Οι αγώνες της ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 22 Φεβρουαρίου 2011 02.00

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (26/2, 27/2).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Ανακοινώθηκε χθες από την ΕΠΣΑΝΑ, το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου, των πρωταθλημάτων στην Αν. Αττική. Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΣΑΒΒΑΤΟ 26 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ (Ώρα έναρξης 15:00)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΑΡΗΣ: Αστέρας Βάρης – Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου, ΒΟΥΛΑΣ: Άρης Βούλας – Πόρτο Ράφτη, ΚΟΥΒΑΡΑ: Κουβαράς – Εθνικός Ν. Μάκρης, ΡΑΦΗΝΑΣ: Θύελλα Ραφήνας – Νικολακάκης.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΥΛΩΝΑΣ: Αυλώνα – Απόλλων Αναβύσσου, Γ. ΡΑΦΙΑΣ: Παλλαυρεωτικός – Ατλαντίς, ΔΡΟΣΙΑΣ: Νίκη Δροσιάς – Σαρωνικός, ΚΟΡΩΠΙΟΥ: Δόξα Κορωπίου – Νικηφόρος, Ν. ΜΑΚΡΗΣ: Σταμάτα – Α.Ο. Άρτεμις.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓΙΑΣ ΑΝΝΑΣ: Δόξα Αγ. Άννας – Βουλιαγμένη, ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ: Μενίδι – Δόξα Ποντίων, ΚΑΛΥΒΙΩΝ: Καλύβια – Διόνυσος.

ΚΥΡΙΑΚΗ 27 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ (Ώρα έναρξης 15:00)

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Γλυκά Νερά – Άνοιξη, ΜΑΡΑΘΩΝΑ: Μάχη Μαραθώνα – Παλληνιακός, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ: Μαρκό – Πανσταυραϊκός, ΠΑΙΑΝΙΑΣ: Παμπαιανικός – Κρυονέρι.

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ: Αχιλλέας Κ. Αχαρνών – Συκάμινο, ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ: Καπανδρίτι – Πρωτέας Π. Φωκαίας, «Π. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ»: Λαυρεωτική – Μαύρος Αετός.

Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ: Αστέρας Γλ. Νερών – Ραμνούς, ΜΑΚΡΗΣ: Μάκρη – Γιάννης Παθιακάκης.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.