Πρωτάθλημα ΕΠΣΑΝΑ

Συντάκτης: Κώστας Ζαρέντης Δημοσίευση: Τετάρτη, 21 Σεπτεμβρίου 2011 00.09

Από την ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της Α΄ και Β΄ κατηγορίας, που θα γίνουν το Σαββατοκύριακο (24 και 25/9), καθώς και την Τετάρτη (28/9, Α΄ κατηγορία).

Αναλυτικά το πρόγραμμα:
Σάββατο (24/9), ώρα έναρξης 17:00
Α΄ κατηγορία
Αγίας Άννας: Νικολακάκης – Κρυονέρι
Βούλας: Άρης Βούλας – Γλυκά Νερά
Κουβαρά: Πόρτο Ράφτη – Γέρακας
Μαρκόπουλου: Μαρκό – Δόξα Κορωπίου
Νέας Μάκρης: Μάχη Μαραθώνα – Ωρωπός
Ραφήνας: Θύελλα Ραφήνας – Κουβαράς
Β΄ κατηγορία
Άνοιξης: Άνοιξη – Καλύβια
Διόνυσου: Διόνυσος – Απόλλων Αναβύσσου
Παλαιάς Φώκαιας: Πρωτέας – Νίκη Δροσιάς
Σπάτων: Α.Ο. Άρτεμις – Μαύρος Αετός
Κυριακή 25/9, ώρα έναρξης 17:00
Α΄ κατηγορία
Αγίου Στεφάνου: Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου –Κεραυνός Κερατέας
Παλλήνης: Παλληνιακός – Παμπαιανικός
Β΄ κατηγορία
Κάτω Αχαρνών: Αχιλλέας – Φοίβος
Αναβύσσου: Σαρωνικός – Καπανδρίτι
Νέας Μάκρης: Εθνικός Νέας Μάκρης – Αυλώνας
«Π. Βογιατζής»: Λαυρεωτική – Σταμάτα
Τετάρτη (28/9), ώρα έναρξης 17:00
Γέρακα: Νικηφόρος – Θύελλα Ραφήνας
Γλυκών Νερών: Γλυκά Νερά – Νικολακάκης
Κερατέας: Κεραυνός Κερατέας – Μαρκό
Κουβαρά: Κουβαράς – Μάχη Μαραθώνα
Κρυονερίου: Κρυονέρι – Παλληνιακός
Μαρκόπουλου: Δόξα Κορωπίου – Πόρτο Ράφτη
Νέων Παλατίων: Ωρωπός – Άρης Βούλας
Παιανίας: Παμπαιανικός – Ολυμπιακός Αγίου Στεφάνου

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.