Το πρόγραμμα της ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 17 Ιανουαρίου 2012 18.22

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων που θα πραγματοποιηθούν το σαββατοκύριακο (21 και 22/1).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (21/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Πεύκη
Ακαδημίας Πλάτωνα: Αίας Αθηνών – Δάσος
Γαλατσίου: Πατήσια – Ειρήνη
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Φωστήρας Καισαριανής
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Χαλάνδρι
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη: Βύρωνας – Βριλήσσια
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Απόλλων 2006
Ελληνικού: Παγκράτι – Α.Ε. Αιγάλεω
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Αθηναϊκός
Ηλιούπολης Β΄: Χαραυγιακός – Ιάσωνας
Ηφαίστου: Τόλμη – Κεραυνός Πετρούπολης
Καλαμακίου: Καλαμάκι - Ελπίδα
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Δάφνη Αθηνών
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Ιπποκράτης
Μελισσίων: Ανθούπολη – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Κοψαχείλα
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Χολαργός
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Καματερό
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Κολωνός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Άτλας Κυψέλης
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Πέρα Κλουμπ
Πεύκης: Μαρούσι – Υμηττός
Ρουφ: Κεραμεικός – ΠΟΨ
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό  Φάληρο – Αστέρας 2004
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Παπάγος
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Τερψιθέα
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Πετράλωνα
Χωράφας: Άμιλλα – Φοίνικας Καλλιθέας

Κυριακή (22/1)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Χαλκηδονικός – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Αγία Ελεούσα
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – Άφοβος
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Λαύρα – Φοίνικας Περιστερίου
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Αστέρας Εξαρχείων
Γαλατσίου (15:00): Κορωνίδα – Πήγασος
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κηφισιά 2010
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Διαγόρας – Φωστήρας Ηλιούπολης
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Αρμενική – Αρίωνας
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – ΠΑΣ Γαλάτσι
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Χαϊδάρι
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Αττικός
Ελληνικού (11:00): Σούρμενα – Ήφαιστος
Ηφαίστου (10:00): Α.Ε. Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών
Καλαμακίου (11:00): Νέα Σμύρνη – Νέα Ζωή
Κυψέλης (10:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Ηρακλής Περιστερίου
Κυψέλης (15:00): Αμπελόκηποι – Νίκη Αλίμου
Μελισσίων (15:00):Ακάδημος – Γκυζιακός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Διάνα
Νέας Ιωνίας (10:30): Αλσούπολη – Νεοπεντελικός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Πλάτωνας
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Απόλλων Περιστερίου
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Θύελλα Περιστερίου
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Άγιος Ιερόθεος
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Α.Ο. Ιλίου
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Κηπούπολη
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Άγιος Δημήτριος
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Κρόνος Αιγάλεω
Τραχώνων (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Βοτανικός
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Άρης Βύρωνα
Χαλανδρίου: (11:00): Τριφυλλιακός – Ερμής Ειρήνη
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αργυρούπολη
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Άρης Χολαργού

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.