Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Οnsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 04 Απριλίου 2012 04.31

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (7 και 8/4).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (7/4), ώρα έναρξης 17:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Αττικός
Αγίου Δημήτριου: Άγιος Δημήτριος – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Ακαδημίας Πλάτωνα: Δάφνη Αθηνών – Νίκη Αλίμου
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Απόλλων Περιστερίου
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Λυκόβρυση
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Πετράλωνα
ΔΑΚ Αιγάλεω: Πανθησειακός – Άγιος Ιερόθεος
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Αθηναϊκός – Ιάσωνας
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Φοίνικας Καλλιθέας
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Διάνα
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Νεοπεντελικός
Ηφαίστου: Τόλμη – Μαρούσι
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Αλσούπολη
Καματερού: Καματερό – ΠΑΣ Γαλάτσι
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Πανιώνιος Καισαριανής
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Άρης Βύρωνα
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Σούρμενα
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Χαϊδάρι
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Αστέρας 2004
Νήαρ Ηστ: Φωστήρας Καισαριανής – Βριλήσσια
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Ιπποκράτης
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Βύρωνας
Πεύκης: Πεύκη – Χολαργός
«Σ. Αγγελόπουλος»: Ταταύλα – Ολυμπιακός Κυψέλης
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Κολωνός
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Χαλάνδρι
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Δάσος
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Ειρήνη

Κυριακή (8/4)

Αγίων Αναργύρων (17:00): Χαλκηδονικός – Ορφέας
Ακαδημίας Πλάτωνα (10:30): Λαρισαϊκός – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (13:30): Αίας Αθηνών – Αμπελόκηποι
Αργυρούπολης Α΄ (17:00): Λαύρα – Αθηναΐδα
Βριλησσίων (17:00): Κένταυρος – Ποσειδώνα
Γαλατσίου (17:00): Πατήσια – Παγκράτι
Γουδή (17:00): Ιλίσια 2004 – ΠΟΨ
ΔΑΚ Αιγάλεω (17:00): Διαγόρας – Υμηττός
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (17:00): Αρμενική – Θύελλα Περιστερίου
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Ερμής Ειρήνη – Κοψαχείλα
Δημοτικό Ηρακλείου (17:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Ήφαιστος
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Άτλας Κυψέλης
Καλαμακίου (11:00): Νέα Σμύρνη – Α.Ε. Ιλίου
Κυψέλης (11:00): Κρόνος Αθηνών – Α.Ο. Ιλίου
Κυψέλης (17:00): Αστέρας Εξαρχείων – Φοίνικας Περιστερίου
Μελισσίων (11:00): Ακάδημος – Χρυσούπολη
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Πλάτωνας
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Πήγασος
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Ελπίδα
Πετρούπολης Γ΄(17:00): Άρης Πετρούπολης – Δόξα Βύρωνα
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Ιεράπολη
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Παλαιό Φάληρο – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ταύρου Β΄(11:00): Κουκάκι – Α.Ε. Αιγάλεω
Υμηττού (17:00): Αρίωνας – Άφοβος
Χαλανδρίου (11:00): Τριφυλλιακός – Ηρακλής Περιστερίου
Χολαργού Β΄(17:00): Παπάγος – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Χρυσούπολης (17:00): Γαλαξίας – Απόλλων 2006
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Προμηθέας
Χωράφας (17:00): Άμιλλα - Κεραμεικός

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.