Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 07 Φεβρουαρίου 2012 18.33

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του πρωταθλήματος σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (11 και 12/2).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (11/2), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι - Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Θύελλα Περιστερίου
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Καισαριανή
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Πετράλωνα
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Ακάδημος
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ιάσωνας – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Άμιλλα
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Σούρμενα
Ηφαίστου: Ιπποκράτης – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Καλαμακίου: Άγιος Δημήτριος – Ανθούπολη
Καματερού: Καματερό – Α.Ε. Ηρακλείου
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Πράσινα Πουλιά
Κυψέλης: Γκυζιακός – Βύρωνας
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Υμηττός
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Χαραυγιακός
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Ήφαιστος
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Λαύρα
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Α.Ε. Αιγάλεω
Πεύκης: Πεύκη – Άρης Πετρούπολης
Ρουφ: Αττικός – Χαϊδάρι
«Σ. Αγγελόπουλος»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Χαλάνδρι
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Προμηθέας
Τζιτζιφιών Παραλίας: Φοίνικας Καλλιθέας - ΠΟΨ
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Πανιώνιος Καισαριανής
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Ορφέας
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Αμπελόκηποι
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Πατήσια

Κυριακή (12/2)

Αγίων Αναργύρων (11:00): Πήγασος – Ολυμπιακός Κυψέλης
Αγίων Αναργύρων (15:00): Ελπίδα – Μαρούσι
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Κένταυρος
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Πλάτωνας – Α.Ε. Ιλίου
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Κολωνός
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – ΑΠΟ Κηφισιάς
Γλυφάδας (15:00): Τερψιθέα – Χαλκηδονικός
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κεραμεικός
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Τόλμη
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Αρμενική – Αίμος
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Ερμής Ειρήνη – Κορωνίδα
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – Παλαιό Φάληρο
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (11:00): Α.Ο. Ιλίου – Άτλας Κυψέλης
Ηλιούπολης Β΄(15:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Καλαμάκι
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Ιεράπολη
Καλαμακίου (15:00): Νίκη Αλίμου – Άρης Βύρωνα
Κυψέλης (09:30): Κρόνος Αθηνών – Αετός Καλλιθέας
Κυψέλης (12:15): Πέρα Κλουμπ – Χρυσούπολη
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Αθηναΐδα
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής – Αναγέννηση Πετρούπολης
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Λυκόβρυση
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Αλσούπολη
Ρουφ (09:30): Δάφνη Αθηνών – Αίας Αθηνών
Ρουφ (12:00): Κουκάκι – Παγκράτι
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Πανερυθραϊκός
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Ηρακλής Περιστερίου
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Δόξα Βύρωνα
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Α.Ο. Κωφών
Χαλανδρίου (15:00): Τριφυλλιακός – Ταταύλα
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Άτταλος
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Νέα Σμύρνη
Χρυσούπολης (15:00): Άγιος Ιερόθεος – Βοτανικός
Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Απόλλων 2006
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου - Ποσειδώνας

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.