Δόξα Κορωπίου – Νικηφόρος 0-0

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Σάββατο, 26 Φεβρουαρίου 2011 23.11
Ισόπαλοι χωρίς τέρματα αναδείχθηκαν Δόξα και Νικηφόρος.

Στο 0-0 έμειναν Δόξα και Νικηφόρος, σε ένα ματς που πάντως είχε πολλές φάσεις και από τις δύο πλευρές.
Οι γηπεδούχοι είχαν δύο δοκάρια στο 25΄ και το 50΄, ενώ στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων ο Αποστολόπουλος έχασε μεγάλη ευκαιρία να δώσει τη νίκη στον Νικηφόρο.
Στα τελευταία λεπτά του αγώνα η ομάδα του Κορωπίου αγωνίστηκε με έναν παίκτη λιγότερο, ύστερα από την αποβολή του Αμπετινάι με δεύτερη κίτρινη.

ΔΟΞΑ: Παπαθεοδώρου, Κετβερικόφ, Φουστέρης, Καδίτης, Ρίζος, Αμπεντινάι, Καστρινάκης, Σοτίρ, Κιούσης (85΄ Μιλούκα), Τσιαμπάς (90΄ Βαλσαμογιάννης), Κορδεράς.

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ: Καραγιάννης, Μάτζης (63΄ Αλ. Παπαδόπουλος), Τσιριγότης, Λάιος, Νάτσης, Παπαβασιλείου, Κορνεάνου, Ζε Εβέ (90΄ Κατσαούνος), Αποστολόπουλος, Σουμαναρίου, Ανδριώτης (89΄ Αθανάσοφ).