Πρωτάθλημα Νέων ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2011 17.02

Με πλήρη αγωνιστική δράση συνεχίζεται το Σάββατο (15/10), το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Νέων, της ΕΠΣΑ.

Αναλυτικά οι αγώνες:

Αγίων Αναργύρων (09:30): Χαλκηδονικός – Αθηναΐδα
Αγίων Αναργύρων (11:15): Ελπίδα – Ορφέας
Ακαδημία Πλάτωνος (11:00): Κολωνός – Κορωνίδα
Αργυρούπολης Α΄(09:30): Αργυρούπολη – Ποσειδώνας
Αργυρούπολης Α΄(11:15): Λαύρα – Σούρμενα
Βριλησσίων (09:30): Βριλήσσια 1 - Χαλάνδρι
Βριλησσίων (11:15):   Κένταυρος – Αετός Καλλιθέας
Γαλατσίου (11:00): ΠΑΣ Γαλάτσι – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Γλυφάδας (10:00): Κεραυνός Γλυφάδας – Χαϊδάρι
Γλυφάδας (12:30): Τερψιθέα – Νίκη Αλίμου
Δημοτικό Εργάνης (10:30): Δόξα Βύρωνα – Βύρωνας
Δημοτικό Ηρακλείου (11:00): Α.Ε. Ηρακλείου – Αλσούπολη
Δημοτικό Ιλίου (10:30): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ηρακλής Περιστερίου
Δημοτικό Καισαριανής (09:30): Αστέρας 2004 – Καισαριανή
Ελπιδοφόρου (10:30): Ελπιδοφόρος – Α.Ο. Περιστερίου
Ηλιούπολης Β΄(09:30): Χαραυγιακός – Άγιος Θωμάς
Ηλιούπολης Β΄(11:15): Ηλιούπολη 2 – Χολαργός
Ηφαίστου (09:30): Α.Ε. Περιστερίου – Ειρήνη Πετρούπολης
Ηφαίστου (11:15): Ήφαιστος – Χρυσούπολη
Καλαμακίου (11:30): Καλαμάκι – Βοτανικός
Κάτω Αχαρνών (09:30): Απόλλων Σμύρνης – Πανιώνιος 1
Κάτω Χαλανδρίου (10:30): Απόλλων Χαλάνδριου – Ερμής Ειρήνη Ηρακλείου
Κυψέλης (11:00): Άτλας Κυψέλης – Πατήσια
Κυψέλης (12:45): Κρόνος Αθηνών – Αττικός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (10:30): Λυκόβρυση – Άτταλος
Νέας Ιωνίας (09:00): Νέα Ιωνία – Μελίσσια
Πετρούπολης Γ ΄(09:30): Αναγέννηση Πετρούπολης – Καματερό
Ρουφ (12:30): Ρουφ – Αγία Παρασκευή
«Σ. Αγγελόπουλος» (10:30): Παλαιό Φάληρο – Γ.Σ. Αργυρούπολης
«Τ. Χαραλαμπίδης» (09:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Άγιος Ιερόθεος
Ταύρου Β ΄(16:00): Φωστήρας Αθηνών – Καλλιθέα 2
Τζιτζιφιών (10:30): Καλλιθέα 1 – Ηλιούπολη 1
Τραχώνων (10:30): Τράχωνες – Άγιαξ Ταύρου
Υμηττού (09:00): Υμηττός – Αθηναϊκός
Χαλανδρίου (12:30): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Πανερυθραϊκός
Χρυσούπολης (09:30): Κηπούπολη – Φοίνικας Περιστερίου
Χρυσούπολης (11:15): Άμιλλα – Άγιοι Ανάργυροι
Χωράφας (10:30): Ανθούπολη – Άρης Πετρούπολης

Τετάρτη (19/10) Εξ αναβολής

Γλυφάδας (16:30): Ποσειδώνας - Καλαμάκι

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.