Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 29 Φεβρουαρίου 2012 09.20

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία, που θα γίνουν το σαββατοκύριακο (3 και 4 /3).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο 3/3, ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Υμηττός
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Απόλλων Περιστερίου
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Ποσειδώνας
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Πατήσια
ΔΑΚ Αιγάλεω: Σούρμενα – Αστέρας 2004
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα: Δόξα Βύρωνα – Άγιος Δημήτριος
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Α.Ο. Ιλίου – Νίκη Αλίμου
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Καματερό
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Αθηναϊκός
Καλαμακίου: Νέα Σμύρνη – Αίμος
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Αετός Καλλιθέας
Κυψέλης: Γκυζιακός – Α.Ε. Αιγάλεω
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Νέα Ζωή – Θύελλα Περιστερίου
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Αθηναΐδα
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Βριλήσσια
Ρουφ: Βοτανικός – Πεύκη
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Αστέρας Ζωγράφου
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ιπποκράτης
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Κοψαχείλα
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Καλαμάκι
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Λαύρα
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Άτλας Κυψέλης
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Χρυσούπολη

Κυριακή 4/3

Αγίων Αναργύρων (15:00): Πήγασος – Ηρακλής Περιστερίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Χαλκηδονικός
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Πλάτωνας – Απόλλων 2006
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Νεοπεντελικός
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Ορφέας
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κορωνίδα
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Άτταλος
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Αρμενική – Καισαριανή
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Ερμής – Λυκόβρυση
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Χαραυγιακός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Πανθησειακός
Ζηρίνειου (15:00): Κηφισιά 2010 – Ολυμπιακός Κυψέλης
Ηλιούπολης Β΄(15:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Αλσούπολη
Ηφαίστου (10:00): Α.Ε. Περιστερίου – Αίας Αθηνών
Ηφαίστου (12:30): Τόλμη – Πανιώνιος Καισαριανής
Κυψέλης (10:00): Κρόνος Αθηνών – Προμηθέας
Κυψέλης (12:30): Πέρα Κλουμπ – Πετράλωνα
Κυψέλης (15:30): Αστέρας Εξαρχείων – Χαλάνδρι
Μελισσίων (15:00): Ακάδημος – Παγκράτι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Ελευθερούπολη
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής – Βύρωνας
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – ΠΟΨ
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Κολωνός
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Άγιοι Ανάργυροι
Ρουφ (10:00): Κουκάκι – Αναγέννηση Πετρούπολης
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Κεραμεικός
«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Άρης Βύρωνα
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Χολαργός
Ταύρου Β΄(10:00): Δάφνη Αθηνών – Αμπελόκηποι
Τραχώνων (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Άγιος Ιερόθεος
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Α.Ε. Ιλίου
Χαλανδρίου (11:00): Τριφυλλιακός – Άμιλλα
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Μαρούσι
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Α.Ο. Κωφών
Χρυσούπολης (15:00): Αττικός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Ιεράπολη
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου     
 

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.