Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Πέμπτη, 15 Μαρτίου 2012 08.51


Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων σε Α΄, Β΄ και Γ¨ κατηγορίας, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (17 και 18/3).

Αναλυτικά οι αγώνες:
 
Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο  (17/3), ώρα έναρξης 15.30

ΒΟΥΛΑΣ: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΜΑΡΚΟ
ΓΕΡΑΚΑ: ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΡΑΦΗΝΑΣ: ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ-ΓΕΡΑΚΑΣ

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή (18/3), ώρα έναρξης 15.30

ΑΓ.ΑΝΝΑΣ: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Α.Σ.
ΓΛ.ΝΕΡΩΝ: ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ-ΚΡΥΟΝΕΡΙ
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ-ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ
ΚΟΥΒΑΡΑ: ΚΟΥΒΑΡΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Ν.ΠΑΛΑΤΙΩΝ: ΩΡΩΠΟΣ-ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Σάββατο (17/3), ώρα έναρξης 15.30

ΑΝΟΙΞΗΣ: ΣΤΑΜΑΑΤΑ-ΑΥΛΩΝΑΣ
ΒΑΡΗΣ: ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ-ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙ
ΔΡΟΣΙΑΣ: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ
Π.ΦΩΚΑΙΑΣ: ΠΡΩΤΕΑΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ-ΚΑΛΥΒΙΑ
ΣΠΑΤΩΝ: ΑΡΤΕΜΙΣ-ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ

Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή (18/3), ώρα έναρξης  15.30

Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ-ΔΙΟΝΥΣΟΣ
Π.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ: ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ-ΑΝΟΙΞΗ

Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο  (17/3), ώρα έναρξης 15.30

ΑΓ.ΑΝΝΑΣ: ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ-ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ: ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ

Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Κυριακή  (18/3), ώρα έναρξης 15.30

ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ: ΑΓΣΑΘΕΝ ΜΑΚΡΗΣ-ΣΥΚΑΜΙΝΟ
ΑΝΘΟΥΣΑΣ: ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ-ΡΑΜΝΟΥΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ: ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΜΕΝΙΔΙ
ΓΛ.ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ): ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛ.ΝΕΡΩΝ-ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΑΛΑΜΟΥ: ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ-ΑΜΦΙΔΝΑΪΚΟΣ

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.