Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 15 Φεβρουαρίου 2012 16.50


Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου (18 και 19/2), σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία.

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (18/2), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Αγία Ελεούσα
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Ελπίδα
Αργυρούπολης Α΄: Λαύρα – Λαρισαϊκός
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Τριφυλλιακός
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Αστέρας Εξαρχείων
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Πέρα Κλουμπ
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Βύρωνας – Κηπούπολη
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Πεύκη
Ελληνικού: Παγκράτι – Βριλήσσια
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Αστέρας Ζωγράφου
Ηφαίστου: Τόλμη – Θρίαμβος Αθηνών
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Διαγόρας
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Φωστήρας Ηλιούπολης
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Πήγασος
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Τερψιθέα
Μελισσίων: Ήφαιστος – ΠΑΣ Γαλάτσι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβυση – Κηφισιά 2010
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Άγιοι Ανάργυροι
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Παπάγος
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Νεοεντελικός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Νίκη Αλίμου
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Άγιος Θωμάς
Πεύκης: Μαρούσι – Κεραυνός Πετρούπολης
Ρουφ: Πετράλωνα – Ειρήνη
«Σ. Αγγελόπουλος»: Ταταύλα – Ιλίσια 2004
Υμηττού: Υμηττός – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Φοίνικας Περιστερίου
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Γκυζιακός
Χωράφας: Ανθούπολη – Πανθησειακός

Κυριακή (19/2)

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Α.Ο. Κωφών – Αργυρούπολη
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Αίας Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Παράδεισος
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Φωστήρας Καισαριανής
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Ιπποκράτης
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Άρης Βύρωνα – Α.Ο. Ιλίου
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Ελευθερούπολη
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Χολαργός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Α.Ε. Ιλίου – Νέα Ζωή
Ζηρίνειου (15:00): ΑΠΟ Κηφισιάς – Ιάσωνας
Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Φοίνικας Καλλιθέας
Καλαμακίου (11:00): Νέα Σμύρνη – Αρμενική
Κάτω Αχαρνών (15:00): Απόλλων 2006 – Άφοβος
Κυψέλης (09:30): Ολυμπιακός Κυψέλης – Κρόνος Αιγάλεω
Κυψέλης (12:15): Αμπελόκηποι – Κρόνος Αθηνών
Κυψέλης (15:00): Άτλας Κυψέλης – Δάσος
Μελισσίων (10:00): Ακάδημος – Κουκάκι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Αθηναϊκός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή –Γαλαξίας
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αρίωνας
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Απόλλων Περιστερίου
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Άγιος Δημήτριος
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Δάφνη Αθηνών
Ρουφ (11:00): Κεραμεικός – Κοψαχείλα
Ρουφ (15:00): Βοτανικός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Σούρμενα – Διάνα
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Παλαιό Φάληρο – Καματερό
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Άγιος Ιερόθεος
Τραχώνων (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Αττικός
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Άρης Χολαργού
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Πλάτωνας
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Α.Ε. Περιστερίου
Χωράφας (15:00): Άμιλλα – Ερμής Ειρήνη Ηρακλείου   
 

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.