Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 03 Ιανουαρίου 2012 19.41

Από την ΕΠΣ Αθηνών ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (7 και 8/1).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (7/1), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Θρίαμβος Αθηνών
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Αλσούπολη
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Αναγέννηση Πετρούπολης
Γαλατσίου: Νέα Ζωή – Γαλαξίας
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Αγία Ελεούσα
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Βύρωνας
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Ιάσωνας – Ελευθερούπολη
Ελληνικού: Παγκράτι – Χρυσούπολη
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Ερμής Ειρήνη Ηρακλείου
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Α.Ε. Ηρακλείου
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Κάτω Αχαρνών: Απόλλων 2006 – Α.Ο. Κωφών
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Λυκόβρυση
Κυψέλης: Γκυζιακός – Άγιος Θωμάς
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Καλαμάκι
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Χαραυγιακός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Προμηθέας
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Ακάδημος
Πεύκης: Πεύκη – Άγιος Δημήτριος
Ρουφ: Πετράλωνα – Πατήσια
«Σ. Αγγελόπουλος»: Πέρα Κλουμπ – Κουκάκι
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Α.Ε. Περιστερίου
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Ταταύλα
Υμηττού: Υμηττός – Άτταλος
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Αθηναΐδα
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Απόλλων Χαλανδρίου
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Φωστήρας Καισαριανής

Κυριακή (8/1)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Πήγασος – Ιλίσια 2004
Αγίου Δημητρίου (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Δόξα Βύρωνα
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Πλάτωνας – Αρμενική
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Άφοβος – Νέα Σμύρνη
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Τόλμη
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Αστέρας Ζωγράφου
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Ποσειδώνας
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνης (15:00): Άρης Βύρωνα – Αετός Καλλιθέας
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – Καματερό
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (11:00): Α.Ο. Ιλίου – Πράσινα Πουλιά
Ελληνικού (11:00): Σούρμενα – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ηφαίστου (09:00): Ηρακλής Περιστερίου – Άμιλλα
Ηφαίστου (15:00): Ιπποκράτης – Λαύρα
Καλαμακίου (15:00): Νίκη Αλίμου – Αίας Αθηνών
Κυψέλης (09:30): Κρόνος Αθηνών – Δάφνη Αθηνών
Κυψέλης (12:15): Άτλας Κυψέλης – Αμπελόκηποι
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Λαρισαϊκός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Αίμος – Α.Ε. Ιλίου
Νήαρ Ηστ (15:00): Πανιώνιος Καισαριανής – Μαρούσι
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Τριφυλλιακός
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Διαγόρας
Ρουφ (09:30): Κεραμεικός – Ολυμπιακός Κυψέλης
Ρουφ (12:15): Αττικός – Ανθούπολη
Ρουφ (15:00): Βοτανικός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Κορωνίδα
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Άγιοι Ανάργυροι
«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Κένταυρος
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Άρης Πετρούπολης
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Αργυρούπολη
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Χαλκηδονικός
Χολαργού Α΄(15:00): Χολαργός – Πανθησειακός
Χολαργού Β΄ (15:00): Παπάγος – Φωστήρας Ηλιούπολης
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Χρυσούπολης (15:00): Άγιος Ιερόθεος – Πανερυθραϊκός
Χωράφας (11:00): Απόλλων  Περιστερίου – Καισαριανή
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου - Παράδεισος

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.