Το πρόγραμμα στην ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Δευτέρα, 06 Φεβρουαρίου 2012 16.32

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων του σαββατοκύριακου (11 και 12/2).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (11/2), ώρα έναρξης 15:00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΒΟΥΛΑΣ: Άρης Βούλας-Μάχη Μαραθώνα, ΚΟΡΩΠΙΟΥ: Δόξα Κορωπίου-Παμπαιανικός, ΚΟΥΒΑΡΑ: Πόρτο Ράφτη-Γλυκά Νερά, ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ: Μαρκό-Ωροπός.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΟΙΞΗΣ: Σταμάτα-Φοίβος Βάρης, ΔΙΟΝΥΣΟΥ: Διόνυσος-Εθνικός Νέας Μάκρης, ΔΡΟΣΙΑΣ: Νίκη Δροσιάς-ΠΑΟ Καλυβίων, Π.ΦΩΚΑΙΑΣ: Πρωτέας Π. Φωκαίας -Καπανδρίτι, ΣΠΑΤΩΝ: Άρτεμις-Αυλώνα

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΝΑΣ: Δόξα Αγ. Άννας-Αστέρας Γλ. Νερών, ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Γ. Παθιακάκης-Παλλαυρεωτικός, Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ: Δόξα Ποντίων-Ραμνούς.

Κυριακή (12/2), ώρα έναρξης 15.00

Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΓ. ΑΝΝΑΣ: Νικολακάκης-Θύελλα Ραφήνας, ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ: Ολυμπιακός Αγ. Στεφάνου-Κουβαρά, ΓΕΡΑΚΑ: Γέρακας-Κρυονέρι, ΠΑΛΛΗΝΗΣ: Παλληνιακός-Νικηφόρος.

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κ. ΑΧΑΡΝΩΝ: Αχιλλέας Κ. Αχαρνών-Απόλλωνας Αναβύσσου, ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ: Σαρωνικός- Άνοιξης, Π.ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ: Λαυρεωτική-Μαύρος Αετός.

Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΑΝΘΟΥΣΑΣ: Ατλαντίς-Συκάμινο, ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ: Βουλιαγμένη-Άμυνα Ανθούσας, ΚΑΛΑΜΟΥ: Αμφιάραος-Μενίδι.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

1 Σχόλιο
  • MARKO FC 1927 Σάββατο, 11 Φεβρουαρίου 2012 00:06 Συντάχθηκε από MARKO FC 1927

    MARKO POU HSOUN K POU KATANTHSES NA PEZEIS.M A R K O LOVE FOR EVER AND EVER

Το σχόλιο σου

onsports
Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.