Πρωτάθλημα ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Πέμπτη, 13 Οκτωβρίου 2011 01.38

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε οι αγώνες των πρωταθλημάτων, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (15 και 16/10) και ώρα 16:00.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Σάββατο (15/10)
Α΄ κατηγορία

Γέρακα: Νικηφόρος – Παλληνιακός
Ραφήνας: Θύελλα Ραφήνας – Νικολακάκης

Β΄ κατηγορία

Αναβύσσου: Απόλλων Αναβύσσου – Αχιλλέας
Άνοιξης: Άνοιξη – Σαρωνικός
Βάρης: Φοίβος – Σταμάτα
Πολυδενδρίου: Μαύρος Αετός – Λαυρεωτική

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

Ανθούσας: Αστέρας Αυλώνα – Αετός Μενιδίου

Γ΄ κατηγορία
2ος όμιλος

«Γ. Ραφιάς»: Παλλαυρεωτικός – Γραμματικό
Κάτω Αχαρνών: Ελπίδα Αχαρνών – Α.Ο. Ατλαντίς

Κυριακή (16/10)
Α΄ κατηγορία

Γλυκών Νερών: Γλυκά Νερά – Πόρτο Ράφτη
Κουβαρά: Κουβαράς – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου
Κρυονερίου: Κρυονέρι – Γέρακας
Μαραθώνα: Μάχη – Άρης Βούλας
Νέων Παλατίων: Ωρωπός – Μαρκό
Παιανίας: Παμπαιανικός – Δόξα Κορωπίου

Β΄ κατηγορία

Καλυβίων: Καλύβια – Νίκη Δροσιάς
Καπανδριτίου: Καπανδρίτι – Πρωτέας
Νέας Μάκρης: Εθνικός Νέας Μάκρης – Διόνυσος

Γ΄ κατηγορία
1ος όμιλος

«GALAXY»: Προφήτης Ηλίας – Δόξα Αγίας Άννας
Ανθούσας: Άμυνα – Αναγέννηση Αυλίζας
Βουλιαγμένης: Βουλιαγμένη – Αστέρας Γλυκών Νερών

Γ΄ κατηγορία
2ος όμιλος

Αγίας Άννας: Δόξα Ποντίων – Γιάννης Παθιακάκης
Δημοτικό Αχαρνών: Μενίδι – Αφιδναϊκός
Καλάμου: Αμφιάραος - Συκάμινο

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.