Πάμισος-Ζαβλάνι 2-0

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Κυριακή, 13 Φεβρουαρίου 2011 17.51

Εύκολη νίκη πέτυχε ο Πάμισος απέναντι στο Ζαβλάνι, με τους φιλοξενούμενους να κινδυνεύουν με υποβιβασμό.

Στο 18ο λεπτό του αγώνα οι γηπεδούχοι άνοιξαν το σκορ με τον Ηλιόπουλο, μετά από σέντρα του Κάνιστρα. Η ομάδα του Πάμισου είχε πολλές ευκαιρίες για να διευρύνει το σκορ όμως ο Παπαδόπουλος κράτησε στο 1-0 την ομάδα του. Το δεύτερο γκολ για τον Πάμισο ήρθε τέσσερα λεπτά πριν τη λήξη του αγώνα και συγκεκριμένα στο 86ο λεπτό με κοντινό πλασέ του Κουρεμτζή.

Πάμισος Μεσσήνης: Καλιντέρης, Κοτσάκης, Βιδάκης, Κουρεμτζής, Κυριόπουλος, Μωράκης, Παξιότης(52_Βαβαρούτσος)(77_λ.τ_Ζάγκας), Κάνιστρας, Κουτρής(80_Γιαννικάκης), Ηλιόπουλος, Αντωνίου

Ζαβλάνι: Παπαδόπουλος, Τάκος(46_Σπυρόπουλος), Κουρτέσης, Μερλής, Βογιατζής, Λάζαρης, Ντεμάι, Ράντος, Πρίφτης(75_Γιαννόπουλος), Ιωάννου, Αμπατζής(70_Μητσουλας)