Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 12 Οκτωβρίου 2011 23.53

Ανακοινώθηκε από την ΕΠΣ Αθηνών, το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων που θα διεξαχθεί το Σαββατοκύριακο (15 και 16/10) στην Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία.

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (15/10), ώρα έναρξης 16:00
Α΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Ελληνικού: Σούρμενα – Αστέρας Ζωγράφου
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – ΠΑΣ Γαλάτσι
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Ελευθερούπολη
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – Αθηναϊκός
Δημοτικό Ηρακλείου: Α.Ε. Ηρακλείου – Καματερό

Α΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Αγίου Δημητρίου: Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Άγιοι Ανάργυροι
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Πανθησειακός
Χωράφας: Ανθούπολη – Άγιος Δημήτριος

Β΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Ακαδημία Πλάτωνα: Κολωνός – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Ηφαίστου: Τόλμη – Διαγόρας
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Φωστήρας Ηλιούπολης
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Κεραυνός Πετρούπολης
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Θρίαμβος Αθηνών
Πεύκης: Μαρούσι – Ελπίδα
Υμηττού: Υμηττός - Νεοπεντελικός

Β΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Τερψιθέα
Βριλησσίων: Κένταυρος – Λαρισαϊκός
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Φοίνικας Περιστερίου
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Αστέρας Εξαρχείων
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Θρίαμβος Χαϊδαρίου

Β΄ κατηγορία
3ος όμιλος

Γαλατσίου: Πατήσια – Κηπούπολη
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Ειρήνη
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Γκυζιακός
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Φωστήρας Καισαριανής
Ρουφ: Πετράλωνα – Βριλήσσια
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Πέρα Κλουμπ

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Α.Ε. Περιστερίου

Γ΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Φοίνικας Καλλιθέας
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Κρόνος Αιγάλεω

Γ΄ κατηγορία
3ος όμιλος

Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Πλάτωνας

Κυριακή (16/10)
Α΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Δημοτικό Ηρακλείου (16:00): Α.Ε. Ηρακλείου - Καματερό
Ηφαίστου (11:00): Ήφαιστος – Αστέρας 2004
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Ιάσωνας

Α΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (16:00): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Χολαργός
Νέας Ιωνίας (16:00): Δόξα Βύρωνα – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Πετρούπολης Γ΄(16:00): Άρης Πετρούπολης – Πεύκη
Ρουφ (16:00): Βοτανικός – Άγιος Ιερόθεος
«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:00): Χαϊδάρι – Αττικός

Β΄κατηγορία
1ος όμιλος

Κάτω Αχαρνών (12:00): Άτταλος – Παπάγος

Β΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Αργυρούπολης Α΄ (16:00): Λαύρα – Αγία Ελεούσα
ΔΑΚ Αιγάλεω (16:00): Ορφέας – Παράδεισος
Χαλανδρίου (16:00): Ατρόμητος Χαλανδρίου - Ιπποκράτης

Β΄ κατηγορία
3ος όμιλος

Ελληνικού (16:00): Παγκράτι – Κουκάκι
Μελισσίων (16:00): Ακάδημος – Άγιος Θωμάς

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Αίας Αθηνών – Δάφνη Αθηνών
Δημοτικό Βύρωνα (16:00): Άρης Βύρωνα – Νίκη Αλίμου
Κυψέλης (13:00): Άτλας Κυψέλης – Α.Ο. Ιλίου
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Κρόνος Αθηνών
Υμηττού (16:00): Προμηθέας – Δάσος
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Απόλλων Χαλανδρίου  

Γ΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Γαλατσίου (16:00): Κορωνίδα – Ερμής Ειρήνη
Ηφαίστου (11:00): Ηρακλής Περιστερίου – Κοψαχείλα
Κυψέλης (10:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Πήγασος
Ρουφ (11:00): Κεραμεικός – Ιλίσια 2004
«Σ. Αγγελόπουλος» (16:00): Ταταύλα – Τριφυλλιακός
Χωράφας (16:00): Άμιλλα – Κηφισιά 2010

Γ΄ κατηγορία
3ος όμιλος

Ακαδημίας Πλάτωνα (16:00): Α.Ο. Κωφών – Αρίωνας
Καλαμακίου (16:00): Νέα Σμύρνη – Γαλαξίας
Κάτω Αχαρνών (16:00): Απόλλων 2006 – Απόλλων Περιστερίου
Νήαρ Ηστ (11:00): Καισαριανή – Αργυρούπολη
Ορυζόμυλων (11:00): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Νέα Ζωή
Πετρούπολης Γ΄(16:00): Αίμος – Αρμενική
Χρυσούπολης (11:00): Θύελλα Περιστερίου – Άφοβος

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.