Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 22 Νοεμβρίου 2011 16.47

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (26 και 27/11).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο (26/11), ώρα έναρξης 15:00
Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Κεραυνός Πετρούπολης
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Θρίαμβος Αθηνών
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Φωστήρας Καισαριανής
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Κένταυρος
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Χαλκηδονικός
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Αναγέννηση Πετρούπολης
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ο. Ιλίου – Κρόνος Αθηνών
Ελληνικού: Παγκράτι – Πατήσια
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Χαραυγιακός
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Καματερό
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Αστέρας Ζωγράφου
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Δάφνη Αθηνών
Κάτω Αχαρνών: Απόλλων 2006 – Γαλαξίας
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Ιλίσια 2004
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Λαύρα
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Φωστήρας Ηλιούπολης
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Κορωνίδα
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Καλαμάκι
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Αθηναϊκός
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Αετός Καλλιθέας
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Κηπούπολη
Πεύκης: Μαρούσι – Τόλμη
Ρουφ: Πετράλωνα – Άγιος Θωμάς
«Σ. Αγγελόπουλος»: Πέρα Κλουμπ – Γκυζιακός
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Τερψιθέα
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Κηφισιά 2010
Υμηττού: Υμηττός – Διαγόρας
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Παράδεισος
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Ακάδημος
Κυριακή (27/11)
Αγίων Αναργύρων (15:00): Πήγασος – Κρόνος Αιγάλεω
Αγίου Δημητρίου (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Άρης Πετρούπολης
Ακαδημίας Πλάτωνα (09:30): Κεραμεικός – Άμιλλα
Ακαδημίας Πλάτωνα (12:15): Πλάτωνα – Νέα Ζωή
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Άφοβος – Αρίωνας
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Παπάγος
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Ιάσωνας
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Α.Ε. Αιγάλεω – Κουκάκι
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνη (15:00): Άρης Βύρωνα – Απόλλων Χαλανδρίου
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00):  Δόξα Βύρωνα – Πανερυθραϊκός
Δημοτικό Ιλίου (11:00): Α.Ε. Ιλίου – Νέα Σμύρνη
Δημοτικό Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ανθούπολη
Ελληνικού (11:00): Σούρμενα – Παλαιό Φάληρο
Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου - Τριφυλλιακός
Ηφαίστου (15:00): Ιπποκράτης – Αγία Ελεούσα
Κυψέλης (09:30): Αμπελόκηποι – Αίας Αθηνών
Κυψέλης (12:15): Άτλας Κυψέλης – Α.Ε. Περιστερίου
Κυψέλης (15:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Ταταύλα
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Α.Ε. Ηρακλείου
Νήαρ Ηστ (15:00): Πανιώνιος Καισαριανής – Άτταλος
Ορυζόμυλων (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Αργυρούπολη
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Καισαριανή
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος Πετρούπολης – Α.Ο. Κωφών
Ρουφ (10:30): Βοτανικός – Άγιοι Ανάργυροι
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Ερμής Ειρήνη
«Σ. Αγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Χολαργός
«Τ. Χαραλαμπίδης» (11:00): Δάσος – Άρης Χολαργού
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Πανθησειακός
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Πράσινα Πουλιά
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Αρμενική
Χρυσούπολης (15:00): Αττικός – Άγιος Δημήτριος
Χωράφας (11:00): Άγιος Ιερόθεος – Πεύκη
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου – Αστέρας Εξαρχείων

 

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.