Πρωτάθλημα ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Σάββατο, 24 Σεπτεμβρίου 2011 00.56

Στη σέντρα επιστρέφουν οι ομάδες της ΕΠΣ Αθηνών το Σάββατο (24/9), ανοίγοντας την αυλαία της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Το πρόγραμμα που θα ξεκινήσει στις 16:30, είναι το εξής:

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Καλαμάκι
Αγίου Δημητρίου: Άγιος Δημήτριος – Πανθησειακός
Αργυρούπολης Α΄: Αργυρούπολη – Γαλαξίας
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Βύρωνας
Γαλατσίου: Αττικός – Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων
Γλυφάδας: Τερψιθέα – Παράδεισος
ΔΑΚ Αιγάλεω: Α.Ε. Αιγάλεω – Παγκράτι
Δημοτικό Ιλίου: Ιάσωνας – Χαραυγιακός
Ζηρίνειου: Κηφισιά 2010 – Ιλίσια 2004
Ηλιούπολης Β΄: Διάνα – Α.Ε. Μεταμόρφωσης
Ηφαίστου: Ήφαιστος – Σούρμενα
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αμπελόκηποι
Καματερού: Καματερό – Ελευθερούπολη
Κάτω Χαλανδρίου: ΠΟΨ – Κεραμεικός
Κυψέλης: Γκυζιακός – Ακάδημος
Μελισσίων: Νεοπεντελικός – Αλσούπολη
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης: Άφοβος – Α.Ο. Κωφών
Νήαρ Ηστ: Αστέρας 2004 – Παλαιό  Φάληρο
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Λαρισαϊκός
Πετρούπουλης Γ΄: Ειρήνη – Πατήσια
Πεύκης: Πεύκη – Άγιοι Ανάργυροι
Ρουφ: Πετράλωνα – Χρυσούπολη
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Αίας Αθηνών
Τζιτζιφιών: Φοίνικας Καλλιθέας – Άμιλλα
Υμηττού: Υμηττός – Μαρούσι
Χαλανδρίου: Χαλάνδρι – Ορφέας
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Πράσινα Πουλιά
Χρυσούπολης: Κηπούπολη – Κουκάκι
Χωράφας: Άγιος Ιερόθεος – Άρης Πετρούπολης

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.