Ανατροπή και… πρόκριση!

Συντάκτης: Onsports Team Δημοσίευση: Κυριακή, 12 Ιουνίου 2011 13.56

Αν και βρέθηκε πίσω στο σκορ με 0-2, η Avra Hotel κατάφερε να «γυρίσει» το παιχνίδι και να πάρει την νίκη με 3-2 κόντρα στον Διόνυσο.

Αγώνας για γερά νεύρα ήταν ο 3ος προημιτελικός του τουρνουά beach soccer που διεξάγεται στο λιμάνι της Ραφήνας, καθώς η ομάδα του Διόνυσου κατάφερε στο πρώτο ημίχρονο να προηγηθεί με 2-0, ενώ στην επανάληψη η Avra Hotel μπήκε δυνατά στον αγωνιστικό χώρο και κατάφερε να ανατρέψει το σκορ και να πάρει την νίκη με 3-2 και να πανηγυρίσει την πρόκριση στα ημιτελικά της διοργάνωσης.

Μεγάλος πρωταγωνιστής για την Avra Hotel ήταν ο Σουμελίδης όπου σκόραρα δύο τέρματα, ενώ ένα σημείωσε ο Μανδύλης. Για τον Διόνυσο βρήκαν δίχτυα οι Παξυμάλης και Κοπέτσας.

Κατηγορία: Beach Soccer