Το πρωτάθλημα στην ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τρίτη, 25 Οκτωβρίου 2011 18.40

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων του Σαββατοκύριακου (29 και 30/10).


Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο (29/10), ώρα έναρξης 16:00

Αναβύσσου:  Απόλλων Αναβύσσου – Λαυρεωτική
Ανθούσας: Αστέρας Αυλώνα – Δόξα Αγίας Άννας
Άνοιξης: Άνοιξη – Αχιλλέας
Αυλώνας: Α.Ο. Αυλώνας – Πρωτέας
Αφινδών: Αφινδαϊκός – Γραμματικό
Βούλας: Άρης Βούλας – Νικολακάκης
Γέρακα: Νικηφόρος – Μαρκό
Διόνυσου: Διόνυσος – Σαρωνικός
Κάτω Αχαρνών: Ελπίδα Αχαρνών – Γιάννης Παθιακάκης
Πολυδενδρίου: Μαύρος Αετός – Νίκη Δροσιάς
Ραφήνας: Θύελλα Ραφήνας – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου

Κυριακή (30/10), ώρα έναρξης 15:00

Αγίας Άννας: Αναγέννηση Αυλίζας – Αετός Μενιδίου
Ανθούσας: Άμυνα – Αστέρας Γλυκών Νερών
Βουλιαγμένης: Βουλιαγμένη – Θησέας
Γλυκών Νερών: Γλυκά Νερά – Δόξα Κορωπίου
Αχαρνών: Μενίδι – Συκάμινο
Καλάμου: Αμφιάραος – Δόξα Ποντίων
Καλυβίων: Καλύβια – Φοίβος
Καπανδριτίου: Καπανδρίτι – Σταμάτα
Κουβαρά: Κουβαράς – Πόρτο Ράφτη
Κρυονερίου: Κρυονέρι – Κεραυνός Κερατέας
Μαραθώνα: Μάχη – Παλληνιακός
Νέας Μάκρης: Εθνικός Νέας Μάκρης – Α.Ο. Άρτεμις
Νέων Παλατίων: Ωρωπός - Γέρακας

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.