Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 30 Νοεμβρίου 2011 02.12

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (3και 4/12).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (3/12), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Χαϊδάρι
Ακαδημίας Πλάτωνα: Αίας Αθηνών – Προμηθέας
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Άφοβος
Βριλησσίων: Κένταυρος – Χαλάνδρι
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Ολυμπιακός Κυψέλης
Γλυφάδας: Άγιος Δημήτριος – Άγιος Ιερόθεος
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Βριλήσσια
ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Νεοπεντελικός
Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Σούρμενα
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Πήγασος
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Ήφαιστος
Ηφαίστου: Τόλμη – Κολωνός
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Μαρούσι
Καματερού: Καματερό – Αστέρας 2004
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Νίκη Αλίμου
Κυψέλης: Γκυζιακός – Παγκράτι
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Φωστήρας Ηλιούπολης – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Βοτανικός
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Διάνα
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Χρυσούπολη
Πεύκης: Πεύκη – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Ρουφ: Δάφνη Αθηνών – Α.Ο. Ιλίου
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Υμηττός
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Ιεράπολη
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Πέρα Κλουμπ
Χωράφας: Ανθούπολη – Δόξα Βύρωνα

Κυριακή (4/12)

Αγίων Αναργύρων (15:00): Χαλκηδονικός – Αθηναΐδα
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Ιπποκράτης
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Αργυρούπολης Α΄ (15:00): Λαύρα – Ποσειδώνας
Βριλησσίων (15:00): Καισαριανή – Α.Ε. Ιλίου
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Βύρωνας
Γλυφάδας (15:00): Τερψιθέα – Φοίνικας Περιστερίου
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Ηρακλής Περιστερίου
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (11:00): Αρμενική – Απόλλων 2006
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Ερμής Ειρήνη – Φοίνικας Καλλιθέας
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – ΑΠΟ Κηφισιάς
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Αθηναϊκός – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Άρης Βύρωνα
Καλαμακίου (15:00): Νέα Σμύρνη – Θύελλα Περιστερίου
Κάτω Αχαρνών (12:00): Άτταλος - Αλσούπολη
Κυψέλης (11:00): Κρόνος Αθηνών – Δάσος
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Ορφέας
Μελισσίων (15:00): Ακάδημος – Α.Ε. Αιγάλεω
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Αίμος
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής –

Ειρήνη
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Κεραμεικός
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Πανιώνιος Καισαριανής
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Αμπελόκηποι
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Πετράλωνα
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Αττικός
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Ταταύλα – ΠΟΨ
Υμηττού (15:00): Αρίωνας – Πλάτωνας
Χαλανδρίου (11:00): Τριφυλλιακός – Κοψαχείλα
Χολαργού Α΄ (15:00): Χολαργός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Χολαργού Β΄ (15:00): Παπάγος – Ελπίδα Αγίων Αναργύρων
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Απόλλων Περιστερίου
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Άτλας Κυψέλης
Χωράφας (15:00): Άμιλλα - Λυκόβρυση

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.