφόρος, Χ. Χανιωτάκης)
Διαγόρας – Τύλισος (Γ. Παπαδακάκης, Μ. Κοκκινάκης, Χ. Κακουλίδης)

Κυριακή 13 Μαρτίου

15:30

Μεταξοχώρι – Δόξα Γαλιάς (Α. Κάζας, Θ. Ζ. Αδαμάκης, Γ. Περτσελάκης)
Ραύκος – Κόρακας (Γ. Φουκάκης, Σ. Στεφανίδης, Ε. Φλουρής)
Δαμάστα – Φαιστός (Χ. Χανιωτάκης, Μ. Κυριακόπουλος, Π.Παπαδάκης)
Κόροιβος – Γόρτυς (Ι. Κουράκης, Κ. Μαρνελάκης, Ι. Κανάκης)
Παλιανή 2008 – Ελπίδες Γ. Ξυπάκης, Σ. Γρύλλου, Ε. Καπετανάκης)


Β1 ΕΠΣΗ (20 Αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

15:30

Δεμάτι – ΟΦΑ (Φ. Λιανδράκης, Α. Κάζας, Γ. Καρατζάς)
Καλτσέτο – Σκινιάς (Ι. Μαυραντωνάκης, Θ. Ζ. Αδαμάκης, Μ. Σταυρακάκη)

17:30

Νέοι Εργοτέλη – Αναγέννηση (Γ. Ζαχαριουδάκης, Σ. Γρύλλου, Α. Βισκαδούρος)

Κυριακή 13 Μαρτίου

11:00

Θέρισος  - Αναγέννηση (Ε. Μανδαλενάκης, Γ. Παπαδακάκης, Π. Καστιγάκης)

15:30

Ηρακλής Νηπιδιτού – Ανδρογέας (Θ. Α Αδαμάκης, Α. Δρακάκης, Γ. Τσικνάκης)
Δωριέας – Ανθεστίων (Ε. Τζανακάκηςμ Σ. Βελεγράκης, Ε. Πετράκης)


Β2 ΕΠΣΗ (19η Αγωνιστική)

Σάββατο 12 Μαρτίου

(15:30)

Γωνιές – Πυργιώτισσα (Β. Μαθιουδάκης, Σ. Μοσχάκης, Κ. Σιναδινάκης)
Χάνδακας – Πετροκεφάλι (Ι. Δασκαλάκης, Μ. Κυριακόπουλος, Ν. Σπινάκης)
Φόδελε – Κεραυνός Πενταμοδίου (Δ. Ρεμιδιανάκης, Ι. Μπεκιράκης, Β. Μπάρκουλας)
Ηρακλής Ηρακλείου – Νέοι Ρούβα (Ι. Στεργαλλά, Κ. Μαρνελάκης, Α. Πολυχρονάκης)

Κυριακή 13 Μαρτίου
15:30

Ασήμι – ΑΟΚ (Β. Κοκκινάκης, Δ. Βοριζανάκη, Ν. Σταυρακάκη)
Δαφνές – Κορφές (Ε. Χριστουλάκης, Ε. Θέμελης, Ι. Πασαδάκης)
Ροδιά – Άγιος Δημήτριος (Α. Δασκαλάκης, Γ. Σπανάκης, Δ. Θέμελη)


Γ’ ΕΠΣΗ

(13η Αγωνιστική)

Κυριακή 13 Μαρτίου

11:00 π.μ

ΠΑΝΟΜ  2000 – Ατρόμητος (Χ. Λεονταράκης, Ι. Μπεκιράκης, Α. Χανιωτάκης)

12:00 π.μ

Αρκαδία – Πυργού (Μ. Δασκαλάκης, Δ. Μαυρουδής, Μ.Μ. Σφακιανάκης)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.