Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Οnsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 28 Μαρτίου 2012 07.34

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας της Αθήνας, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (31/3 και 1/4).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (31/3)  

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Χολαργός, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Ηράκλειο, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Διάνα-Ελευθερούπολη, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ηφαιστος-Χαραυγιακός, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Καματερό, Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ: Ενωση Βοτανικού-Πανερυθραϊκός, ΧΩΡΑΦΑΣ : Αγ. Ιερόθεος-Αγ. Δημήτριος.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Χαλκηδονικός-Λαύρα, ΑΚΑΔ.ΠΛΑΤΩΝΑ: Κολωνός-Διαγόρας, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: Βριλήσσια-Κηπούπολη, ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: Πατήσια-Αναγέννηση Πετρ., ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Ποσειδών-Παράδεισος, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: ΑΕ Αιγάλεω-Αγ. Θωμάς, ΕΡΓΑΝΗΣ: Βύρωνας-Ακάδημος, Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ : Ατταλος-Καλαμάκι, ΚΥΨΕΛΗΣ: Αθηναΐδα-Κένταυρος Βριλ., ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Νεοπεντελικός-Παπάγος, Ν. ΙΩΝΙΑΣ: Αλσούπολη-Τόλμη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη-Γκυζιακός, ΠΕΥΚΗΣ: Μαρούσι-Θρίαμβος Αθηνών, Τ. ΧΑΡ/ΜΠΙΔΗΣ: Θρίαμβος Χαϊδαρίου-Αστέρας Εξαρχείων, ΥΜΗΤΤΟΥ: Υμηττός-Φωστήρας Ηλ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Χαλάνδρι-Λαρισαϊκός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Χρυσούπολη-Κουκάκι,

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΔΗΜ. ΣΤ.ΙΛΙΟΥ: ΑΕ Ιλίου-Αρμενική, Κ.ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: ΠΟΨ-Τριφυλλιακός, ΜΕΤ.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Λυκόβρυση-Ταταύλα, ΟΡΙΖΟΜΥΛΩΝ: Ιεράπολη-Δάσος,ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ: Φοίνικας Καλλ.-Κρόνος Αιγ.,
*Όλα τα παιχνίδια αρχίζουν στις 17:00.
 
Κυριακή (1/4)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (17.00) ΠΑΣ Γαλάτσι-Αθηναϊκός, ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΥΡΩΝΑ: (17.00) Δόξα Βύρωνα-Ανθούπολη, ΔΗΜ.ΣΤ. ΙΛΙΟΥ(17.00) Ολυμπιακός Λιοσίων-Αρης Πετρ., ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ: (11.00) Σούρμενα-Ιάσων, ΜΕΤ. ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) ΑΕ Μεταμόρφωσης-Π. Φάληρο, Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ:(17.00) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Πεύκη, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ': (17.00) Χαϊδάρι-Αγιοι Ανάργυροι, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ:(17.00) Αττικός-Πανθησειακός.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (17.00) ΓΣ Αργυρούπολης-Κεραυνός Πετρ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (17.00) Ορφέας Αιγάλεω-Φοίνικας Περιστ., ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ(17.00) Παγκράτι-Πέρα Κλουμπ, ΗΦΑΙΣΤΟΥ:(17.00) Ιπποκράτης-Τερψιθέα, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (17.00) Πανιώνιος Καισ.-Ελπίδα Αγ. Αναργ., ΤΑΥΡΟΥ Β': (11.00) Πετράλωνα-Φωστήρας Καισ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (17.00) Ατρόμητος Χαλ.-Αγία Ελεούσα.

 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: (10.00) Κεραμεικός-Πήγασος Πατησίων, (13.30) ΑΟ Κωφών-ΓΣ Καισαριανής, (17.00) Αφοβος-Νέα Ζωή,ΕΡΓΑΝΗΣ: (17.00) Αρης Βύρωνα-Δάφνη Αθηνών, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: (11.00) ΑΟ Ιλίου-Αρης Χολαργού, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) Ηρακλής Περιστ.-Ερμής Ηρακλείου, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (17.00) Νίκη Αλίμου-Κρόνος Αθηνών, Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ: (17.00) Απόλλων 2006-ΑΟ Αργυρούπολης, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10.00) Ολυμπιακός Κυψέλης-Ιλίσια 2004, (13.30) Αμπελόκηποι-Πρ.Πουλιά, (17.00) Ατλας Κυψέλης-Απόλλων Χαλ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ: (11.00) Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Νέα Σμύρνη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11.00) Αίμος Πετρ.-Πλάτων, ΠΕΥΚΗΣ: (11.00) Αετός Καλλ.-Αίας Αθηνών, 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' : (11.00) Κοψαχείλα-Κηφισιά 2010, ΥΜΗΤΤΟΥ: (17.00) Προμηθέας-ΑΕ Περιστερίου, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Θύελλα Περιστ.-Γαλαξίας, ΧΩΡΑΦΑΣ : (11.00) Απόλλων Περιστ.-Αρίων, (17.00) Αμιλλα Περιστ.-Κορωνίδα.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.