Πρωτάθλημα ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Πέμπτη, 29 Σεπτεμβρίου 2011 01.48

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής, ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (1η και 2/10).

Αναλυτικά οι αγώνες:

Σάββατο 1/10, ώρα έναρξης 17:00

Α΄ κατηγορία

Αγίας Άννας: Νικολακάκης – Ωρωπός
Βούλας: Άρης Βούλας – Κουβαράς
Κουβαρά: Πόρτο Ράφτη – Κεραυνός Κερατέας
Μαρκόπουλου: Μαρκό – Παμπαινικός

Β΄ κατηγορία

Αναβύσσου: Απόλλων Αναβύσσου – Σαρωνικός
Άνοιξης: Άνοιξη – Εθνικός Νέας Μάκρης
Αυλώνας: Αυλώνα – Διόνυσος
Βάρης: Φοίβος – Πρωτέας
Δροσιάς: Νίκη Δροσιάς – Λαυρεωτική
Πολυδενδρίου: Μαύρος Αετός - Αχιλλέας

Γ΄ κατηγορία

Ανθούσας: Αστέρας Αυλώνα – Άμυνα
«Γ. Ραφιάς»: Παλλαυρεωτικός – Μενίδι
Κάτω Αχαρνών: Ελπίδα Αχαρνών – Γραμματικό

Κυριακή 2/10, ώρα έναρξης 17:00

Α΄ κατηγορία

Αγίου Στεφάνου: Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου – Κρυονέρι
Γέρακα: Γέρακας – Δόξα Κορωπίου
Νέας Μάκρης: Μάχη Μαραθώνα – Νικηφόρος
Παλλήνης: Παλληνιακός – Γλυκά Νερά

Β΄ κατηγορία

Καλυβίων: Καλύβια – Σταμάτα
Καπανδριτίου: Καπανδρίτι – Α.Ο. Άρτεμις

Γ΄ κατηγορία

Γκάλαξι: Προφήτης Ηλίας – Αετός Μενιδίου
Αγίας Άννας: Δόξα Ποντίων – Συκάμινο
Αγίας Μαρίνας: Θησέας Νέας Μάκρης – Αστέρας Γλυκών Νερών
Ανθούσας: Ατλαντίς – «Γιάννης Παθιακάκης»
Βουλιαγμένης: Βουλιαγμένη – Αναγέννηση Αυλίζας
Καλάμου: Αμφιάραος - Αφιδναϊκός

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.