To πρωτάθλημα στην ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 18 Οκτωβρίου 2011 18.28

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων, που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο (22 και 23/10), στην Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (22/10), ώρα έναρξης 16:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Πανερυθραϊκός
Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Άρης Πετρούπολης
Ακαδημίας Πλάτωνα: Άφοβος – Απόλλων 2006
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Α.Ο. Κωφών
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Παγκράτι
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Αθηναΐδα
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Αναγέννηση Πετρούπολης
ΔΑΚ Αιγάλεω: Διαγόρας – Καλαμάκι
Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – ΑΠΟ Κηφισιάς
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Λυκόβρυση
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Χαραυγιακός
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Σούρμενα
Ηφαίστου: Ιπποκράτης – Ορφέας
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Ιεράπολη
Καματερού: Καματερό – Παλαιό Φάληρο
Κάτω Χαλανδρίου: Απόλλων Χαλανδρίου – Αίας Αθηνών
Κυψέλης: Γκυζιακός – Χρυσούπολη
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Πανιώνιος Καισαριανής
Νέας Ιωνίας: Ελευθερούπολη – Α.Ε. Ηρακλείου
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Χαλκηδονικός
Πετρούπολης Γ΄: Ειρήνη – Πετράλωνα
Ρουφ: Δάφνη Αθηνών –Αετός Καλλιθέας
«Σ. Αγγελόπουλος»: Κοψαχείλα – Κεραμεικός
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Ηρακλής Περιστερίου
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Τόλμη
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Κένταυρος
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Προμηθέας
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Βύρωνας
Χωράφας: Φοίνικας Περιστερίου – Χαλάνδρι

Κυριακή (23/10)

Αγίων Αναργύρων (11:00): Πήγασος – ΠΟΨ
Αγίων Αναργύρων (16:00): Ελπίδα – Κολωνός
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Λαρισαϊκός – Λαύρα
Ακαδημίας Πλάτωνα (16:00): Πλάτωνας – Θύελλα Περιστερίου
Αργυρούπολης Α΄ (16:00): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Υμηττός
Γαλατσίου (16:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Ήφαιστος
Γουδή (16:00): Ιλίσια 2004 – Ταταύλα
Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Αρμενική – Νέα Σμύρνη
Δημοτικό Ηρακλείου (16:00): Ερμής Ειρήνη – Άμιλλα
Δημοτικό Ιλίου (16:00): Α.Ο. Ιλίου – Άρης Βύρωνα
Ηλιούπολης  Β΄(16:00): Φωστήρας Ηλιούπολης – Άτταλος
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Πράσινα Πουλιά
Κυψέλης (10:00): Πέρα Κλουμπ – Α.Ε. Αιγάλεω
Κυψέλης (13:00): Κρόνος Αθηνών – Αμπελόκηποι
Κυψέλης (16:00): Αστέρας Εξαρχείων – Ποσειδώνας
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Νέα Ζωή – Α.Ε. Ιλίου
Νήαρ Ηστ (11:00): Φωστήρας Καισαριανής – Πατήσια
Ορυζόμυλων (11:00): Κρόνος Αιγάλεω – Ολυμπιακός Κυψέλης
Πετρούπολης Γ΄(16:00): Κεραυνός Πετρούπολης – Μαρούσι
Πεύκης (16:00): Πεύκη – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Ακάδημος
Ρουφ (16:00): Πανθησειακός – Ανθούπολη
«Σ. Αγγελόπουλος» (16:00): Δάφνη Παλαιού Φαλήρου – Βοτανικός
«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:00): Δάσος – Άτλας Κυψέλης
Υμηττού (16:00): Αρίωνας – Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας
Χαλανδρίου (16:00): Τριφυλλιακός –Κορωνίδα
Χολαργού Α΄(16:00): Χολαργός – Δόξα Βύρωνα
Χολαργού Β΄(16:00): Παπάγος – Αλσούπολη
Χρυσούπολης (11:00): Γαλαξίας – Καισαριανή
Χρυσούπολης (16:00): Αττικός – Θύελλα Αγίου Δημητρίου
Χωράφας (11:00): Απόλλων Περιστερίου – Αίμος
Χωράφας (16:00): Άγιος Ιερόθεος - Χαϊδάρι

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.