Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Οnsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 11 Ιανουαρίου 2012 02.27

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα πραγματοποιηθεί το σαββατοκύριακο (14 και 15/1).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (14/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Χολαργός
Ακαδημία Πλάτωνα: Αίας Αθηνών – Α.Ο. Ιλίυ
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Αίμος
Βριλησσίων: Ανθούπολη – Άγιος Ιερόθεος
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Φοίνικας Καλλιθέας
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Χαλάνδρι
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Κηπούπολη
ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Παπάγος
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Πετράλωνα
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Θύελλα Περιστερίου
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Ήφαιστος
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Πανιώνιος Καισαριανής
Ηφαίστου: Τόλμη – Ελπίδα
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Γ.Σ. Αργυρούπολη
Καματερού: Καματερό – Σούρμενα
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Νεοπεντελικός
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Κρόνος Αθηνών
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Ηρακλής Περιστερίου
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Αθηναϊκός
Νήαρ Ηστ: Φωστήρας Καισαριανής – Παγκράτι
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Ορφέας
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Ειρήνη
Πεύκης: Μαρούσι – Κολωνός
Ρουφ: Πανθησειακός – Πεύκη
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Διάνα Ηλιούπολης
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Κεραυνός Πετρούπολης
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Αστέρας Εξαρχείων
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Α.Ε. Αιγάλεω
Χωράφας: Άμιλλα – Κοψαχείλα

Κυριακή (15/1)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Χαλκηδονικός – Ιπποκράτης
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Τερψιθέα
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – Απόλλων Περιστερίου
Αργυρούπολης Α΄ (15:00): Λαύρα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Φοίνικας Περιστερίου
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Βριλήσσια
Γουδή (11:00): Αστέρας Ζωγράφου – Ιάσωνας
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κρόνος Αιγάλεω
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Άγιος Δημήτριος – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Δημοτικό Βύρωνα (15:00): Αρμενική – Νέα Ζωή
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Ερμής Ειρήνη – Κεραμεικός
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Αστέρας 2004
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Βοτανικός
Ηφαίστου (10:30): Α.Ε. Περιστερίου – Άρης Χολαργού
Καλαμακίου (11:00): Νέα Σμύρνη – Πλάτωνας
Κυψέλης (11:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – ΠΟΨ
Κυψέλης (15:00): Αμπελόκηποι – Άρης Βύρωνα
Μελισσίων (10:30): Ακάδημος – Πέρα Κλουμπ
Νέας Ιωνίας (11:00): Αλσούπολη – Υμηττός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Άφοβος
Ορυζόμυλων (11:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Απόλλων 2006
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Αττικός
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Νίκη Αλίμου
Ρουφ (10:00): Κουκάκι – Γκυζιακός
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Πήγασος
Ταύρου Β΄ (10:00): Δάφνη Αθηνών – Ιεράπολη
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Άτλας Κυψέλης
Χαλανδρίου (11:00): Τριφυλλιακός – Κηφισιά 2010
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Αρίωνας
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Δάσος
•    Ο αγώνας Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Χαϊδάρι δεν ορίστηκε, λόγω οφειλών της γηπεδούχου ομάδας (άρθρο 29 του Πειθαρχικού Κώδικα της ΕΠΟ).

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.