Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Οnsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 07 Μαρτίου 2012 09.20

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων σε Α΄,  Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα γίνουν το σαββατοκύριακο (10 και 11/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (10/3), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Παπάγος
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Πέρα Κλουμπ
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Αγία Ελεούσα
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Βύρωνας – Άγιος Θωμάς
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ιάσωνας – Διάνα
Ελληνικού: Παγκράτι – Ειρήνη
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ηλιούπολης Β΄: Χαραυγιακός – Παλαιό Φάληρο
Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστερίου – Κρόνος Αιγάλεω
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Τόλμη
Καματερού: Καματερό – Ήφαιστος
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Θρίαμβος Αθηνών
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Κηφισιά 2010
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Λαρισαϊκός
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Ελπίδα
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Τριφυλλιακός
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Άρης Πετρούπολης
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – ΑΠΟ Κηφισιάς
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Α.Ο. Ιλίου
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Ακάδημος
Πεύκης: Πεύκη – Χαϊδάρι
«Σ. Αγγελόπουλος»: Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άγιος Ιερόθεος
Υμηττού: Υμηττός – Κεραυνός Πετρούπολης
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Τερψιθέα
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Φωστήρας Καισαριανής
Χωράφας: Άμιλλα – Ιλίσια 2004

Κυριακή(11/3)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Χαλκηδονικός – Παράδεισος
Ακαδημίας Πλάτωνα (10:00): Κεραμεικός – Φοίνικας Καλλιθέας
Ακαδημίας Πλάτωνα (12:30): Α.Ο. Κωφών – Αρμενική
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Αίας Αθηνών – Πράσινα Πουλιά
Αργυρούπολης Α΄ (15:00): Λαύρα – Κένταυρος
Γαλατσίου (11:00): Πατήσια – Κουκάκι
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Αστέρας 2004
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Άρης Βύρωνα – Άρης Χολαργού
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Σούρμενα
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Α.Ε. Ιλίου – Αργυρούπολη
Ηφαίστου (10:30): Ιπποκράτης – Φοίνικας Περιστερίου
Καλαμακίου (11:00): Νίκη Αλίμου – Δάσος
Κάτω Αχαρνών (15:00): Απόλλων 2006 – Νέα Ζωή
Κυψέλης (10:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Ερμής Ειρήνη
Κυψέλης (12:30): Αμπελόκηποι – Απόλλων Χαλανδρίου
Κυψέλης (15:30): Άτλας Κυψέλης – Κρόνος Αθηνών
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (15:00): Κορωνίδα – Ταταύλα
Νέας Ιωνίας (11:00): Αλσούπολη – Διαγόρας
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Νέα Σμύρνη
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Γαλαξίας
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Άφοβος
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Α.Ε. Περιστερίου
Πεύκης (15:00): Μαρούσι – Φωστήρας Ηλιούπολης
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Πήγασος
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Πανθησειακός – Δόξα Βύρωνα
Ταύρου Β΄(11:00): Πετράλωνα – Γκυζιακός
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Δάφνη Αθηνών
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Αστέρας Εξαρχείων
Χολαργού Β΄(15:00): Χολαργός – Αττικός
Χρυσούπολης (15:30): Θύελλα Περιστερίου – Αρίωνας
Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Πλάτωνας
Χωράφας (15:00): Ανθούπολη – Θύελλα Αγίου Δημητρίου

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.