Το πρωτάθλημα Νέων της ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 14 Σεπτεμβρίου 2011 18.19

Στη σέντρα επιστρέφουν οι ομάδες Νέων της ΕΠΣΑ, αφού το Σάββατο (17/9) θα ξεκινήσει το πρωτάθλημα της νέας αγωνιστικής περιόδου.

Από την ΕΠΣ Αθηνών, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων, που είναι οι εξής:
Αγίων Αναργύρων (09:30): Χαλκηδονικός – Άτλας Κυψέλης
Αγίων Αναργύρων (11:15): Ελπίδα – Ανθούπολη
Αγίας Παρασκευής (10:30): Αγία Παρασκευή – Χαϊδάρι
Ακαδημία Πλάτωνος (10:30): Αττικός – Πατήσια
Αργυρούπολης Α΄(09:30): Αργυρούπολη – Τερψιθέα
Αργυρούπολης Α΄(11:15): Γ.Σ. Αργυρούπολης – Βοτανικός
Βριλησσίων (09:00): Βριλήσσια 1 – Ατρόμητος Χαλανδρίου
Γαλατσίου (09:30): ΠΑΣ Γαλάτσι – Κορωνίδα
Γλυφάδας (09:30): Ποσειδώνας – Σούρμενα
Γλυφάδας (11:15): Κεραυνός Γλυφάδας – Ατρόμητος Αθηνών
Γουδή (10:30): Ηλυσιακός – Μελίσσια
ΔΑΚ Αιγάλεω (10:30): Ορφέας – Χρυσούπολη
Δημοτικό Ηρακλείου (11:30): Ερμής Ειρήνη – Βριήσσια 2
Δημοτικό Στάδιο Ιλίου (10:30): Ολυμπιακός Νέων Λιοσίων – Ήφαιστος
Δημοτικό Καισαριανής Βοηθητικό (09:30): Καισαριανή – Βύρωνας
Δημοτικό Καισαριανής Βοηθητικό (11:15): Αστέρας 2004 – Χαραυγιακός
Ελπιδοφόρου (10:30): Ελπιδοφόρος – Νέα Ιωνία
Ηλιούπολης Β΄(09:30): Ηλιούπολη 2 – Άρης Χολαργού
Ηλιούπολης Β΄(11:15): Ηλιούπολη 1 – Πανιώνιος
Ηφαίστου (09:30): Ηρακλής Περιστερίου – Ιεράπολη
Ηφαίστου (11:15): Α.Ο. Περιστερίου – Καλλιθέα 2
Καλαμακίου (10:30): Καλαμάκι – Νίκη Αλίμου
Κάτω Χαλανδρίου (10:30): Απόλλων Χαλανδρίου – Α.Ε. Ηράκλειο
Κυψέλης (09:30): Κρόνος Αθηνών – Κολωνός
Κυψέλης (11:15): Αθηναΐδα – Δάφνη Παλαιού φαλήρου
Μελισσίων (10:30): Ακάδημος – Πανερυθραϊκός
Μεταμόρφωσης / Λυκόβρυσης (10:30): Λυκόβρυση – Κένταυρος
Νέας Ιωνίας (09:30): Ελευθερούπολη -  Αλσούπολη
Παπάγου (12:30): Παπάγος – Άγιος Θωμάς
Πετρούπολης Γ΄(10:30): Αναγέννηση Πετρούπολης – Ειρήνη Πετρούπολης
Ρουφ (10:00): Ρουφ – Απόλλων Σμύρνης
«Σωτήρης Αγγελόπουλος» (10:30): Παλαιό Φάληρο – Λαύρα
«Τ. Χαραλαμπίδης» (10:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Άμιλλα
Τζιτζιφιών Παραλία (10:30): Καλλιθέα 1 – Α.Ο. Αιγάλεω
Τραχώνων (10:30): Τράχωνες – Φωστήρας Αθηνών
Υμηττού (10:30): Υμηττός – Δόξα Βύρωνα
Χαλανδρίου (10:30): Χαλάνδρι – Αετός Καλλιθέας
Χρυσούπολης (09:00): Κηπούπολη – Α.Ε. Περιστερίου
Χωράφας Περιστερίου (09:30): Άγιος Ιερόθεος – Καματερό
Χωράφας Περιστερίου (11:15): Φοίνικας Περιστερίου – Άγιοι Ανάργυροι

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.