Το πρόγραμμα του 7ου ομίλου

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Πέμπτη, 27 Οκτωβρίου 2011 13.24

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Δ’ Εθνικής και του 7ου ομίλου. Διαβάστε όλο το πρόγραμμα.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος

1η αγωνιστική 14η

Ενωση Ερμιονίδας-ΑΟ Λουκισίων

Ενωση Ασπρα Σπίτια-Πανναυπλιακός 2011

Θήβα-Ασπρόπυργος

Πόρος-Κόρινθος

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΟ Κύμης

Μανδραϊκός-Δάφνη Ερυθρών

Παναργειακός-Χαλκίδα

2η αγωνιστική 15η

Ενωση Ασπρα Σπίτια-Ενωση Ερμιονίδας

ΑΟ Λουκισίων-Θήβα

Πανναυπλιακός 2011-Πόρος

Ασπρόπυργος-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Κόρινθος-Μανδραϊκός

ΑΟ Κύμης-Παναργειακός

Δάφνη Ερυθρών-Χαλκίδα

3η αγωνιστική 16η

Ενωση Ερμιονίδας-Θήβα

Πόρος-Ενωση Ασπρα Σπίτια

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-ΑΟ Λουκισίων

Μανδραϊκός-Πανναυπλιακός 2011

Παναργειακός-Ασπρόπυργος

Χαλκίδα-Κόρινθος

Δάφνη Ερυθρών-ΑΟ Κύμης

4η αγωνιστική 17η

Πόρος-Ενωση Ερμιονίδας

Θήβα-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Ενωση Ασπρα Σπίτια-Μανδραϊκός

ΑΟ Λουκισίων-Παναργειακός

Πανναυπλιακός 2011-Χαλκίδα

Ασπρόπυργος-Δάφνη Ερυθρών

Κόρινθος-ΑΟ Κύμης

5η αγωνιστική 18η

Ενωση Ερμιονίδας-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

Μανδραϊκός-Πόρος

Παναργειακός-Θήβα

Χαλκίδα-Ενωση Ασπρα Σπίτια

Δάφνη Ερυθρών-ΑΟ Λουκισίων

ΑΟ Κύμης-Πανναυπλιακός 2011

Κόρινθος-Ασπρόπυργος

6η αγωνιστική 19η

Μανδραϊκός-Ενωση Ερμιονίδας

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Παναργειακός

Πόρος-Χαλκίδα

Θήβα-Δάφνη Ερυθρών

Ενωση Ασπρα Σπίτια-ΑΟ Κύμης

ΑΟ Λουκισίων-Κόρινθος

Πανναυπλιακός 2011-Ασπρόπυργος

7η αγωνιστική 20ή

Ενωση Ερμιονίδας-Παναργειακός

Χαλκίδα-Μανδραϊκός

Δάφνη Ερυθρών-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΟ Κύμης-Πόρος

Κόρινθος-Θήβα

Ασπρόπυργος-Ενωση Ασπρα Σπίτια

Πανναυπλιακός 2011-ΑΟ Λουκισίων

8η αγωνιστική 21η

Χαλκίδα-Ενωση Ερμιονίδας

Παναργειακός-Δάφνη Ερυθρών

Μανδραϊκός-ΑΟ Κύμης

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Κόρινθος

Πόρος-Ασπρόπυργος

Θήβα-Πανναυπλιακός 2011

Ενωση Ασπρα Σπίτια-ΑΟ Λουκισίων

9η αγωνιστική 22η

Ενωση Ερμιονίδας-Δάφνη Ερυθρών

ΑΟ Κύμης-Χαλκίδα

Κόρινθος-Παναργειακός

Ασπρόπυργος-Μανδραϊκός

Πανναυπλιακός 2011-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

ΑΟ Λουκισίων-Πόρος

Θήβα-Ενωση Ασπρα Σπίτια

10η αγωνιστική 23η

ΑΟ Κύμης-Ενωση Ερμιονίδας

Δάφνη Ερυθρών-Κόρινθος

Χαλκίδα-Ασπρόπυργος

Παναργειακός-Πανναυπλιακός 2011

Μανδραϊκός-ΑΟ Λουκισίων

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Ενωση Ασπρα Σπίτια

Πόρος-Θήβα

11η αγωνιστική 24η

Ενωση Ερμιονίδας-Κόρινθος

Ασπρόπυργος-ΑΟ Κύμης

Πανναυπλιακός 2011-Δάφνη Ερυθρών

ΑΟ Λουκισίων-Χαλκίδα

Ενωση Ασπρα Σπίτια-Παναργειακός

Θήβα-Μανδραϊκός

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πόρος

12η αγωνιστική 25η

Ασπρόπυργος-Ενωση Ερμιονίδας

Κόρινθος-Πανναυπλιακός 2011

ΑΟ Κύμης-ΑΟ Λουκισίων

Δάφνη Ερυθρών-Ενωση Ασπρα Σπίτια

Χαλκίδα-Θήβα

Παναργειακός-Πόρος

Μανδραϊκός-Ατρόμητος Χιλιομοδίου

13η αγωνιστική 26η

Ενωση Ερμιονίδας-Πανναυπλιακός 2011

ΑΟ Λουκισίων-Ασπρόπυργος

Ενωση Ασπρα Σπίτια-Κόρινθος

Θήβα-ΑΟ Κύμης

Πόρος-Δάφνη Ερυθρών

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Χαλκίδα

Παναργειακός-Μανδραϊκός

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε LIKE στο Onsports πατώντας ΕΔΩ.

Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.