Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2012 08.10

Από την ΕΠΣ Αθηνώ, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων σε Α΄, Β΄ και Γ' κατηγορία, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (17 και 18/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (17/3), ώρα έναρξης 15:30

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ: Θύελλα Αγ. Δημητρίου-Δάφνη Π. Φαλήρου, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Σούρμενα-Γαλάτσι, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: ΑΠΟ Κηφισιάς-Αστέρας Ζωγράφου, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β'΄: Διάνα Ηλ.-Αθηναϊκός, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Ήφαιστος-Ελευθερούπολη,  ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Ιάσων, «Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ»: Π. Φάληρο-Ηράκλειο, ΧΩΡΑΦΑΣ: Αγ. Ιερόθεος-Χολαργός

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Ελπίδα Αγ. Αναργύρων-ΓΣ Αργυρούπολης, ΓΟΥΔΗ: Αγ. Θωμάς-Χρυσούπολη, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Καλαμάκι-Πανιώνιος Καισ., ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Βριλήσσια, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ ΑΙΓΑΛΕΩ: Αγ. Ελεούσα-Χαλάνδρι, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Αναγέννηση Πετρ.-Παγκράτι, ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθ.-Αλσούπολη, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παράδεισος-Αθηναΐδα, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-Πετράλωνα

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: Αίας Αθηνών-Ιεράπολη, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': ΑΟΝ Αργυρούπολης-Θύελλα Περ., Κ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Προμηθέας, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: Κορωνίδα-Κεραμεικός, ΜΕΤ./ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: Κηφισιά 2010-Ηρακλής Περ., «Τ. ΧΑΡΑΛ/ΔΗΣ»: Δάσος-ΑΟ Ιλίου, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Άρης Χολαργού-Νίκη Αλίμου

Κυριακή (18/3)

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΥΡΩΝΑ: (15:30) Δόξα Βύρωνα-Αγ. Ανάργυροι, ΙΛΙΟΥ: (15:30) Ολυμπιακός Λ.-Πανερυθραϊκός, ΜΕΤ./ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11:00) Α.Ε. Μεταμόρφωσης-Χαραυγιακός, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (15:30) Άρης Πετ.-Ανθούπολη, «Τ. ΧΑΡΑΛ/ΔΗΣ»: (15:30) Χαϊδάρι-Αγ. Δημήτριος, ΤΑΥΡΟΥ Β': (11:00) Βοτανικός-Πανθησειακός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (15:30) Αττικός-Πεύκη

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: (11:00) Λαρισαϊκός-Ποσειδώνας Γλυφ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (15:30) Λαύρα Αργ.-Ορφέας Αιγάλεω, ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (15:30) Κένταυρος Βριλ.-Χαλκηδονικός, ΓΛΥΦΑΔΑΣ: (15:30) Τερψιθέα-Ατρόμητος Χαλ., ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: (15:30) Διαγόρας-Μαρούσι, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': (15:30) Φωστήρας Ηλ.-Κολωνός, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (12:30) Τόλμη Περ.-Άτταλος, ΚΥΨΕΛΗΣ: (12:30) Πέρα Κλουμπ-Ειρήνη Πετ., ΚΥΨΕΛΗΣ: (15:30)Αστέρας Εξαρχείων-Ιπποκράτης, ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (15:30) Ακάδημος-Πατήσσια, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (15:30) Φωστήρας Καισ.-ΑΕ Αιγάλεω, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (11:00) Κεραυνός Πετρ.-Νεοπεντελικός, «Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ»: (11:00) Κουκάκι-Βύρωνας, ΧΟΛΑΡΓΟΥ: (15:30) Παπάγος-Υμηττός, ΧΩΡΑΦΑΣ: (13:00) Φοίνικας Περ.-Θράιμβος Χαϊδαρίου

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (15:30) Πήγασος Πατ.-Φοίνικας Καλ., ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: (15:30) Πλάτων-Άφοβος, ΓΟΥΔΗ: (15:30) Ιλίσσια 2004-Λυκόβρυση, ΕΡΓΑΝΗΣ: (15:30) Αρμενική-Κεραυνός Αγ. Βαρ., ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (15:30) Ερμής Ηρακλ.-ΠΟΨ, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (10:00) Α.Ε. Περιστερίου-Αμπελόκηποι, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: (11:00) Νέα Σμύρνη-ΑΟ Κοφών, ΚΥΨΕΛΗΣ: (10:00) Κρόνος Αθ.-Άρης Βύρωνα, ΜΕΤ.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (15:30) Νέα Ζωή-Απόλλων Περιστερίου, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11:00) ΓΣ Καισαριανής-Αίμος Πετ., ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ : (11:00) Δάφνη Αθ.-Άτλας Κυψέλης,(15:30) Κρόνος Αιγ.-Κοψαχείλα, Σ. ΑΓΓΕΛ/ΛΟΣ»: (15:30) Ταταυλα-Άμιλλα Περ., ΥΜΗΤΤΟΥ: (15:30) Αρίων-Απόλλων 2006, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (11:00) Τριφυλλιακός-Ολυμπιακός Κυψέλης, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11:00) Γαλαξίας-Α.Ε Ιλίου, ΧΩΡΑΦΑΣ: (10:00) Πρ. Πουλιά-Αετός Καλ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.