Οι αγώνες της Αθήνας

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τετάρτη, 09 Φεβρουαρίου 2011 01.40

Η ΕΠΣ Αθηνών, γνωστοποίησε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (12/2, 13/2).

Αναλυτικά τα παιχνίδια:

Σάββατο 12/2, ώρα έναρξης 15:00
Α΄ κατηγορία
1ος όμιλος
Ρουφ: Πανθησειακός – Βοτανικός

Β΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Άγιος Θωμάς
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Άρης Χολαργού
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων 2006 – Αστέρας 2004
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Κένταυρος

2ος όμιλος

Καλαμακίου: Καλαμάκι – Νίκη Αλίμου
Πεύκης: Μαρούσι – Άρης Βύρωνα
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Πετράλωνα

3ος όμιλος

Ελληνικού: Θρίαμβος Αθηνών – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Παγκράτι
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Δόξα Βύρωνα

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Κορωνίδα – Πράσινα Πουλιά
Ηφαίστου: Τόλμη Περιστερίου – Κρόνος Αιγάλεω
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Τριφυλλιακός
Τζιτζιφιών Παραλίας: Φοίνικας Καλλιθέας – Α.Ο. Ιλίου

2ος όμιλος

Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Φωστήρας Καισαριανής
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Κασιαριανής – Θύελλα Περιστερίου

3ος όμιλος

Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Χρυσούπολη
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Δάσος

Κυριακή 13/2
Α΄ κατηγορία
1ος  όμιλος

Δημοτικό Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ελληνικού (11:00): Σούρμενα – Ιάσωνας
Ηλιούπολης Β΄ (15:00): Χαραυγιακός – Ελπίδα
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Κολωνός
«Σ. Αγγελόπουλος» (15:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Ανθούπολη
«Τ. Χαραλαμπίδης» (15:00):  Θρίαμβος Αθηνών – Άτταλος
Τραχώνων (15:00): Τράχωνες – Ιπποκράτης

Β΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Κυψέλης (12:30): Άτλας Κυψέλης – Λαρισαϊκός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Αλσούπολη
Υμηττού (15:00): Υμηττός –Πεύκη

2ος όμιλος

Αργυρούπολης Α΄ (15:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Πανερυθραϊκός
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Διαγόρας
Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Χολαργού Β΄ (15:00): Παπάγος – Γκλυζιακός

3ος όμιλος

Γλυφάδας (15:00): Τερψιθέα – Λαύρα
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Κοψαχείλα
Μελισσίων (15:00): Ακάδημος – Νεοπεντελικός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Ολυμπιακός Κυψέλης

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Ερμής Ειρήνη – Αρίωνας
Κυψέλης (15:15): Αστέρας Εξαρχείων – Κεραυνός Πετρούπολης
Χρυσούπολης (11:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αίας Αθηνών

2ος όμιλος

Αγίων Αναργύρων (15:00): Πήγασος – Αίμος Πετρούπολης
Αργυρούπολης Α΄(11:00): Αργυρούπολη – Α.Ε. Περιστερίου
Γουδή (15:00): Ιλίσια 2004 – Κρόνος Αθηνών
Ρουφ (10:30): Δάφνη – Αθηνών – Νέα Σμύρνη
Χρυσούπολης (15:00): Άμιλλα – Κουκάκι

3ος όμιλος

Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – ΠΟΨ
Δημοτικό Βύρωνα (11:00): Αρμενική – Ταταύλα
Κυψέλης (09:30): Αμπελόκηποι – Πλάτωνας
Ταύρου Β’ (15:00): Προμηθέας – Αετός Καλλιθέας
Χαλανδρίου (15:00): Παράδεισος – Φοίνικας Περιστερίου

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.