Η κλήρωση των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Δευτέρα, 12 Σεπτεμβρίου 2011 21.46

Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (12/9) σε κεντρικό ξενοδοχείο της Αθήνας, η κλήρωση των πρωταθλημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Αθηνών.

Η πρεμιέρα και στις τρεις κατηγορίες θα πραγματοποιηθεί στις 24 και 25 Σεπτεμβρίου.

Αναλυτικά οι αγωνιστικές στους ομίλους της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορία της ΕΠΣΑ:

Α' ΕΠΣΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Ηλυσιακός-ΑΠΟ Κηφισιάς
Διάνα Ηλ.-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Αστέρας 2004-Παλαιό Φάληρο
Γαλάτσι-Ηράκλειο
Ιάσων-Χαραυγιακός
Αθηναϊκός-Αστέρας Ζωγρ.
Καματερό-Ελευθερούπολη
Ηφαιστος-Σούρμενα

2η αγ. 17η
Ηφαιστος-Ηλυσιακός
ΑΠΟ Κηφισιάς-Διάνα Ηλ.
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας 2004
Παλαιό Φάληρο-Γαλάτσι
Ηράκλειο-Ιάσων
Χαραυγιακός-Αθηναϊκός
Αστέρας Ζωγρ.-Καματερό
Σούρμενα-Ελευθερούπολη

3η αγ. 18η
Διάνα Ηλ.-Ηφαιστος
Αστέρας 2004-ΑΠΟ Κηφισιάς
Γαλάτσι-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιάσων-Παλαιό Φάληρο
Αθηναϊκός-Ηράκλειο
Καματερό-Χαραυγιακός
Ελευθερούπολη-Αστέρας Ζωγρ.
Ηλυσιακός-Σούρμενα

4η αγ. 19η
Ηφαιστος-Αστέρας 2004
Ηλυσιακός-Διάνα Ηλ.
ΑΠΟ Κηφισιάς-Γαλάτσι
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ιάσων
Παλαιό Φάληρο-Αθηναϊκός
Ηράκλειο-Καματερό
Χαραυγιακός-Ελευθερούπολη
Σούρμενα-Αστέρας Ζωγρ.

5η αγ. 20ή
Γαλάτσι-Ηφαιστος
Αστέρας 2004-Ηλυσιακός
Ιάσων-ΑΠΟ Κηφισιάς
Αθηναϊκός-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Καματερό-Παλαιό Φάληρο
Ελευθερούπολη-Ηράκλειο
Αστέρας Ζωγρ.-Χαραυγιακός
Διάνα Ηλ.-Σούρμενα


6η αγ. 21η
Ηφαιστος-Ιάσων
Ηλυσιακός-Γαλάτσι
Διάνα Ηλ.-Αστέρας 2004
ΑΠΟ Κηφισιάς-Αθηναϊκός
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Καματερό
Παλαιό Φάληρο-Ελευθερούπολη
Ηράκλειο-Αστέρας Ζωγρ.
Σούρμενα-Χαραυγιακός

7η αγ. 22η
Αθηναϊκός-Ηφαιστος
Ιάσων-Ηλυσιακός
Γαλάτσι-Διάνα Ηλ.
Καματερό-ΑΠΟ Κηφισιάς
Ελευθερούπολη-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Αστέρας Ζωγρ.-Παλαιό Φάληρο
Χαραυγιακός-Ηράκλειο
Αστέρας 2004-Σούρμενα

8η αγ. 23η
Ηφαιστος-Καματερό
Ηλυσιακός-Αθηναϊκός
Διάνα Ηλ.-Ιάσων
Αστέρας 2004-Γαλάτσι
ΑΠΟ Κηφισιάς-Ελευθερούπολη
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Αστέρας Ζωγρ.
Παλαιό Φάληρο-Χαραυγιακός
Σούρμενα-Ηράκλειο

9η αγ. 24η
Ελευθερούπολη-Ηφαιστος
Καματερό-Ηλυσιακός
Αθηναϊκός-Διάνα Ηλ.
Ιάσων-Αστέρας 2004
Αστέρας Ζωγρ.-ΑΠΟ Κηφισιάς
Χαραυγιακός-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ηράκλειο-Παλαιό Φάληρο
Γαλάτσι-Σούρμενα

10η αγ. 25η
Ηφαιστος-Αστέρας Ζωγρ.
Ηλυσιακός-Ελευθερούπολη
Διάνα Ηλ.-Καματερό
Αστέρας 2004-Αθηναϊκός
Γαλάτσι-Ιάσων
ΑΠΟ Κηφισιάς-Χαραυγιακός
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηράκλειο
Σούρμενα-Παλαιό Φάληρο


11η αγ. 26η
Χαραυγιακός-Ηφαιστος
Αστέρας Ζωγρ.-Ηλυσιακός
Ελευθερούπολη-Διάνα Ηλ.
Καματερό-Αστέρας 2004
Αθηναϊκός-Γαλάτσι
Ηράκλειο-ΑΠΟ Κηφισιάς
Παλαιό Φάληρο-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ιάσων-Σούρμενα

12η αγ. 27η
Ηφαιστος-Ηράκλειο
Ηλυσιακός-Χαραυγιακός
Διάνα Ηλ.-Αστέρας Ζωγρ.
Αστέρας 2004-Ελευθερούπολη
Γαλάτσι-Καματερό
Ιάσων-Αθηναϊκός
ΑΠΟ Κηφισιάς-Παλαιό Φάληρο
Σούρμενα-ΑΕ Μεταμόρφωσης

13η αγ. 28η
Παλαιό Φάληρο-Ηφαιστος
Ηράκλειο-Ηλυσιακός
Χαραυγιακός-Διάνα Ηλ.
Αστέρας Ζωγρ.-Αστέρας 2004
Ελευθερούπολη-Γαλάτσι
Καματερό-Ιάσων
ΑΕ Μεταμόρφωσης-ΑΠΟ Κηφισιάς
Αθηναϊκός-Σούρμενα

14η αγ. 29η
Ηφαιστος-ΑΕ Μεταμόρφωσης
Ηλυσιακός-Παλαιό Φάληρο
Διάνα Ηλ.-Ηράκλειο
Αστέρας 2004-Χαραυγιακός
Γαλάτσι-Αστέρας Ζωγρ.
Ιάσων-Ελευθερούπολη
Αθηναϊκός-Καματερό
Σούρμενα-ΑΠΟ Κηφισιάς

15η αγ. 30ή
ΑΠΟ Κηφισιάς-Ηφαιστος
ΑΕ Μεταμόρφωσης-Ηλυσιακός
Παλαιό Φάληρο-Διάνα Ηλ.
Ηράκλειο-Αστέρας 2004
Χαραυγιακός-Γαλάτσι
Αστέρας Ζωγρ.-Ιάσων
Ελευθερούπολη-Αθηναϊκός
Καματερό-Σούρμενα


Α' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Χαϊδάρι-Δόξα Βύρωνα
Αττικός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιος Ιερόθεος-Αρης Πετρ.
Δάφνη Π. Φαλήρου-Ανθούπολη
Χολαργός-Πανερυθραϊκός
Πεύκη-Αγιοι Ανάργυροι
Αγιος Δημήτριος-Πανθησειακός
Βοτανικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

2η αγ. 17η
Βοτανικός-Χαϊδάρι
Δόξα Βύρωνα-Αττικός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Ιερόθεος
Αρης Πετρ.-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ανθούπολη-Χολαργός
Πανερυθραϊκός-Πεύκη
Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Δημήτριος
Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανθησειακός

3η αγ. 18η
Αττικός-Βοτανικός
Αγιος Ιερόθεος-Δόξα Βύρωνα
Δάφνη Π. Φαλήρου-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χολαργός-Αρης Πετρ.
Πεύκη-Ανθούπολη
Αγιος Δημήτριος-Πανερυθραϊκός
Πανθησειακός-Αγιοι Ανάργυροι
Χαϊδάρι-Θύελλα Αγ. Δημ.

4η αγ. 19η
Βοτανικός-Αγιος Ιερόθεος
Χαϊδάρι-Αττικός
Δόξα Βύρωνα-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ολυμπιακός Λιοσίων-Χολαργός
Αρης Πετρ.-Πεύκη
Ανθούπολη-Αγιος Δημήτριος
Πανερυθραϊκός-Πανθησειακός
Θύελλα Αγ. Δημ.-Αγιοι Ανάργυροι

5η αγ. 20η
Δάφνη Π. Φαλήρου-Βοτανικός
Αγιος Ιερόθεος-Χαϊδάρι
Χολαργός-Δόξα Βύρωνα
Πεύκη-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιος Δημήτριος-Αρης Πετρ.
Πανθησειακός-Ανθούπολη
Αγιοι Ανάργυροι-Πανερυθραϊκός
Αττικός-Θύελλα Αγ. Δημ.

6η αγ. 21η
Βοτανικός-Χολαργός
Χαϊδάρι-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αττικός-Αγιος Ιερόθεος
Δόξα Βύρωνα-Πεύκη
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιος Δημήτριος
Αρης Πετρ.-Πανθησειακός
Ανθούπολη-Αγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Αγ. Δημ.-Πανερυθραϊκός

7η αγ. 22η
Πεύκη-Βοτανικός
Χολαργός-Χαϊδάρι
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αττικός
Αγιος Δημήτριος-Δόξα Βύρωνα
Πανθησειακός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Αγιοι Ανάργυροι-Αρης Πετρ.
Πανερυθραϊκός-Ανθούπολη
Αγιος Ιερόθεος-Θύελλα Αγ. Δημ.

8η αγ. 23η
Βοτανικός-Αγιος Δημήτριος
Χαϊδάρι-Πεύκη
Αττικός-Χολαργός
Αγιος Ιερόθεος-Δάφνη Π. Φαλήρου
Δόξα Βύρωνα-Πανθησειακός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Αγιοι Ανάργυροι
Αρης Πετρ.-Πανερυθραϊκός
Θύελλα Αγ. Δημ.-Ανθούπολη

9η αγ. 24η
Πανθησειακός-Βοτανικός
Αγιος Δημήτριος-Χαϊδάρι
Πεύκη-Αττικός
Χολαργός-Αγιος Ιερόθεος
Αγιοι Ανάργυροι-Δόξα Βύρωνα
Πανερυθραϊκός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Ανθούπολη-Αρης Πετρ.
Δάφνη Π. Φαλήρου-Θύελλα Αγ. Δημ.

10η αγ. 25η
Βοτανικός-Αγιοι Ανάργυροι
Χαϊδάρι-Πανθησειακός
Αττικός-Αγιος Δημήτριος
Αγιος Ιερόθεος-Πεύκη
Δάφνη Π. Φαλήρου-Χολαργός
Δόξα Βύρωνα-Πανερυθραϊκός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Ανθούπολη
Θύελλα Αγ. Δημ.-Αρης Πετρ.


11η αγ. 26η
Πανερυθραϊκός-Βοτανικός
Αγιοι Ανάργυροι-Χαϊδάρι
Πανθησειακός-Αττικός
Αγιος Δημήτριος-Αγιος Ιερόθεος
Πεύκη-Δάφνη Π. Φαλήρου
Ανθούπολη-Δόξα Βύρωνα
Αρης Πετρ.-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χολαργός-Θύελλα Αγ. Δημ.

12η αγ. 27η
Βοτανικός-Ανθούπολη
Χαϊδάρι-Πανερυθραϊκός
Αττικός-Αγιοι Ανάργυροι
Αγιος Ιερόθεος-Πανθησειακός
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιος Δημήτριος
Χολαργός-Πεύκη
Δόξα Βύρωνα-Αρης Πετρ.
Θύελλα Αγ. Δημ.-Ολυμπιακός Λιοσίων

13η αγ. 28η
Αρης Πετρ.-Βοτανικός
Ανθούπολη-Χαϊδάρι
Πανερυθραϊκός-Αττικός
Αγιοι Ανάργυροι-Αγιος Ιερόθεος
Πανθησειακός-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αγιος Δημήτριος-Χολαργός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Δόξα Βύρωνα
Πεύκη-Θύελλα Αγ. Δημ.

14η αγ. 29η
Βοτανικός-Ολυμπιακός Λιοσίων
Χαϊδάρι-Αρης Πετρ.
Αττικός-Ανθούπολη
Αγιος Ιερόθεος-Πανερυθραϊκός
Δάφνη Π. Φαλήρου-Αγιοι Ανάργυροι
Χολαργός-Πανθησειακός
Πεύκη-Αγιος Δημήτριος
Θύελλα Αγ. Δημ.-Δόξα Βύρωνα

15η αγ. 30η
Δόξα Βύρωνα-Βοτανικός
Ολυμπιακός Λιοσίων-Χαϊδάρι
Αρης Πετρ.-Αττικός
Ανθούπολη-Αγιος Ιερόθεος
Πανερυθραϊκός-Δάφνη Π. Φαλήρου
Αγιοι Ανάργυροι-Χολαργός
Πανθησειακός-Πεύκη
Αγιος Δημήτριος-Θύελλα Αγ. Δημ.

Β' ΕΠΣΑ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16.η
Υμηττός-Μαρούσι
Νεοπεντελικός-Αλσούπολη
ΓΣ Αργυρούπολης-Ατταλος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Καλαμάκι
Κεραυνός Πετρ.-Τόλμη Περ.
Παπάγος-Θρίαμβος Αθ.
Φωστήρας Ηλ.-Διαγόρας
Κολωνός-Πανιώνιος Καισ.

2η αγ. 17η
Κολωνός-Υμηττός
Μαρούσι-Νεοπεντελικός
Αλσούπολη-ΓΣ Αργυρούπολης
Ατταλος-Ελπίδα Αγ. Αν.
Καλαμάκι-Κεραυνός Πετρ.
Τόλμη Περ.-Παπάγος
Θρίαμβος Αθ.-Φωστήρας Ηλ.
Πανιώνιος Καισ.-Διαγόρας

3η αγ. 18η
Νεοπεντελικός-Κολωνός
ΓΣ Αργυρούπολης-Μαρούσι
Ελπίδα Αγ. Αν.-Αλσούπολη
Κεραυνός Πετρ.-Ατταλος
Παπάγος-Καλαμάκι
Φωστήρας Ηλ.-Τόλμη Περ.
Διαγόρας-Θρίαμβος Αθ.
Υμηττός-Πανιώνιος Καισ.

4η αγ. 19η
Κολωνός-ΓΣ Αργυρούπολης
Υμηττός-Νεοπεντελικός
Μαρούσι-Ελπίδα Αγ. Αν.
Αλσούπολη-Κεραυνός Πετρ.
Ατταλος-Παπάγος
Καλαμάκι-Φωστήρας Ηλ.
Τόλμη Περ.-Διαγόρας
Πανιώνιος Καισ.-Θρίαμβος Αθ.

5η αγ. 20ή
Ελπίδα Αγ. Αν.-Κολωνός
ΓΣ Αργυρούπολης-Υμηττός
Κεραυνός Πετρ.-Μαρούσι
Παπάγος-Αλσούπολη
Φωστήρας Ηλ.-Ατταλος
Διαγόρας-Καλαμάκι
Θρίαμβος Αθ.-Τόλμη Περ.
Νεοπεντελικός-Πανιώνιος Καισ.


6η αγ. 21η
Κολωνός-Κεραυνός Πετρ.
Υμηττός-Ελπίδα Αγ. Αν.
Νεοπεντελικός-ΓΣ Αργυρούπολης
Μαρούσι-Παπάγος
Αλσούπολη-Φωστήρας Ηλ.
Ατταλος-Διαγόρας
Καλαμάκι-Θρίαμβος Αθ.
Πανιώνιος Καισ.-Τόλμη Περ.

7η αγ. 22η
Παπάγος-Κολωνός
Κεραυνός Πετρ.-Υμηττός
Ελπίδα Αγ. Αν.-Νεοπεντελικός
Φωστήρας Ηλ.-Μαρούσι
Διαγόρας-Αλσούπολη
Θρίαμβος Αθ.-Ατταλος
Τόλμη Περ.-Καλαμάκι
ΓΣ Αργυρούπολης-Πανιώνιος Καισ.

8η αγ. 23η
Κολωνός-Φωστήρας Ηλ.
Υμηττός-Παπάγος
Νεοπεντελικός-Κεραυνός Πετρ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Ελπίδα Αγ. Αν.
Μαρούσι-Διαγόρας
Αλσούπολη-Θρίαμβος Αθ.
Ατταλος-Τόλμη Περ.
Πανιώνιος Καισ.-Καλαμάκι

9η αγ. 24η
Διαγόρας-Κολωνός
Φωστήρας Ηλ.-Υμηττός
Παπάγος-Νεοπεντελικός
Κεραυνός Πετρ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Θρίαμβος Αθ.-Μαρούσι
Τόλμη Περ.-Αλσούπολη
Καλαμάκι-Ατταλος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Πανιώνιος Καισ.

10η αγ. 25η
Κολωνός-Θρίαμβος Αθ.
Υμηττός-Διαγόρας
Νεοπεντελικός-Φωστήρας Ηλ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Παπάγος
Ελπίδα Αγ. Αν.-Κεραυνός Πετρ.
Μαρούσι-Τόλμη Περ.
Αλσούπολη-Καλαμάκι
Πανιώνιος Καισ.-Ατταλος


11η αγ. 26η
Τόλμη Περ.-Κολωνός
Θρίαμβος Αθ.-Υμηττός
Διαγόρας-Νεοπεντελικός
Φωστήρας Ηλ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Παπάγος-Ελπίδα Αγ. Αν.
Καλαμάκι-Μαρούσι
Ατταλος-Αλσούπολη
Κεραυνός Πετρ.-Πανιώνιος Καισ.

12η αγ. 27η
Κολωνός-Καλαμάκι
Υμηττός-Τόλμη Περ.
Νεοπεντελικός-Θρίαμβος Αθ.
ΓΣ Αργυρούπολης-Διαγόρας
Ελπίδα Αγ. Αν.-Φωστήρας Ηλ.
Κεραυνός Πετρ.-Παπάγος
Μαρούσι-Ατταλος
Πανιώνιος Καισ.-Αλσούπολη

13η αγ. 28η
Ατταλος-Κολωνός
Καλαμάκι-Υμηττός
Τόλμη Περ.-Νεοπεντελικός
Θρίαμβος Αθ.-ΓΣ Αργυρούπολης
Διαγόρας-Ελπίδα Αγ. Αν.
Φωστήρας Ηλ.-Κεραυνός Πετρ.
Αλσούπολη-Μαρούσι
Παπάγος-Πανιώνιος Καισ.

14η αγ. 29η
Κολωνός-Αλσούπολη
Υμηττός-Ατταλος
Νεοπεντελικός-Καλαμάκι
ΓΣ Αργυρούπολης-Τόλμη Περ.
Ελπίδα Αγ. Αν.-Θρίαμβος Αθ.
Κεραυνός Πετρ.-Διαγόρας
Παπάγος-Φωστήρας Ηλ.
Πανιώνιος Καισ.-Μαρούσι

15η αγ. 30ή
Μαρούσι-Κολωνός
Αλσούπολη-Υμηττός
Ατταλος-Νεοπεντελικός
Καλαμάκι-ΓΣ Αργυρούπολης
Τόλμη Περ.-Ελπίδα Αγ. Αν.
Θρίαμβος Αθ.-Κεραυνός Πετρ.
Διαγόρας-Παπάγος
Φωστήρας Ηλ.-Πανιώνιος Καισ.

Β' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Ατρόμητος Χαλ.-Ποσειδώνας Γλ.
Ιπποκράτης-Αθηναΐδα
Θρίαμβος Χ.-Χαλκηδονικός
Φοίνικας Περ.-Λαύρα Αργ.
Αστέρας Εξ.-Κένταυρος Βρ.
Τερψιθέα-Παράδεισος
Αγ. Ελέουσα-Λαρισαϊκός
Χαλάνδρι-Ορφέας Αιγ.

2η αγ. 17η
Χαλάνδρι-Ατρόμητος Χαλ.
Ποσειδώνας Γλ.-Ιπποκράτης
Αθηναΐδα-Θρίαμβος Χ.
Χαλκηδονικός-Φοίνικας Περ.
Λαύρα Αργ.-Αστέρας Εξ.
Κένταυρος Βρ.-Τερψιθέα
Παράδεισος-Αγ. Ελέουσα
Ορφέας Αιγ.-Λαρισαϊκός

3η αγ. 18η
Ιπποκράτης-Χαλάνδρι
Θρίαμβος Χ.-Ποσειδώνας Γλ.
Φοίνικας Περ.-Αθηναΐδα
Αστέρας Εξ.-Χαλκηδονικός
Τερψιθέα-Λαύρα Αργ.
Αγ. Ελέουσα-Κένταυρος Βρ.
Λαρισαϊκός-Παράδεισος
Ατρόμητος Χαλ.-Ορφέας Αιγ.

4η αγ. 19η
Χαλάνδρι-Θρίαμβος Χ.
Ατρόμητος Χαλ.-Ιπποκράτης
Ποσειδώνας Γλ.-Φοίνικας Περ.
Αθηναΐδα-Αστέρας Εξ.
Χαλκηδονικός-Τερψιθέα
Λαύρα Αργ.-Αγ. Ελέουσα
Κένταυρος Βρ.-Λαρισαϊκός
Ορφέας Αιγ.-Παράδεισος

5η αγ. 20ή
Φοίνικας Περ.-Χαλάνδρι
Θρίαμβος Χ.-Ατρόμητος Χαλ.
Αστέρας Εξ.-Ποσειδώνας Γλ.
Τερψιθέα-Αθηναΐδα
Αγ. Ελέουσα-Χαλκηδονικός
Λαρισαϊκός-Λαύρα Αργ.
Παράδεισος-Κένταυρος Βρ.
Ιπποκράτης-Ορφέας Αιγ.


6η αγ. 21η
Χαλάνδρι-Αστέρας Εξ.
Ατρόμητος Χαλ.-Φοίνικας Περ.
Ιπποκράτης-Θρίαμβος Χ.
Ποσειδώνας Γλ.-Τερψιθέα
Αθηναΐδα-Αγ. Ελέουσα
Χαλκηδονικός-Λαρισαϊκός
Λαύρα Αργ.-Παράδεισος
Ορφέας Αιγ.-Κένταυρος Βρ.

7η αγ. 22η
Τερψιθέα-Χαλάνδρι
Αστέρας Εξ.-Ατρόμητος Χαλ.
Φοίνικας Περ.-Ιπποκράτης
Αγ. Ελέουσα-Ποσειδώνας Γλ.
Λαρισαϊκός-Αθηναΐδα
Παράδεισος-Χαλκηδονικός
Κένταυρος Βρ.-Λαύρα Αργ.
Θρίαμβος Χ.-Ορφέας Αιγ.

8η αγ. 23η
Χαλάνδρι-Αγ. Ελέουσα
Ατρόμητος Χαλ.-Τερψιθέα
Ιπποκράτης-Αστέρας Εξ.
Θρίαμβος Χ.-Φοίνικας Περ.
Ποσειδώνας Γλ.-Λαρισαϊκός
Αθηναΐδα-Παράδεισος
Χαλκηδονικός-Κένταυρος Βρ.
Ορφέας Αιγ.-Λαύρα Αργ.

9η αγ. 24η
Λαρισαϊκός-Χαλάνδρι
Αγ. Ελέουσα-Ατρόμητος Χαλ.
Τερψιθέα-Ιπποκράτης
Αστέρας Εξ.-Θρίαμβος Χ.
Παράδεισος-Ποσειδώνας Γλ.
Κένταυρος Βρ.-Αθηναΐδα
Λαύρα Αργ.-Χαλκηδονικός
Φοίνικας Περ.-Ορφέας Αιγ.

10η αγ. 25η
Χαλάνδρι-Παράδεισος
Ατρόμητος Χαλ.-Λαρισαϊκός
Ιπποκράτης-Αγ. Ελέουσα
Θρίαμβος Χ.-Τερψιθέα
Φοίνικας Περ.-Αστέρας Εξ.
Ποσειδώνας Γλ.-Κένταυρος Βρ.
Αθηναΐδα-Λαύρα Αργ.
Ορφέας Αιγ.-Χαλκηδονικός


11η αγ. 26η
Κένταυρος Βρ.-Χαλάνδρι
Παράδεισος-Ατρόμητος Χαλ.
Λαρισαϊκός-Ιπποκράτης
Αγ. Ελέουσα-Θρίαμβος Χ.
Τερψιθέα-Φοίνικας Περ.
Λαύρα Αργ.-Ποσειδώνας Γλ.
Χαλκηδονικός-Αθηναΐδα
Αστέρας Εξ.-Ορφέας Αιγ.

12η αγ. 27η
Χαλάνδρι-Λαύρα Αργ.
Ατρόμητος Χαλ.-Κένταυρος Βρ.
Ιπποκράτης-Παράδεισος
Θρίαμβος Χ.-Λαρισαϊκός
Φοίνικας Περ.-Αγ. Ελέουσα
Αστέρας Εξ.-Τερψιθέα
Ποσειδώνας Γλ.-Χαλκηδονικός
Ορφέας Αιγ.-Αθηναΐδα

13η αγ. 28η
Χαλκηδονικός-Χαλάνδρι
Λαύρα Αργ.-Ατρόμητος Χαλ.
Κένταυρος Βρ.-Ιπποκράτης
Παράδεισος-Θρίαμβος Χ.
Λαρισαϊκός-Φοίνικας Περ.
Αγ. Ελέουσα-Αστέρας Εξ.
Αθηναΐδα-Ποσειδώνας Γλ.
Τερψιθέα-Ορφέας Αιγ.

14η αγ. 29η
Χαλάνδρι-Αθηναΐδα
Ατρόμητος Χαλ.-Χαλκηδονικός
Ιπποκράτης-Λαύρα Αργ.
Θρίαμβος Χ.-Κένταυρος Βρ.
Φοίνικας Περ.-Παράδεισος
Αστέρας Εξ.-Λαρισαϊκός
Τερψιθέα-Αγ. Ελέουσα
Ορφέας Αιγ.-Ποσειδώνας Γλ.

15η αγ. 30ή
Ποσειδώνας Γλ.-Χαλάνδρι
Αθηναΐδα-Ατρόμητος Χαλ.
Χαλκηδονικός-Ιπποκράτης
Λαύρα Αργ.-Θρίαμβος Χ.
Κένταυρος Βρ.-Φοίνικας Περ.
Παράδεισος-Αστέρας Εξ.
Λαρισαϊκός-Τερψιθέα
Αγ. Ελέουσα-Ορφέας Αιγ.

Β' ΕΠΣΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγ. 16η
Πετράλωνα-Χρυσούπολη
Βριλήσσια-Βύρωνας
Ειρήνη Πετρ.-Πατήσια
Πέρα Κλουμπ-Αναγέννηση Πετρ.
Γκυζιακός-Ακάδημος
Κηπούπολη-Κουκάκι
Φωστήρας Καισ.-Αγιος Θωμάς
ΑΕ Αιγάλεω-Παγκράτι

2η αγ. 17η
ΑΕ Αιγάλεω-Πετράλωνα
Χρυσούπολη-Βριλήσσια
Βύρωνας-Ειρήνη Πετρ.
Πατήσια-Πέρα Κλουμπ
Αναγέννηση Πετρ.-Γκυζιακός
Ακάδημος-Κηπούπολη
Κουκάκι-Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι-Αγιος Θωμάς

3η αγ. 18η
Βριλήσσια-ΑΕ Αιγάλεω
Ειρήνη Πετρ.-Χρυσούπολη
Πέρα Κλουμπ-Βύρωνας
Γκυζιακός-Πατήσια
Κηπούπολη-Αναγέννηση Πετρ.
Φωστήρας Καισ.-Ακάδημος
Αγιος Θωμάς-Κουκάκι
Πετράλωνα-Παγκράτι

4η αγ. 19η
ΑΕ Αιγάλεω-Ειρήνη Πετρ.
Πετράλωνα-Βριλήσσια
Χρυσούπολη-Πέρα Κλουμπ
Βύρωνας-Γκυζιακός
Πατήσια-Κηπούπολη
Αναγέννηση Πετρ.-Φωστήρας Καισ.
Ακάδημος-Αγιος Θωμάς
Παγκράτι-Κουκάκι

5η αγ. 20η
Πέρα Κλουμπ-ΑΕ Αιγάλεω
Ειρήνη Πετρ.-Πετράλωνα
Γκυζιακός-Χρυσούπολη
Κηπούπολη-Βύρωνας
Φωστήρας Καισ.-Πατήσια
Αγιος Θωμάς-Αναγέννηση Πετρ.
Κουκάκι-Ακάδημος

6η αγ. 21η
ΑΕ Αιγάλεω-Γκυζιακός
Πετράλωνα-Πέρα Κλουμπ
Βριλήσσια-Ειρήνη Πετρ.
Χρυσούπολη-Κηπούπολη
Βύρωνας-Φωστήρας Καισ.
Πατήσια-Αγιος Θωμάς
Αναγέννηση Πετρ.-Κουκάκι
Παγκράτι-Ακάδημος

7η αγ. 22η
Κηπούπολη-ΑΕ Αιγάλεω
Γκυζιακός-Πετράλωνα
Πέρα Κλουμπ-Βριλήσσια
Φωστήρας Καισ.-Χρυσούπολη
Αγιος Θωμάς-Βύρωνας
Κουκάκι-Πατήσια
Ακάδημος-Αναγέννηση Πετρ.
Ειρήνη Πετρ.-Παγκράτι

8η αγ. 23η
ΑΕ Αιγάλεω-Φωστήρας Καισ.
Πετράλωνα-Κηπούπολη
Βριλήσσια-Γκυζιακός
Ειρήνη Πετρ.-Πέρα Κλουμπ
Χρυσούπολη-Αγιος Θωμάς
Βύρωνας-Κουκάκι
Πατήσια-Ακάδημος
Παγκράτι-Αναγέννηση Πετρ.

9η αγ. 24η
Αγιος Θωμάς-ΑΕ Αιγάλεω
Φωστήρας Καισ.-Πετράλωνα
Κηπούπολη-Βριλήσσια
Γκυζιακός-Ειρήνη Πετρ.
Κουκάκι-Χρυσούπολη
Ακάδημος-Βύρωνας
Αναγέννηση Πετρ.-Πατήσια
Πέρα Κλουμπ-Παγκράτι

10η αγ. 25η
ΑΕ Αιγάλεω-Κουκάκι
Πετράλωνα-Αγιος Θωμάς
Βριλήσσια-Φωστήρας Καισ.
Ειρήνη Πετρ.-Κηπούπολη
Πέρα Κλουμπ-Γκυζιακός
Χρυσούπολη-Ακάδημος
Βύρωνας-Αναγέννηση Πετρ.
Παγκράτι-Πατήσια


11η αγ. 26η
Ακάδημος-ΑΕ Αιγάλεω
Κουκάκι-Πετράλωνα
Αγιος Θωμάς-Βριλήσσια
Φωστήρας Καισ.-Ειρήνη Πετρ.
Κηπούπολη-Πέρα Κλουμπ
Αναγέννηση Πετρ.-Χρυσούπολη
Πατήσια-Βύρωνας
Γκυζιακός-Παγκράτι

12η αγ. 27η
ΑΕ Αιγάλεω-Αναγέννηση Πετρ.
Πετράλωνα-Ακάδημος
Βριλήσσια-Κουκάκι
Ειρήνη Πετρ.-Αγιος Θωμάς
Πέρα Κλουμπ-Φωστήρας Καισ.
Γκυζιακός-Κηπούπολη
Χρυσούπολη-Πατήσια
Παγκράτι-Βύρωνας

13η αγ. 28η
Πατήσια-ΑΕ Αιγάλεω
Αναγέννηση Πετρ.-Πετράλωνα
Ακάδημος-Βριλήσσια
Κουκάκι-Ειρήνη Πετρ.
Αγιος Θωμάς-Πέρα Κλουμπ
Φωστήρας Καισ.-Γκυζιακός
Βύρωνας-Χρυσούπολη
Κηπούπολη-Παγκράτι

14η αγ. 29η
ΑΕ Αιγάλεω-Βύρωνας
Πετράλωνα-Πατήσια
Βριλήσσια-Αναγέννηση Πετρ.
Ειρήνη Πετρ.-Ακάδημος
Πέρα Κλουμπ-Κουκάκι
Γκυζιακός-Αγιος Θωμάς
Κηπούπολη-Φωστήρας Καισ.
Παγκράτι-Χρυσούπολη

15η αγ.30η
Χρυσούπολη-ΑΕ Αιγάλεω
Βύρωνας-Πετράλωνα
Πατήσια-Βριλήσσια
Αναγέννηση Πετρ.-Ειρήνη Πετρ.
Ακάδημος-Πέρα Κλουμπ
Κουκάκι-Γκυζιακός
Αγιος Θωμάς-Κηπούπολη
Φωστήρας Καισ.-Παγκράτι

Γ' ΕΠΣΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Αρης Βύρωνα-Προμηθέας
Νίκη Αλίμου-Αμπελόκηποι
ΑΟ Ιλίου-Αετός Καλλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Αίας Αθηνών
Αρης Χολαργού-Πράσινα Πουλιά
Κρόνος Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου
Δάφνη Αθηνών-Απόλλων Χαλ.
Ατλας Κυψέλης-Ιεράπολη

2η αγωνιστική 17η
Ατλας Κυψέλης-Αρης Βύρωνα
Προμηθέας-Νίκη Αλίμου
Αμπελόκηποι-ΑΟ Ιλίου
Αετός Καλλ.-Δάσος Χαϊδαρίου
Αίας Αθηνών-Αρης Χολαργού
Πράσινα Πουλιά-Κρόνος Αθηνών
ΑΕ Περιστερίου-Δάφνη Αθηνών
Ιεράπολη-Απόλλων Χαλ.

3η αγωνιστική 18η
Νίκη Αλίμου-Ατλας Κυψέλης
ΑΟ Ιλίου-Προμηθέας
Δάσος Χαϊδαρίου-Αμπελόκηποι
Αρης Χολαργού-Αετός Καλλ.
Κρόνος Αθηνών-Αίας Αθηνών
Δάφνη Αθηνών-Πράσινα Πουλιά
Απόλλων Χαλ.-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Βύρωνα-Ιεράπολη

4η αγωνιστική 19η
Ατλας Κυψέλης-ΑΟ Ιλίου
Αρης Βύρωνα-Νίκη Αλίμου
Προμηθέας-Δάσος Χαϊδαρίου
Αμπελόκηποι-Αρης Χολαργού
Αετός Καλλ.-Κρόνος Αθηνών
Αίας Αθηνών-Δάφνη Αθηνών
Πράσινα Πουλιά-Απόλλων Χαλ.
Ιεράπολη-ΑΕ Περιστερίου

5η αγωνιστική 20ή
Δάσος Χαϊδαρίου-Ατλας Κυψέλης
ΑΟ Ιλίου-Αρης Βύρωνα
Αρης Χολαργού-Προμηθέας
Κρόνος Αθηνών-Αμπελόκηποι
Δάφνη Αθηνών-Αετός Καλλ.
Απόλλων Χαλ.-Αίας Αθηνών
ΑΕ Περιστερίου-Πράσινα Πουλιά
Νίκη Αλίμου-Ιεράπολη


6η αγωνιστική 21η
Ατλας Κυψέλης-Αρης Χολαργού
Αρης Βύρωνα-Δάσος Χαϊδαρίου
Νίκη Αλίμου-ΑΟ Ιλίου
Προμηθέας-Κρόνος Αθηνών
Αμπελόκηποι-Δάφνη Αθηνών
Αετός Καλλ.-Απόλλων Χαλ.
Αίας Αθηνών-ΑΕ Περιστερίου
Ιεράπολη-Πράσινα Πουλιά

7η αγωνιστική 22η
Κρόνος Αθηνών-Ατλας Κυψέλης
Αρης Χολαργού-Αρης Βύρωνα
Δάσος Χαϊδαρίου-Νίκη Αλίμου
Δάφνη Αθηνών-Προμηθέας
Απόλλων Χαλ.-Αμπελόκηποι
ΑΕ Περιστερίου-Αετός Καλλ.
Πράσινα Πουλιά-Αίας Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Ιεράπολη

8η αγωνιστική 23η
Ατλας Κυψέλης-Δάφνη Αθηνών
Αρης Βύρωνα-Κρόνος Αθηνών
Νίκη Αλίμου-Αρης Χολαργού
ΑΟ Ιλίου-Δάσος Χαϊδαρίου
Προμηθέας-Απόλλων Χαλ.
Αμπελόκηποι-ΑΕ Περιστερίου
Αετός Καλλ.-Πράσινα Πουλιά
Ιεράπολη-Αίας Αθηνών

9η αγωνιστική 24η
Απόλλων Χαλ.-Ατλας Κυψέλης
Δάφνη Αθηνών-Αρης Βύρωνα
Κρόνος Αθηνών-Νίκη Αλίμου
Αρης Χολαργού-ΑΟ Ιλίου
ΑΕ Περιστερίου-Προμηθέας
Πράσινα Πουλιά-Αμπελόκηποι
Αίας Αθηνών-Αετός Καλλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Ιεράπολη

10η αγωνιστική 25η
Ατλας Κυψέλης-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Βύρωνα-Απόλλων Χαλ.
Νίκη Αλίμου-Δάφνη Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Κρόνος Αθηνών
Δάσος Χαϊδαρίου-Αρης Χολαργού
Προμηθέας-Πράσινα Πουλιά
Αμπελόκηποι-Αίας Αθηνών
Ιεράπολη-Αετός Καλλ.


11η αγωνιστική 26η
Πράσινα Πουλιά-Ατλας Κυψέλης
ΑΕ Περιστερίου-Αρης Βύρωνα
Απόλλων Χαλ.-Νίκη Αλίμου
Δάφνη Αθηνών-ΑΟ Ιλίου
Κρόνος Αθηνών-Δάσος Χαϊδαρίου
Αίας Αθηνών-Προμηθέας
Αετός Καλλ.-Αμπελόκηποι
Αρης Χολαργού-Ιεράπολη

12η αγωνιστική 27η
Ατλας Κυψέλης-Αίας Αθηνών
Αρης Βύρωνα-Πράσινα Πουλιά
Νίκη Αλίμου-ΑΕ Περιστερίου
ΑΟ Ιλίου-Απόλλων Χαλ.
Δάσος Χαϊδαρίου-Δάφνη Αθηνών
Αρης Χολαργού-Κρόνος Αθηνών
Προμηθέας-Αετός Καλλ.
Ιεράπολη-Αμπελόκηποι

13η αγωνιστική 28η
Αετός Καλλ.-Ατλας Κυψέλης
Αίας Αθηνών-Αρης Βύρωνα
Πράσινα Πουλιά-Νίκη Αλίμου
ΑΕ Περιστερίου-ΑΟ Ιλίου
Απόλλων Χαλ.-Δάσος Χαϊδαρίου
Δάφνη Αθηνών-Αρης Χολαργού
Αμπελόκηποι-Προμηθέας
Κρόνος Αθηνών-Ιεράπολη

14η αγωνιστική 29η
Ατλας Κυψέλης-Αμπελόκηποι
Αρης Βύρωνα-Αετός Καλλ.
Νίκη Αλίμου-Αίας Αθηνών
ΑΟ Ιλίου-Πράσινα Πουλιά
Δάσος Χαϊδαρίου-ΑΕ Περιστερίου
Αρης Χολαργού-Απόλλων Χαλ.
Κρόνος Αθηνών-Δάφνη Αθηνών
Ιεράπολη-Προμηθέας

15η αγωνιστική 30ή
Προμηθέας-Ατλας Κυψέλης
Αμπελόκηποι-Αρης Βύρωνα
Αετός Καλλ.-Νίκη Αλίμου
Αίας Αθηνών-ΑΟ Ιλίου
Πράσινα Πουλιά-Δάσος Χαϊδαρίου
ΑΕ Περιστερίου-Αρης Χολαργού
Απόλλων Χαλ.-Κρόνος Αθηνών
Δάφνη Αθηνών-Ιεράπολη

Γ' ΕΠΣΑ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 16η
Ηρακλής Περιστ.-Ολυμπιακός Κυψ.
Κοψαχείλα-Λυκόβρυση
Φοίνικας Καλλ.-Αμιλλα Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κορωνίδα
Κρόνος Αιγάλεω-Ταταύλα
Κηφισιά 2010-Ιλίσια 2004
Ερμής Ηρακλείου-Τριφυλλιακός
ΠΟ Ψυχικού-Κεραμεικός

2η αγωνιστική 17η
ΠΟ Ψυχικού-Ηρακλής Περιστ.
Ολυμπιακός Κυψ.-Κοψαχείλα
Λυκόβρυση-Φοίνικας Καλλ.
Αμιλλα Περιστ.-Πήγασος Πατησίων
Κορωνίδα-Κρόνος Αιγάλεω
Ταταύλα-Κηφισιά 2010
Ιλίσια 2004-Ερμής Ηρακλείου
Κεραμεικός-Τριφυλλιακός

3η αγωνιστική 18η
Κοψαχείλα-ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλ.-Ολυμπιακός Κυψ.
Πήγασος Πατησίων-Λυκόβρυση
Κρόνος Αιγάλεω-Αμιλλα Περιστ.
Κηφισιά 2010-Κορωνίδα
Ερμής Ηρακλείου-Ταταύλα
Τριφυλλιακός-Ιλίσια 2004
Ηρακλής Περιστ.-Κεραμεικός

4η αγωνιστική 19η
ΠΟ Ψυχικού-Φοίνικας Καλλ.
Ηρακλής Περιστ.-Κοψαχείλα
Ολυμπιακός Κυψ.-Πήγασος Πατησίων
Λυκόβρυση-Κρόνος Αιγάλεω
Αμιλλα Περιστ.-Κηφισιά 2010
Κορωνίδα-Ερμής Ηρακλείου
Ταταύλα-Τριφυλλιακός
Κεραμεικός-Ιλίσια 2004

5η αγωνιστική 20ή
Πήγασος Πατησίων-ΠΟ Ψυχικού
Φοίνικας Καλλ.-Ηρακλής Περιστ.
Κρόνος Αιγάλεω-Ολυμπιακός Κυψ.
Κηφισιά 2010-Λυκόβρυση
Ερμής Ηρακλείου-Αμιλλα Περιστ.
Τριφυλλιακός-Κορωνίδα
Ιλίσια 2004-Ταταύλα
Κοψαχείλα-Κεραμεικός


6η αγωνιστική 21η
ΠΟ Ψυχικού-Κρόνος Αιγάλεω
Ηρακλής Περιστ.-Πήγασος Πατησίων
Κοψαχείλα-Φοίνικας Καλλ.
Ολυμπιακός Κυψ.-Κηφισιά 2010
Λυκόβρυση-Ερμής Ηρακλείου
Αμιλλα Περιστ.-Τριφυλλιακός
Κορωνίδα-Ιλίσια 2004
Κεραμεικός-Ταταύλα

7η αγωνιστική 22η
Κηφισιά 2010-ΠΟ Ψυχικού
Κρόνος Αιγάλεω-Ηρακλής Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κοψαχείλα
Ερμής Ηρακλείου-Ολυμπιακός Κυψ.
Τριφυλλιακός-Λυκόβρυση
Ιλίσια 2004-Αμιλλα Περιστ.
Ταταύλα-Κορωνίδα
Φοίνικας Καλλ.-Κεραμεικός

8η αγωνιστική 23η
ΠΟ Ψυχικού-Ερμής Ηρακλείου
Ηρακλής Περιστ.-Κηφισιά 2010
Κοψαχείλα-Κρόνος Αιγάλεω
Φοίνικας Καλλ.-Πήγασος Πατησίων
Ολυμπιακός Κυψ.-Τριφυλλιακός
Λυκόβρυση-Ιλίσια 2004
Αμιλλα Περιστ.-Ταταύλα
Κεραμεικός-Κορωνίδα

9η αγωνιστική 24η
Τριφυλλιακός-ΠΟ Ψυχικού
Ερμής Ηρακλείου-Ηρακλής Περιστ.
Κηφισιά 2010-Κοψαχείλα
Κρόνος Αιγάλεω-Φοίνικας Καλλ.
Ιλίσια 2004-Ολυμπιακός Κυψ.
Ταταύλα-Λυκόβρυση
Κορωνίδα-Αμιλλα Περιστ.
Πήγασος Πατησίων-Κεραμεικός

10η αγωνιστική 25η
ΠΟ Ψυχικού-Ιλίσια 2004
Ηρακλής Περιστ.-Τριφυλλιακός
Κοψαχείλα-Ερμής Ηρακλείου
Φοίνικας Καλλ.-Κηφισιά 2010
Πήγασος Πατησίων-Κρόνος Αιγάλεω
Ολυμπιακός Κυψ.-Ταταύλα
Λυκόβρυση-Κορωνίδα
Κεραμεικός-Αμιλλα Περιστ.


11η αγωνιστική 26η
Ταταύλα-ΠΟ Ψυχικού
Ιλίσια 2004-Ηρακλής Περιστ.
Τριφυλλιακός-Κοψαχείλα
Ερμής Ηρακλείου-Φοίνικας Καλλ.
Κηφισιά 2010-Πήγασος Πατησίων
Κορωνίδα-Ολυμπιακός Κυψ.
Αμιλλα Περιστ.-Λυκόβρυση
Κρόνος Αιγάλεω-Κεραμεικός

12η αγωνιστική 27η
ΠΟ Ψυχικού-Κορωνίδα
Ηρακλής Περιστ.-Ταταύλα
Κοψαχείλα-Ιλίσια 2004
Φοίνικας Καλλ.-Τριφυλλιακός
Πήγασος Πατησίων-Ερμής Ηρακλείου
Κρόνος Αιγάλεω-Κηφισιά 2010
Ολυμπιακός Κυψ.-Αμιλλα Περιστ.
Κεραμεικός-Λυκόβρυση

13η αγωνιστική 28η
Αμιλλα Περιστ.-ΠΟ Ψυχικού
Κορωνίδα-Ηρακλής Περιστ.
Ταταύλα-Κοψαχείλα
Ιλίσια 2004-Φοίνικας Καλλ.
Τριφυλλιακός-Πήγασος Πατησίων
Ερμής Ηρακλείου-Κρόνος Αιγάλεω
Λυκόβρυση-Ολυμπιακός Κυψ.
Κηφισιά 2010-Κεραμεικός

14η αγωνιστική 29η
ΠΟ Ψυχικού-Λυκόβρυση
Ηρακλής Περιστ.-Αμιλλα Περιστ.
Κοψαχείλα-Κορωνίδα
Φοίνικας Καλλ.-Ταταύλα
Πήγασος Πατησίων-Ιλίσια 2004
Κρόνος Αιγάλεω-Τριφυλλιακός
Κηφισιά 2010-Ερμής Ηρακλείου
Κεραμεικός-Ολυμπιακός Κυψ.

15η αγωνιστική 30ή
Ολυμπιακός Κυψ.-ΠΟ Ψυχικού
Λυκόβρυση-Ηρακλής Περιστ.
Αμιλλα Περιστ.-Κοψαχείλα
Κορωνίδα-Φοίνικας Καλλ.
Ταταύλα-Πήγασος Πατησίων
Ιλίσια 2004-Κρόνος Αιγάλεω
Τριφυλλιακός-Κηφισιά 2010
Ερμής Ηρακλείου-Κεραμεικός

Γ' ΕΠΣΑ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16η
Απόλλων 2006-ΑΕ Ιλίου
Απόλλων Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Αφοβος-ΑΟ Κωφών
Πλάτων-ΓΣ Καισαριανής
Νέα Ζωή Μετ.-Νέα Σμύρνη
Αρίων-Αρμενική
ΑΟΝΑ-Γαλαξίας
Θύελλα Περ.-Αίμος Πετρ.

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 17η
Θύελλα Περ.-Απόλλων 2006
ΑΕ Ιλίου-Απόλλων Περ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αφοβος
ΑΟ Κωφών-Πλάτων
ΓΣ Καισαριανής-Νέα Ζωή Μετ.
Νέα Σμύρνη-Αρίων
Αρμενική-ΑΟΝΑ
Αίμος Πετρ.-Γαλαξίας

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 18η
Απόλλων Περ.-Θύελλα Περ.
Αφοβος-ΑΕ Ιλίου
Πλάτων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Νέα Ζωή Μετ.-ΑΟ Κωφών
Αρίων-ΓΣ Καισαριανής
ΑΟΝΑ-Νέα Σμύρνη
Γαλαξίας-Αρμενική
Απόλλων 2006-Αίμος Πετρ.

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19η
Θύελλα Περ.-Αφοβος
Απόλλων 2006-Απόλλων Περ.
ΑΕ Ιλίου-Πλάτων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Νέα Ζωή Μετ.
ΑΟ Κωφών-Αρίων
ΓΣ Καισαριανής-ΑΟΝΑ
Νέα Σμύρνη-Γαλαξίας
Αίμος Πετρ.-Αρμενική

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20ή
Πλάτων-Θύελλα Περ.
Αφοβος-Απόλλων 2006
Νέα Ζωή Μετ.-ΑΕ Ιλίου
Αρίων-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
ΑΟΝΑ-ΑΟ Κωφών
Γαλαξίας-ΓΣ Καισαριανής
Αρμενική-Νέα Σμύρνη
Απόλλων Περ.-Αίμος Πετρ.


6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 21η
Θύελλα Περ.-Νέα Ζωή Μετ.
Απόλλων 2006-Πλάτων
Απόλλων Περ.-Αφοβος
ΑΕ Ιλίου-Αρίων
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΟΝΑ
ΑΟ Κωφών-Γαλαξίας
ΓΣ Καισαριανής-Αρμενική
Αίμος Πετρ.-Νέα Σμύρνη

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22η
Αρίων-Θύελλα Περ.
Νέα Ζωή Μετ.-Απόλλων 2006
Πλάτων-Απόλλων Περ.
ΑΟΝΑ-ΑΕ Ιλίου
Γαλαξίας-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Αρμενική-ΑΟ Κωφών
Νέα Σμύρνη-ΓΣ Καισαριανής
Αφοβος-Αίμος Πετρ.

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 23η
Θύελλα Περ.-ΑΟΝΑ
Απόλλων 2006-Αρίων
Απόλλων Περ.-Νέα Ζωή Μετ.
Αφοβος-Πλάτων
ΑΕ Ιλίου-Γαλαξίας
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Αρμενική
ΑΟ Κωφών-Νέα Σμύρνη
Αίμος Πετρ.-ΓΣ Καισαριανής

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24η
Γαλαξίας-Θύελλα Περ.
ΑΟΝΑ-Απόλλων 2006
Αρίων-Απόλλων Περ.
Νέα Ζωή Μετ.-Αφοβος
Αρμενική-ΑΕ Ιλίου
Νέα Σμύρνη-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
ΓΣ Καισαριανής-ΑΟ Κωφών
Πλάτων-Αίμος Πετρ.

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25η
Θύελλα Περ.-Αρμενική
Απόλλων 2006-Γαλαξίας
Απόλλων Περ.-ΑΟΝΑ
Αφοβος-Αρίων
Πλάτων-Νέα Ζωή Μετ.
ΑΕ Ιλίου-Νέα Σμύρνη
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΓΣ Καισαριανής
Αίμος Πετρ.-ΑΟ Κωφών


11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26η
Νέα Σμύρνη-Θύελλα Περ.
Αρμενική-Απόλλων 2006
Γαλαξίας-Απόλλων Περ.
ΑΟΝΑ-Αφοβος
Αρίων-Πλάτων
ΓΣ Καισαριανής-ΑΕ Ιλίου
ΑΟ Κωφών-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Νέα Ζωή Μετ.-Αίμος Πετρ.

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27η
Θύελλα Περ.-ΓΣ Καισαριανής
Απόλλων 2006-Νέα Σμύρνη
Απόλλων Περ.-Αρμενική
Αφοβος-Γαλαξίας
Πλάτων-ΑΟΝΑ
Νέα Ζωή Μετ.-Αρίων
ΑΕ Ιλίου-ΑΟ Κωφών
Αίμος Πετρ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 28η
ΑΟ Κωφών-Θύελλα Περ.
ΓΣ Καισαριανής-Απόλλων 2006
Νέα Σμύρνη-Απόλλων Περ.
Αρμενική-Αφοβος
Γαλαξίας-Πλάτων
ΑΟΝΑ-Νέα Ζωή Μετ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-ΑΕ Ιλίου
Αρίων-Αίμος Πετρ.

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 29η
Θύελλα Περ.-Κεραυνός Αγ. Βαρβ.
Απόλλων 2006-ΑΟ Κωφών
Απόλλων Περ.-ΓΣ Καισαριανής
Αφοβος-Νέα Σμύρνη
Πλάτων-Αρμενική
Νέα Ζωή Μετ.-Γαλαξίας
Αρίων-ΑΟΝΑ
Αίμος Πετρ.-ΑΕ Ιλίου

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 30ή
ΑΕ Ιλίου-Θύελλα Περ.
Κεραυνός Αγ. Βαρβ.-Απόλλων 2006
ΑΟ Κωφών-Απόλλων Περ.
ΓΣ Καισαριανής-Αφοβος
Νέα Σμύρνη-Πλάτων
Αρμενική-Νέα Ζωή Μετ.
Γαλαξίας-Αρίων
ΑΟΝΑ-Αίμος Πετρ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.