Άγιος Ιερόθεος- Νέα Ιωνια 3-2

Συντάκτης: Δημήτρης Δρίζος Δημοσίευση: Κυριακή, 30 Ιανουαρίου 2011 20.00
Αγχωτική νίκη πήρε ο Άγιος Ιερόθεος, ο οποίος επιβλήθηκε με 3-2 της Νέας Ιωνίας παρότι βρέθηκε να προηγείται με 3-0.

Μόλις στο 23' ο Μόσχος με κεφαλιά έβαλε άνοιξε το σκορ για τους γηπεδούχους και εννέα λεπτά αργότερα ο Μαχαίρας διπλασίασε τα τέρματα των γηπεδούχων οι οποίοι ευτήχησαν να πετύχουν και τρίτο γκολ με τον Νερανζή στο 40'

Η Νέα Ιωνία κατάφερε να μειώσει σε 3-1 με τον Τσουτσουδάκη στο 45' ενώ το τελικό αποτέλεσμα διαμορφώθηκε στο 83ο λεπτό με σουτ του Μπαλάσκα.

Άγιος Ιερόθεος: Πνευματικός, Μαυράκης, Κυριακόπουλος, Ζαχαρόπουλος, Πιτέλης Λουκάκης, Νεράντζης (80' Καλογριάς), Γεωργίου, Μόσχος, Κουφός (70' Μαλισιώβας), Μαχαίρας

Νέα Ιωνία: Γύπαρης (Χαρακτίνος), Χρόνης, Τσουτσουδάκης, Αλβανός, Προβατάς, Βλασερός, Καραγιάννης, Μαντζώρος (40' Βάσος), Μουκίδης (50' Φιλιππουπολίτης), Ατματσίδης, Μπαλάσκας