Το πρόγραμμα στην ΕΠΣ Αθηνών

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 25 Ιανουαρίου 2012 17.45


Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου (28 και 29/1), στα πρωταθλήματα της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (28/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Άτταλος
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Αρμενική
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Χρυσούπολη
Γαλατσίου: Νέα Ζωή – Καισαριανή
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Κένταυρος
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Παγκράτι
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ιάσωνας – Α.Ε. Ηρακλείου
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ηφαίστου: Ηρακλής Περιστερίου – ΠΟΨ
Καλαμακίου: Άγιος Δημήτριος – Άγιοι Ανάργυροι
Καματερού: Καματερό – Αστέρας Ζωγράφου
Κάτω Αχαρνών: Απόλλων 2006 – Θύελλα Περιστερίου
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Ιεράπολη
Κυψέλης: Γκυζιακός – Αναγέννηση Πετρούπολης
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Μαρούσι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Κηφισιά 2010 – Ταταύλα
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Σούρμενα
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Παράδεισος
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Βύρωνας
Πεύκης: Πεύκη – Πανερυθραϊκός
Ρουφ: Πετράλωνα – Α.Ε. Αιγάλεω
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Αθηναΐδα
Τζιτζιφιών Παραλίας: Φοίνικας Καλλιθέας – Λυκόβρυση
Υμηττού: Υμηττός – Κολωνός
Χαλανδρίου: Τριφυλλιακός – Κεραμεικός
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Αίας Αθηνών
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Ακάδημος

Κυριακή 29/1

Άγιοι Ανάργυροι (15:00): Πήγασος – Άμιλλα
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Ορφέας
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Πλάτωνας – Α.Ο. Κωφών
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Αλσούπολη
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Παλαιό Φάληρο
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Πανιώνιος Καισαριανής
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Άρης Βύρωνα – Άτλας Κυψέλης
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Ερμής Ειρήνη – Ιλίσια 2004
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – Χαραυγιακός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (11:00): Α.Ο. Ιλίου – Αμπελόκηποι
Ηλιούπολης Β΄ (15:00): Φωτήρας Ηλιούπολης – Θρίαμβος Αθηνών
Ηφαίστου (10:00): Ιπποκράτης – Ποσειδώνας
Καλαμακίου (15:00): Νίκη Αλίμου – Προμηθέας
Κυψέλης (09:30): Πέρα Κλουμπ – Πατήσια
Κυψέλης (12:15): Κρόνος Αθηνών – Πράσινα Πουλιά
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Λαύρα
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής – Κουκάκι
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Κορωνίδα
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Καλαμάκι
Ρουφ (09:15): Δάφνη Αθηνών – Α.Ε. Περιστερίου
Ρουφ (12:00): Αττικός – Δόξα Βύρωνα
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Ολυμπιακός Κυψέλης
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άρης Πετρούπολης
«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Αετός Καλλιθέας
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Βοτανικός
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Νέα Σμύρνη
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Χαλάνδρι
Χολαργού Α΄(15:00): Χολαργός – Ανθούπολη
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Τόλμη
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αίμος
Χρυσούπολης (15:00): Άγιος Ιερόθεος – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Α.Ε. Ιλίου
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου – Χαλκηδονικός  

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.