Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 09 Νοεμβρίου 2011 19.52

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (12 και 13/11).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (12/11), ώρα έναρξης 15:00

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Κένταυρος
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Πλάτωνας
Βριλησσίων: Βριλήσσια –Γκυζιακός
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Λαρισαϊκός
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Φωστήρας Καισαριανής
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Κουκάκι
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου: Α.Ο. Ιλίου – Δάσος
Ελληνικού: Σούρμενα – Α.Ε. Ηρακλείου
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Ελευθερούπολη
Ηλιούπολης: Β΄: Διάνα – Ιάσωνας
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Καματερό
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Άρης Χολαργού
Κάτω Αχαρνών: Απόλλων 2006 – Αρίωνας
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Ερμή Ειρήνη
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Παράδεισος
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Κεραυνός Πετρούπολης
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Ιλίσια 2004
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Θρίαμβος Αθηνών
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Αίας Αθηνών
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Πέρα Κλουμπ
Πεύκης: Μαρούσι – Διαγόρας
Ρουφ: Πετράλωνα – Κηπούπολη
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Χαραυγιακός
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Φοίνικας Περιστερίου
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Πήγασος
Υμηττού: Υμηττός – Παπάγος
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Αγία Ελεούσα
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Άγιος Θωμάς
Χωράφας: Άμιλλα – Ταταύλα

Κυριακή (13/11)

Αγίου Δημητρίου (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Ανθούπολη
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Α.Ο. Κωφών – Νέα Σμύρνη
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Κολωνός – Φωστήρας Ηλιούπολης
Αργυρούπολης Α’ (15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Ελπίδα
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Ακάδημος
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Λαύρα
Δημοτικό Βύρωνα Εργάνης (15:00): Άρης Βύρωνα – Κρόνος Αθηνών
Δημοτικό Στάδιο Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Πανθησειακός
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (11:00): Α.Ε. Ιλίου – Γαλαξίας
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιοι Ανάργυροι
Ελληνικού (15:00): Παγκράτι – Αναγέννηση Πετρούπολης
Ηφαίστου (09:00): Ηρακλής Περιστερίου – Κηφισιά 2010
Ηφαίστου (11:30): Ιπποκράτης – Αστέρας Εξαρχείων
Κάτω Αχαρνών (12:00): Άτταλος – Τόλμη
Κυψέλης (09:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Τριφυλλιακός
Κυψέλης (12:00): Αμπελόκηποι – Α.Ε. Περιστερίου
Κυψέλης (15:00): Άτλας Κυψέλης – Δάφνη Αθηνών
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Αστέρας Ζωγράφου
Νήαρ Ηστ (15:00): Πανιώνιος Καισαριανής – Καλαμάκι
Ορυζόμυλων (15:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αρμενική
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Καισαριανή
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Πανερυθραϊκός
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Πράσινα Πουλιά
Ρουφ (11:00): Κεραμεικός – Κορωνίδα
«Σ. Αγγελόπουλος» (11:00): Κοψαχείλα – Κρόνος Αιγάλεω
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00): Χαϊδάρι – Πεύκη
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Απόλλων Χαλανδρίου
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Τερψιθέα
Χρυσούπολης (11:00):Θύελλα Περιστερίου – Αργυρούπολη
Χρυσούπολης (15:00): Αττικός – Χολαργός
Χωράφας (11:00): Άγιος Ιερόθεος – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Χωράφας (15:00): Απόλλων Περιστερίου – Νέα Ζωή.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

 

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.