Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 01 Νοεμβρίου 2011 20.36

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (5 και 6/11).

Αναλυτικά οι αγώνες

Σάββατο (5/11), ώρα έναρξης 15:00

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: Άγ.Ανάργυροι-Άρης Πετρ., ΖΩΓΡΑΦΟΥ: Αστέρας Ζωγρ.-Π. Φάληρο, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α': Χαραυγιακός-Ηράκλειο, ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ: Καματερό-ΑΠΟ Κηφισιάς, Ν. ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ: Πανερυθραϊκός-Ανθούπολη, Ν. ΙΩΝΙΑΣ: Ελευθερούπολη-ΑΕ Μεταμόρφωσης, ΝΗΑΡ ΗΣΤ: Αστέρας 2004-Σούρμενα, ΠΕΥΚΗΣ: Πεύκη-Βοτανικός.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΛΥΦΑΔΑΣ: Τερψιθέα-Χαλάνδρι, ΓΟΥΔΗ: Άγ. Θωμάς-Βύρωνας, ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ: Διαγόρας-Αλσούπολη, ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β': Φωστήρας Ηλιούπ.-Μαρούσι, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: Τόλμη Περιστ.-Καλαμάκι, ΚΥΨΕΛΗΣ: Γκυζιακός-Πετράλωνα, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ: Αγ. Ελεούσα-Ποσειδών Γλυφ., ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': Ειρήνη Πετρ.-Παγκράτι, 'Τ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ': Θρίαμβος Χαϊδ.-Ορφέας Αιγάλεω, ΥΜΗΤΤΟΥ: Θρίαμβος Αθηνών- Άτταλος, ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Παράδεισος-Χαλκηδονικός, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: Κηπούπολη-ΑΕ Αιγάλεω, ΧΩΡΑΦΑΣ: Φοίνικας Περιστ.-Ιπποκράτης.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: Αφοβος-Αίμος Πετρ., ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': ΑΟ Αργυρούπολης-ΑΕ Ιλίου, ΔΗΜ. ΣΤ. ΙΛΙΟΥ: ΑΟ Ιλίου-Ιεράπολη, ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ: Κηφισιά 2010-ΠΟ Ψυχικού, ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ: Νέα Σμύρνη-ΓΣ Καισαριανής, Κ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: Απόλλων Χαλ.-Αμπελόκηποι, ΡΟΥΦ: Δάφνη Αθηνών-Προμηθέας, ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ : Φοίνικας Καλλ.-Κεραμεικός, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': Άρης Χολαργού-Άρης Βύρωνα.

Κυριακή (6/11)

Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ: (15.00)  Γαλάτσι-Διάνα Ηλ., ΓΛΥΦΑΔΑΣ: (15.00) Άγ. Δημήτριος-Δόξα Βύρωνα, ΔΗΜ. ΣΤ. ΒΥΡΩΝΑ: (15.00) Αθηναϊκός-Ήφαιστος Περιστ., ΡΟΥΦ: (15.00) Πανθησειακός-Ολυμπιακός Λιοσίων, 'Σ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ' : (15.00) Δάφνη Παλ. Φαλ.-Αττικός, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α': (15.00) Χολαργός-Χαϊδάρι, ΧΩΡΑΦΑΣ ΠΕΡΙΣΤ.: (11.00) Αγ. Ιερόθεος-Θύελλα Αγ. Δημ.

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (15.00) Ελπίδα Αγ. Αναργ.-Νεοπεντελικός, ΑΚΑΔ.ΠΛΑΤΩΝΑ: (15.00) Λαρισαϊκός-Αθηναΐδα, ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α': (11.00) ΓΣ Αργυρούπολης-Πανιώνιος Καισ., ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ: (15.00) Κένταυρος Βριλ.-Λαύρα Αργ., ΚΥΨΕΛΗΣ: (12.00) Π. Κλουμπ-Βριλήσσια, (15.00) Αστέρας Εξαρχείων-Ατρόμητος Χαλ., ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ: (10.30) Ακάδημος-Αναγέννηση Πετρ., ΝΗΑΡ ΗΣΤ: (11.30) Φωστήρας Καισ.-Χρυσούπολη, ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ': (15.00) Κεραυνός Πετρ.-Υμηττός, ΡΟΥΦ: (11.00) Κουκάκι-Πατήσια, ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β': (15.00) Παπάγος-Κολωνός.

Γ' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ: (11.00) Πήγασος Πατησίων-Κοψαχείλα, ΑΚΑΔ. ΠΛΑΤΩΝΑ: (11.00) Πλάτων-Απόλλων Περιστ., ΓΟΥΔΗ: (15.00) Ιλίσια 2004-Άμιλλα Περιστ., ΕΡΓΑΝΗΣ: (15.00) Αρμενική-ΑΟ Κωφών, ΔΗΜ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ: (15.00) Ερμής Ηρακλείου-Ολυμπιακός Κυψέλης, ΗΦΑΙΣΤΟΥ: (11.00) ΑΕ Περιστερίου-Αετός Καλλ., ΚΥΨΕΛΗΣ: (09.00) Κρόνος Αθηνών-Άτλας Κυψέλης, ΜΕΤ.ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ: (11.00) Νέα Ζωή -Απόλλων 2006, ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ: (11.00) Κρόνος Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ., 'Σ. ΑΓΓ/ΛΟΣ' ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ: (11.00) Ταταύλα-Κορωνίδα, 'Τ. ΧΑΡ/ΔΗΣ' : (15.00) Δάσος Χαϊδαρίου-Νίκη Αλίμου, ΥΜΗΤΤΟΥ: (15.00) Αρίων-Θύελλα Περιστ., ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ: (15.00) Τριφυλλιακός-Λυκόβρυση, ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ: (11.00) Γαλαξίας-Κεραυνός Αγ. Βαρβ., ΧΩΡΑΦΑΣ: (15.00) Πράσινα Πουλιά-Αίας Αθηνών.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.