Το πρόγραμμα του κυπέλλου ΕΠΣΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 07 Σεπτεμβρίου 2011 11.10

Από την ΕΠΣ Αθηνών, έγινε γνωστό το πρόγραμμα της 1η φάσης του κυπέλλου, που θα γίνει το Σαββατοκύριακο (10 και 11/9).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο 10/9,  ώρα έναρξης 16:30

Αγίων Αναργύρων: Ελπίδα – Φοίνικας Καλλιθέας
Βριλησσίων: Βριλήσσια – Ακάδημος
Γαλατσίου: Κορωνίδα – Υμηττός
Γουδή: Άγιος Θωμάς – Ιποκράτης
ΔΑΚ Αιγάλεω: Ορφέας – Κένταυρος
Δημοτικό Βύρωνα: Βύρωνας – Νεοπεντελικός
Ηλιούπολης Β΄: Φωστήρας Ηλιούπολης – Ερασιτέχνες Ατρόμητου
Καλαμακίου: Νίκη Αλίμου – Αίμος
Κάτω Αχαρνών: Άτταλος – Χαλάνδρι
Μεταμόρφωσης /Λυκόβρυσης: Α.Ε. Αιγάλεω – ΠΟΨ
Νέας Ιωνίας: Αλσούπολη – Α.Ο. Ιλίου
Νήαρ Ηστ: Καισαριανή – Πλάτωνας
Ορυζόμυλων: Αγία Ελεούσα – Κοψαχείλα
Πετρούπολης Γ΄: Κεραυνός Πετρούπολης – Αίας Αθηνών
Πεύκης: Μαρούσι – Αναγέννηση Πετρούπολης
Ρουφ: Πετράλωνα – Τερψιθέα
«Τ. Χαραλαμπίδης»: Δάσος – Γ.Σ. Αργυρούπολης
Τζιτζιφιών: Ερασιτέχνες Καλλιθέας – Παπάγος
Υμηττού: Θρίαμβος Αθηνών – Άφοβος
Χαλανδρίου: Παράδεισος – Γκυζιακός
Χολαργού Α΄: Άρης Χολαργού – Τόλμη
Χρυσούπολης: Κολωνός – Θύελλα Περιστερίου
Χωράφας: Απόλλων Περιστερίου – Κρόνος Αθηνών

Κυριακή 11/9

Αγίων Αναργύρων (10:00): Πήγασος – Χαλκηδονικός
Γαλατσίου (16:30): Πατήσια – Α.Ε. Ιλίου
Γουδή (16:30): Ιλίσια 2004 – Κηπούπολη
ΔΑΚ Αιγάλεω (16:30): Κεραυνός Αγίας Βαρβάρας – Αργυρούπολη
Δημοτικό Βύρωνα (10:00): Αρμενική –Αθηναΐδα
Δημοτικό Βύρωνα (16:30): Άρης Βύρωνα – Ηρακλής Περιστερίου
Ηφαίστου (10:00): Α.Ο. Κωφών – Λυκόβρυση
Καλαμακίου (16:30): Νέα Σμύρνη – Α.Ε. Περιστερίου
Κάτω Αχαρνών (16:30): Απόλλων 2006 – Αμπελόκηποι
Κυψέλης (16:30): Άτλας Κυψέλης – Αστέρας Εξαρχείων
Νήαρ Ηστ (10:30): Φωστήρας Καισαριανής – Καλαμάκι
Ορυζόμυλων (10:00): Κρόνος Αιγάλεω – Λαρισαϊκός
Ορυζόμυλων (16:30): Ιεράπολη – Κουκάκι
Πετρούπολης Γ΄(16:30): Ειρήνη – Ερασιτέχνες Εθνικού Αστέρα
Ρουφ (10:00): Δάφνη Αθηνών – Απόλλων Χαλανδρίου
Ρουφ (16:30): Ερασιτέχνες ΠΑΟ Ρουφ – Τριφυλλιακός
«Τ. Χαραλαμπίδης» (16:30): Θρίαμβος Χαϊδαρίου – Διαγόρας
Υμηττού (10:00): Προμηθέας – Πανιώνιος Καισαριανής
Υμηττού (16:30): Αρίωνας – Ταταύλα
Χαλανδρίου (16:30): Ατρόμητος Χαλανδρίου – Λαύρα
Χωράφας (10:00): Άμιλλα – Γαλαξίας
Χωράφας (16:30): Φοίνικας Περιστερίου - Χρυσούπολη

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.