Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2011 00.08

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, του Σαββατοκύριακου (1η και 2/10).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο 1/10, ώρα έναρξης 16:00

Αγίων Αναργύρων: Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Δημήτριος
Ακαδημίας Πλάτωνα: Κολωνός – Υμηττός
Βριλησσίων: Κένταυρος – Τερψιθέα
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Κρόνος Αιγάλεω
Γλυφάδας: Ποσειδώνας – Ιπποκράτης
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Πετράλωνα
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Ειρήνη
Δημοτικό Ιλίου: Α.Ε. Ιλίου – Απόλλων Περιστερίου
Ελληνικού: Παγκράτι –Άγιος Θωμάς
Ζηρίνειου: ΑΠΟ Κηφισιάς – Διάνα
Ζωγράφου: Αστέρας Ζωγράφου – Καματερό
Ηφαίστου: Τόλμη – Παπάγος
Καλαμακίου: Καλαμάκι – Κεραυνός Πετρούπολης
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Ηρακλής Περιστερίου
Κυψέλης: Αθηναΐδα – Θρίαμβος Χαϊδαρίου
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Λυκόβρυση – Αθηναΐδα
Νέας Ερυθραίας: Πανερυθραϊκός – Πεύκη
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Νήαρ Ηστ: Πανιώνιος Καισαριανής – Διαγόρας
Ορυζόμυλων: Ιεράπολη – Απόλλων Χαλανδρίου
Πετρούπολης Γ΄: Αναγέννηση Πετρούπολης – Γκυζιακός
Πεύκης: Μαρούσι – Νεοπεντελικός
Ρουφ: Κεραμεικός – Τριφυλλιακός
«Σ. Αγγελόπουλος»: Παλαιό Φάληρο – ΠΑΣ Γαλάτσι
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Φωστήρας Ηλιούπολης
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Χρυσούπολης: Χρυσούπολη – Βριλήσσια
Χωράφας: Ανθούπολη – Χολαργός

Κυριακή 2/10, ώρα έναρξης 16:00

Αγίων Αναργύρων: Χαλκηδονικός – Φοίνικας Περιστερίου
Ακαδημίας Πλάτωνα (11:00): Αίας Αθηνών – Άρης Χολαργού
Ακαδημίας Πλάτωνα: Α.Ο. Κωφών – Πλάτωνας
Αργυρούπολης Α΄: Λαύρα – Αστέρας Εξαρχείων
Γαλατσίου: Πατήσια – Πέρα Κλουμπ
Γουδή: Ιλίσια 2004 – Ερμής Ειρήνη
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Λαρισαϊκός
Δημοτικό Βύρωνα: Αρμενική – Αργυρούπολη
Δημοτικό Ηρακλείου: Α.Ε. Ηρακλείου – Ιάσωνας
Δημοτικό Ιλίου: Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Άγιος Ιερόθεος
Ελληνικού: Σούρμενα – Ελευθερούπολη
Ηλιούπολης Α΄: Χαραυγιακός – Αθηναϊκός
Ηφαίστου (11:00): Α.Ε. Περιστερίου – Δάφνη Αθηνών
Ηφαίστου: Θύελλα Αγίου Δημητρίου – Πανθησειακός
Καλαμακίου: Νέα Σμύρνη – Αρίωνας
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Ελπίδα
Κυψέλης (10:00): Αμπελόκηποι – Α.Ο. Ιλίου
Κυψέλης (13:00): Άτλας Κυψέλης – Άρης Βύρωνα
Κυψέλης (16:00): Ολυμπιακός Κυψέλης – Κοψαχείλα
Μελισσίων: Ακάδημος – Κηπούπολη
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (11:00): Α.Ε. Μεταμόρφωσης – Αστέρας 2004
Νέας Ιωνίας: Δόξα Βύρωνα – Αττικός
Νήαρ Ηστ (11:30): Καισαριανή – Νέα Ζωή
Ορυζόμυλων: Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Άφοβος
Πετρούπολης Γ΄ (11:00): Αίμος – Γαλαξίας
Πετρούπολης Γ: Άρης Πετρούπολης – Δάφνη Παλαιού Φαλήρου
Πεύκης (11:00): Αετός Καλλιθέας – Δάσος
Ρουφ (11:00): Κουκάκι – Φωστήρας Καισαριανής
Ρουφ: Βοτανικός – Χαϊδάρι
«Σ. Αγγελόπουλος»: Ταταύλα – Κηφισιά 2010
Υμηττού: Προμηθέας – Νίκη Αλίμου
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Αγία Ελεούσα
Χρυσούπολης: Θύελλα Περιστερίου – Απόλλων 2006
Χωράφας (11:00): Πράσινα Πουλιά – Κρόνος Αθηνών
Χωράφας: Άμιλλα – Πήγασος

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.