Το πρωτάθλημα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τρίτη, 25 Οκτωβρίου 2011 20.54

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (29 και 30/10).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (29/10), ώρα έναρξης 16:00

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Λαρισαϊκός
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Κεραυνός Πετρούπολης
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Ειρήνη
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Ιλίσια 2004
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Τερψιθέα
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Γκυζιακός
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Φωστήρας Καισαριανής
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Αρίωνας
Ελληνικού: Σούρμενα – Χαραυγιακός
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Αστέρας 2004
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Ιάσωνας
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Θρίαμβος Αθηνών
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Κρόνος Αιγάλεω
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Αγία Ελεούσα
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Ερμής Ειρήνη
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Φωστήρας Ηλιούπολης
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Τόλμη
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Πράσινα Πουλιά
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Κουκάκι
Πεύκης: Μαρούσι – Παπάγος
Ρουφ: Πετράλωνα – Πέρα Κλουμπ
Σ. Αγγελόπουλος: Παλαιό Φάληρο – Ελευθερούπολη
Υμηττού: Υμηττός – Ελπίδα
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Αστέρας Εξαρχείων
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Κηπούπολη
Χωράφας: Ανθούπολη – Άγιοι Ανάργυροι

Κυριακή (30/10)

Αγίου Δημητρίου (15:00): Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Πανερυθραϊκός
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Αίας Αθηνών – Α.Ε. Περιστερίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (15:00): Α.Ο. Κωφών – Γαλαξίας
Αργυρούπολης Α΄(15:00): Λαύρα – Παράδεισος
Γαλατσίου (15:00): Πατήσια – Άγιος Θωμάς
ΔΑΚ Αιγάλεω (15:00): Ορφέας – Κένταυρος
Δημοτικό Βύρωνα (11:00): Άρης Βύρωνα – Δάσος
Δημοτικό Βύρωνα (15:00): Δόξα Βύρωνα – Πεύκη
Δημοτικό Ηρακλείου (15:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Αστέρας Ζωγράφου
Δημοτικό Ιλίου (15:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιος Δημήτριος
Ελληνικού (15:00): Παγκράτι – Ακάδημος
Ζηρίνειου (15:00): ΑΠΟ Κηφισιάς – Αθηναϊκός
Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Πήγασος
Ηφαίστου (15:00): Ιπποκράτης – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Καλαμακίου (15:00): Νίκη Αλίμου – Α.Ο. Ιλίου
Κάτω Αχαρνών (11:00): Άτταλος – Διαγόρας
Κάτω Αχαρνών (15:00): Απόλλων 2006 – Πλάτωνας
Κυψέλης (09:00): Αμπελόκηποι – Δάφνη Αθηνών
Κυψέλης (12:00): Άτλας Κυψέλης – Άρης Χολαργού
Κυψέλης (15:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Κηφισιά 2010
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Καματερό
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Αρμενική
Ορυζόμυλων (11:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αργυρούπολη
Πετρούπολης Γ΄(11:00): Αίμος – Νέα Σμύρνη
Πετρούπολης Γ΄(15:00): Άρης Πετρούπολης – Πανθησειακός
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Απόλλων Χαλανδρίου
Ρουφ (09:00): Κεραμεικός – Ταταύλα
Ρουφ (12:00): Αττικός – Άγιος Ιερόθεος
Ρουφ (15:00): Βοτανικός – Χολαργός
Σ. Αγγελόπουλος (11:00): Κοψαχείλα – Φοίνικας Καλλιθέας
Τ. Χαραλαμπίδης (15:00): Χαϊδάρι – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Υμηττού (15:00): Προμηθέας – Κρόνος Αθηνών
Χαλανδρίου (15:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Φοίνικας Περιστερίου
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Νέα Ζωή
Χωράφας (11:00) Απόλλων Περιστερίου – Άφοβος
Χωράφας (15:00): Άμιλλα – Τριφυλλιακός

Τετάρτη (2/11)

Ρουφ (11:00): Κεραμεικός – Ιλίσσια 2004

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.