Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 13 Δεκεμβρίου 2011 18.10

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (17 και 18/12).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (17/12), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος
Ακαδημίας Πλάτωνα: Αίας Αθηνών – Άρης Βύρωνα
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Νέα Ζωή
Γαλατσίου: Πατήσια – Α.Ε. Αιγάλεω
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Ορφέας
ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Ελπίδα
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Κεραμεικός
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Αστέρας 2004
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Διάνα
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Κεραυνός Πετρούπολης
Ηφαίστου: Τόλμη – Νεοπεντελικός
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Υμηττός
Καματερού: Καματερό – Ιάσωνας
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Κολωνός
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Δάσος
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Ποσειδώνας
Μελισσίων: Άγιος Θωμάς – Πέρα Κλουμπ
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Ολυμπιακός Κυψέλης
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Αττικός
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – ΠΑΣ Γαλάτσι
Νήαρ Ηστ: Φωστήρας Καισαριανής – Γκυζιακός
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Αστέρας Εξαρχείων
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Πετράλωνα
Πεύκης: Πεύκη – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Ρουφ: Δάφνη Αθηνών – Άρης Χολαργού
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Ήφαιστος
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Παγκράτι
Χωράφας: Ανθούπολη – Χαϊδάρι

Κυριακή (18/12)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Λαύρα – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Ιπποκράτης
Γαλατσίου (15:00): Κορωνίδα – Ηρακλής Περιστερίου
Γλυφάδας (15:00): Άγιος Δημήτριος – Χολαργός
Γουδή (15:00): Ιλίσσια 2004 – Φοίνικας Καλλιθέας
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Ερμής Ειρήνη – Κρόνος Αιγάλεω
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – Σούρμενα
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Δόξα Βύρωνα
Ηλιούπολης Β΄(15:00): Βύρωνας – Χρυσούπολη
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Α.Ο. Ιλίου
Καλαμακίου (11:00): Αρμενική – Άφοβος
Καλαμακίου (15:00): Νέα Σμύρνη – Απόλλων Περιστερίου
Κυψέλης (11:00): Αμπελόκηποι – Προμηθέας
Κυψέλης (15:00): Κρόνος Αθηνών – Ιεράπολη
Μελισσίων (15:00): Ακάδημος – Βριλήσσια
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – ΑΠΟ Κηφισιάς
Νέας Ιωνίας (10:30): Αλσούπολη – Μαρούσι
Ορυζόμυλων (11:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Α.Ε. Ιλίου
Πετρούπολης Γ΄ (15:00): Άρης Πετρούπολης – Βοτανικός
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Άτλας Κυψέλης
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Ειρήνη
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – Κοψαχείλα
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Αίμος
Χαλανδρίου (11:00): Τριφυλλιακός – Πήγασος
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Πανιώνιος Καισαριανής
Χρυσούπολης (15:00): Γαλαξίας – Πλάτωνας
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Νίκη Αλίμου
Χωράφας (15:00): Άμιλλα - ΠΟΨ

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.