Το πρόγραμμα στην ΕΠΣ Αθηνών

Συντάκτης: Οnsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 31 Ιανουαρίου 2012 19.12

Από την ΕΠΣ Αθηνών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (4 και 5/2), σε Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία.

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (4/2), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Πανθησειακός
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Νεοπεντελικός
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Ελευθερούπολη
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Βριλήσσια
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Βύρωνας – Πέρα Κλουμπ
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Άφοβος
Ελληνικού: Παγκράτι – Πετράλωνα
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Αστέρας 2004
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Καματερό
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Διάνα
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Παπάγος
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Κεραυνός Πετρούπολης
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Κοψαχείλα
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Φοίνικας Περιστερίου
Μελισσίων: Δόξα Βύρωνα – Άγιος Ιερόθεος
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Πήγασος
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Άγιος Δημήτριος
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Ελπίδα
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Υμηττός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Άρης Βύρωνα
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Κηπούπολη
Πεύκης: Μαρούσι – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Ρουφ: Κεραμεικός – Ηρακλής Περιστερίου
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Ιάσωνας
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Διαγόρας
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Ιπποκράτης
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Ειρήνη
Χωράφας: Ανθούπολη – Πεύκη

Κυριακή (5/2)

Αγίων Αναργύρων (15:00); Χαλκηδονικός – Αστέρας Εξαρχείων
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Α.Ο. Κωφών – Νέα Ζωή
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Αίας Αθηνών – Κρόνος Αθηνών
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Λαύρα – Τερψιθέα
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Αγία Ελεούσα
Γαλατσίου (11:00): Πατήσια – Γκυζιακός
Γαλατσίου (15:00): Κορωνίδα – Κηφισιά 2010
Γλυφάδας (15:00): Ποσειδώνας – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Τριφυλλιακός
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Αρμενική – Γαλαξίας
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Αθηναϊκός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Απόλλων Χαλανδρίου
Ηφαίστου (15:00): Τόλμη – Φωστήρας Ηλιούπολης
Καλαμακίου (15:00): Νέα Σμύρνη – Αργυρούπολη
Κυψέλης (09:30): Ολυμπιακός Κυψέλης – Φοίνικας Καλλιθέας
Κυψέλης (12:15): Αμπελόκηποι – Δάσος
Κυψέλης (15:00): Άτλας Κυψέλης – Νίκη Αλίμου
Μελισσίων (10:00): Ακάδημος – Φωστήρας Καισαριανής
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – ΠΣ Γαλάτσι
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Αρίωνας
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Πλάτωνας
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Απόλλων 2006
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Χολαργός
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Άρης Χολαργού
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Άγιος Θωμάς
Ρουφ (15:00): Βοτανικός – Αττικός
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Ερμής Ειρήνη
Τραχώνων (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Χαϊδάρι
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Α.Ο. Ιλίου
Χαλανδρίου (15:00): Παράδεισος – Λαρισαϊκός
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Απόλλων Περιστερίου
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Δάφνη Αθηνών
Χωράφας (15:00): Άμιλλα – Κρόνος Αιγάλεω

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.