Η κλήρωση της Γ΄ ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Τρίτη, 21 Φεβρουαρίου 2012 22.50

Πραγματοποιήθηκε την Τρίτη (21/2), στα γραφεία της ΕΠΣΑΝΑ, η κλήρωση της τελικής φάσης των δύο ομίλων της Γ΄ κατηγορίας.

Οι αγωνιστικές του Γ3 ομίλου, τον οποίο συγκρότησαν οι 4 πρώτες ομάδες από τον Γ1 και Γ2 όμιλο, όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΑΝΑ, είναι οι εξής:

1ος ΓΥΡΟΣ                   2ος ΓΥΡΟΣ

      1η                               ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :             26/2/2012  8η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

1     ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                       29   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

2     ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                      30   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

3     ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                         31   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

4     ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            32   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

      2η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  9η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

5     ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                           33   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

6     ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                  34   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

7     ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                       35   ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

8     ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                       36   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      3η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  10η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

9     ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                             37   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

10    ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                           38   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

11    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                   39   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

12    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                            40   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

      4η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  11η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

13    ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                   41   ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                 42   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

15    ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                      43   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

16    ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                    44   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      5η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  12η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

17    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                            45   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

18    ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                              46   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

19    ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                             47   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

20    ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                              48   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

      6η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  13η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

21    ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                       49   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

22    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                          50   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

23    ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                        51   ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

24    ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                            52   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      7η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  14η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

25    ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                             53   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

26    ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                             54   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

27    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                 55   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

28         ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  56         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
    
Οι αγωνιστικές του Γ4 ομίλου, τον οποίο συγκρότησαν οι υπόλοιπες ομάδες από τον Γ1 και Γ2 όμιλο, όπως ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣΑΝΑ, είναι οι εξής:

                                      1ος ΓΥΡΟΣ                                                                     2ος ΓΥΡΟΣ

      1η                               ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :             26/2/2012   8η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

1     ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                        29   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

2     ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                   30   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

3     ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                      31   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

4     ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                         32   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

      2η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  9η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

5     ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                           33   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

6     ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                 34   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

7     ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                      35  ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

8     ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                      36   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      3η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  10η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

9     ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                             37   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

10    ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                           38   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

11    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                  39   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

12    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                           40   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

      4η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  11η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

13    ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                    41   ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

14    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                 42   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

15    ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                      43   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

16    ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                    44   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      5η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  12η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

17    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                             45   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

18    ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                               46   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

19    ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                              47   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

20    ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                               48   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

      6η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  13η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

21    ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                                    49   ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                 ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

22    ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ                      50   ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ

23    ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                                    51   ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

24    ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ           ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ                        52   ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

      7η                                                           ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :  14η          ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ :

25    ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ         ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ                             53   ΑΜΥΝΑ ΑΝΘΟΥΣΑΣ           ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ ΑΝΝΑΣ

26    ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ                  ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ                             54   ΑΓΣΑ Θ Ε Ν ΜΑΚΡΗΣ         ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

27    ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ       ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ                                 55   ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ               ΑΠΣ ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

28    ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ                 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ                               56   ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ          ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ

Οι ομάδες στον Γ3 και Γ4 όμιλο, θα ξεκινήσουν με βαθμούς που  υπολογίστηκαν με βάση την τελική κατάταξη που είχαν στον Γ1 και Γ2, σύμφωνα την προκήρυξη του πρωταθλήματος.

Κατόπιν τούτου, οι ομάδες στον Γ3 όμιλο θα ξεκινήσουν στη τελική φάση με τους εξής βαθμούς:

1.

Δόξα Αγίας Άννας

4

2.

Γραμματικό

3

3.

Βουλιαγμένη

1

4.

Άμυνα

1

5.

Παλλαυρεωτικός

1

6.

Συκάμινο

1

7.

Μενίδι

0

8.

Θησέας

0

Οι ομάδες στον Γ4 όμιλο θα αρχίσουν την τελική φάση με τους εξής βαθμούς:

1.

Αστέερας Αυλώνας

6

2.

Προφήτης Ηλίας

6

3.

Αστέρας Γλυκών Νερών

4

4.

Ατλαντίς

2

5.

Αμφιάραος

2

6.

Γ. Παθιακάκης

1

7.

Αφινδναϊκός

0

8 .

Αετός Μενιδίου

(αποβλήθηκε από το πρωτάθλημα)

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.