Τα ζευγάρια για τα ημιτελικά

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Σάββατο, 09 Ιουλίου 2011 22.35

Ολοκληρώθηκαν οι αγώνες του Σαββάτου στο πανελλήνιο πρωτάθλημα ΓΕΡΜΑΝΟΣ Beach soccer, με τον δήμαρχο του Δήμου Κορινθίων να πραγματοποιεί την κλήρωση για τα προημιτελικά της διοργάνωσης.

Η «αυλαία» στην 4η φάση beach soccer της Αλμυρής πέφτει την Κυριακή (10/07) με την διεξαγωγή των προημιτελικών, των ημιτελικών αλλά και του τελικού της διοργάνωσης. Παράλληλα μετά τη λήξη των αγώνων θα ακολουθήσει αναμέτρηση της Εθνικής Ομάδας με επίλεκτους παίκτες από τους αγώνες, ενώ το «παρών» στις εξέδρες του γηπέδου αναμένεται να δώσει για τέταρτη μέρα αρκετός κόσμος, προκειμένου να παρακολουθήσει τις αναμετρήσεις που θα κλείσουν την 4η φάση του πρωταθλήματος στην Αλμυρή.

Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Σαββάτου (9/07):

10.00   Τενεάτης - Una manita 3-8

Τενεάτης Γκολ: Αντωνόπουλος, Τζαναβάρας, Μπαλάφας

Una Manita Γκολ: Ορφανός (2), Κωνσταντόπουλος (2), Κλαδής (3)

10.30   Καζαμπλάνκα - Αφροδίτη Hotel 8-0

Καζαμπλάνκα Γκολ: Μαστροκώστας (3), Πηλιχός (4), Σιμώσης

11.00   Νιάου - Gaspar Boys 1-1

Νιάου Γκολ: Τοξόπουλος

Gaspar Boys Γκολ: Βέρρας

11.30   The Saints - Champions 2-3

The Saints Γκολ: Ασημακόπουλος, Δελαπόρτας

Champions: Γκριτζάλης, Ζιώγας, Ράπτης

12.00   Αφροδίτη Hotel - Μπυραρία 3-0 α.α.

12.30   Διόνυσος - Botafongo 4-3

Διόνυσος Γκολ: Παξιμάδης (2), Κουτσογιάννης, Καρατσίκος

Botafongo Γκολ: Κωνσταντάρας, Σαρράς, Κάτσος

13.00   Χαβαλένθια - The Saints 3-2

Χαβαλένθια Γκολ: Τσινακίδης, Μαυρίδης (2)

The Saints Γκολ: Δελαπόρτας, Ασημακόπουλος

13.30   Free Café - Una Manita 3-3

Free Café Γκολ: Μάρκελος, Ντούντο, Γιώκας

Una Manita Γκολ: Αμαρίλντ (2), Κλάδης

14.00   Nautica - Ελλάς Βέλλου 3-1

Nautica Γκολ: Μπερτσιάς Νικ., Καραβίδας, Μπερτσιάς Νεκτ.

Ελλάς Βέλλου Γκολ: Θανασί

15.00   Όμπιλιτς - Champions 4-3

Όμπιλιτς Γκολ: Γεωργάρης Χ. (2), Γεωργάρης Σ. (2)

Champions: Δέλγος (3)

15.30   Νιάου - Botafongo 7-2

Νιάου Γκολ: Κιουράνης (2), Μέτος, Ζαφειρίου, Τοξόπουλος (3)

Botafongo Γκολ: Κάτσος, Λυσάνδρου

16.00   Τενεάτης – Murakari 3-0 α.α.

16.30   Διόνυσος - Gaspar Boys 2-4

Διόνυσος γκολ: Καρατσίκος, Μαρώνιας

Gaspar Boys γκολ:  Λάζαρης 2, Κατσαρέλιας, Κασπίρης

17.00   Nautica – Νεμέα 9-2

Nautical γκολ: Λάνι Σ., Καρακάσης (2), Μαυρογιάννης (2), Μπερτσιάς Ν. (2), Λάνι Γ., Mπερτσιάς Νεκτ.

Νεμέα γκολ: Μανάβης, Μιχάλης

17.30   Όμπιλιτς - Τhe Saints 3-3

Όμπιλιτς γκολ:  Γεωργαρής 2, Μπαστούνης

The Saints γκολ: Ασημακόπουλος, Μαρινάκης 2

18.00   Αφροδίτη Hotel – Όνειρα 0-5

Όνειρα  γκολ : Φραγκάκης (3), Αράπογλου

18.30   Muraki - Una Manita 0-3 α.α.

19.00   Νιάου - Διόνυσος 0-7

Διόνυσος γκολ: Παξιμάδης 4, Ζούμπος, Κουτσογιάνης

19.30   Nautica - Άνεμος 4-2

Nautica γκολ:  Μπερτσιάς Νεκτ., Μπερτσιάς Ν.,

Άνεμος γκολ: Ιωάννου , Ρεκλήτης

Το πρόγραμμα της Κυριακής (10/07):

Προημιτελικά

10.00 Una Manita – Διόνυσος  (Α)

11.00 Gaspar Boys – Ελλάς Βέλλου (Β)

12.00 Όμπιλιτς – Αφροδίτη hotel (Γ)

13.00 Nautica – Όνειρα (Δ)

Ημιτελικά

14.30 Α-Β

15.30 Γ-Δ

17.45 Τελικός

18.45 Ελλάδα – All Stars

Κατηγορία: Beach Soccer
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.