Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 16 Νοεμβρίου 2011 18.43

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (19 και 20/11).

Αναλυτικά οι αγώνες:
Σάββατο (19/11), ώρα έναρξης 15:00
Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Δόξα Βύρωνα
Ακαδημίας Πλάτωνα: Πλάτωνας – Αίμος
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Απόλλων 2006
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Άμιλλα
Γλυφάδας: Άγιος Δημήτριος – Χαϊδάρι
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Α.Ε. Αιγάλεω
ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Κολωνός
Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Αστέρας 2004
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 - Κοψαχείλα
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Υμηττός
Ηφαίστου: Τόλμη Περιστερίου – Αλσούπολη
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Άτταλος
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Άτλας Κυψέλης
Κυψέλης: Γκυζιακός – Ειρήνη
Μελισσίων: Ακάδημος – Βύρωνας
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Ήφαιστος
Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Α.Ο. Κωφών
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Πατήσια
Πεύκης: Πεύκη – Αττικός
Ρουφ: Δάφνη Αθηνών – Άρης Βύρωνα
«Σ. Αγγελόπουλος»: Ταταύλα – Λυκόβρυση
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Ιεράπολη
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Μαρούσι
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Ποσειδώνας
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Α.Ο. Ιλίου
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Βριλήσσια
Χωράφας: Ανθούπολη – Άρης Πετρούπολης
Κυριακή (20/11)
Αγίων Αναργύρων (11:00): Πήγασος – Κεραμεικός
Αγίων Αναργύρων (15:00): Ελπίδα – Πανιώνιος Καισαριανής
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Χαλάνδρι
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Αίας Αθηνών – Αετός Καλλιθέας
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Λαύρα – Χαλκηδονικός
Βριλησσίων (15:00): Κένταυρος – Αθηναΐδα
Γαλατσίου (15:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Σούρμενα
Γλυφάδας (15:00): Τερψιθέα – Ιπποκράτης
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ιλίσια 2004 – Ολυμπιακός Κυψέλης
Δημοτικό Βύρωνα (15:00): Αρμενική – Α.Ε. Ιλίου
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Ερμής Ειρήνη – Ηρακλής Περιστερίου
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Προμηθέας
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Παλαιό Φάληρο
Καλαμακίου (15:00): Νέα Σμύρνη – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Κυψέλης (09:30): Πέρα Κλουμπ – Παγκράτι
Κυψέλης (12:00): Κρόνος Αθηνών – Νίκη Αλίμου
Κυψέλης (15:00): Αστέρας Εξαρχείων – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Άφοβος
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (15:00): Αθηναϊκός – Διάνα
Νήαρ Ηστ (11:30): Φωστήρας Καισαριανής – Πετράλωνα
Ορυζόμυλων (10:00): Κρόνος Αιγάλεω – Φοίνικας Καλλιθέας
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Κεραυνός Πετρούπολης –Γ.Σ. Αργυρούπολης
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Χρυσούπολη
Ρουφ (15:00): Πανθησειακός – Βοτανικός
«Σ. Αγγελόπουλος (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Υμηττού (15:00): Αρίωνας –Απόλλων Περιστερίου
Χαλανδρίου (15:00): Τριφυλλιακός – ΠΟΨ
Χολαργού Α΄(15:00): Χολαργός – Άγιος Ιερόθεος
Χολαργού Β΄(15:00): Παπάγος – Νεοεντελικός
Χρυσούπολης (15:00): Γαλαξίας – Θύελλα Περιστερίου
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Αμπελόκηποι
Χωράφας (15:00): Φοίνικας Περιστερίου –Ορφέας

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

 

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.