onmedia

Οι εκπρόσωποι στο Μεικτό...

Συντάκτης: Νίκος Μαυρομμάτης Δημοσίευση: Κυριακή, 29 Μαίου 2011 15.41

Ανακοινώθηκαν απ' την εφορευτική επιτροπή των εκλογών της ΕΣΗΕΑ τα αποτελέσματα για το Μεικτό Συμβούλιο, δηλαδή των εκπροσώπων των ΜΜΕ.

Αναλυτικά:

ALPHA

Υποψήφιοι:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

 

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:

80

Έγκυρα:


78

Λευκά-Άκυρα:

2

Έλαβαν:

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

52

 

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

26


Εκλέγεται η ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

 

 

 

ANTENNA 97,2 FM

 

 

Υποψήφια:

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

 

Ψήφισαν:


3

Έγκυρα:

 

3

Λευκά-Άκυρα:

0

Έλαβε:

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

3


Εκλέγεται η ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

 

 

 

 

ANTENNA TV

 

 

Υποψήφιος:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

37

Έγκυρα:


27

Λευκά-Άκυρα:

10

Έλαβε:

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

27


Εκλέγεται ο ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

 

 

 

ATHENS NEWS

 

Υποψήφιος:

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:


4

Έγκυρα:


4

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4

 

Εκλέγεται ο ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

CHANNEL 9

 

 

Υποψήφιος:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:


8

Έγκυρα:

8

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

 

Εκλέγεται ο ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

CITY PRESS

 

 

Υποψήφιος:

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:


2

Έγκυρα:


2

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2

 

Εκλέγεται ο ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ESPRESSO

 

 

Υποψήφια:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

Ψήφισαν:

21

Έγκυρα:


15

Λευκά-Άκυρα:

6

Έλαβε:

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

15

 

Εκλέγεται η ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

 

EXTRA 3

 

 

Υποψήφια:

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

Ψήφισαν:


4

Έγκυρα:


4

Λευκά-Άκυρα:

0

Έλαβε:

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

4

 

Εκλέγεται η ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

FLASH 96,00

 

 

Υποψήφιος:

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

0

Ψήφισαν:

23

Έγκυρα:

17

Λευκά-Άκυρα:

6

Έλαβε:

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

 

GOAL NEWS

 

 

Υποψήφιος:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

Ψήφισαν:


44

Έγκυρα:


41

Λευκά-Άκυρα:

3

Έλαβε:

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

41

 

Εκλέγεται ο ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ

 

MEGA

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

Ψήφισαν:


57

Έγκυρα:


42

Λευκά-Άκυρα:

15

Έλαβε:

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

42

Εκλέγεται ο ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

 

ΜΕΤRO

 

 

Υποψήφιοι:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:

11

Λευκά-Άκυρα:

0

Έλαβαν:

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

8

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

3

 

Εκλέγεται η ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

NOVASPORTS

 

Υποψήφιος:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:


17

Έγκυρα:


11

Λευκά-Άκυρα:

6

Έλαβε:

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

NOVAΣΠΟΡ FM

 

Υποψήφιος:

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:

11

Έγκυρα:


10

Λευκά-Άκυρα:


1

Έλαβε:

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

REAL FM

 

 

Υποψήφιος:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

7

Έγκυρα:


4

Λευκά-Άκυρα:

3

Έλαβε:

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

4

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

SENTRA FM

 

 

Υποψήφιος:

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:


4

Έγκυρα:

 

4

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4

 

Εκλέγεται ο ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

 

 

SPORTDAY

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

Ψήφισαν:


21

Έγκυρα:


13

Λευκά-Άκυρα:

8

Έλαβε:

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

13

Εκλέγεται ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

 

STAR CHANNEL

 

Υποψήφιος:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:


62

Έγκυρα:


53

Λευκά-Άκυρα:

9

Έλαβε:

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

53

 

Εκλέγεται ο ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:


38

Έγκυρα:


21

Λευκά-Άκυρα:

17

Έλαβε:

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

21

 

Εκλέγεται ο ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

 

 

ΑΘΗΝΑ 9,84

 

 

Υποψήφιος:

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:


67

Έγκυρα:


50

Λευκά-Άκυρα:

17

Έλαβε:

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50

 

Εκλέγεται ο ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΑΠΕ-ΜΠΕ

 

 

Υποψήφιος:

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

Ψήφισαν:


109

Έγκυρα:


61

Λευκά-Άκυρα:


47

Έλαβε:

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

61

 

Εκλέγεται ο ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

 

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

 

Υποψήφια:

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Ψήφισαν:


34

Έγκυρα:


27

Λευκά-Άκυρα:


7

Έλαβε:

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

27

 

Εκλέγεται η ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΑΥΓΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Ψήφισαν:

35

Έγκυρα:

26

Λευκά-Άκυρα:


9

Έλαβε:

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

26

Εκλέγεται ο ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

ΒΗΜΑ FM

 

 

Υποψήφιος:

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:


12

Έγκυρα:


10

Λευκά-Άκυρα:


2

Έλαβε:

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΒΡΑΔΥΝΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:


27

Έγκυρα:


20

Λευκά-Άκυρα:


7

Έλαβε:

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

20

 

Εκλέγεται ο ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

ΓΓΕ-ΓΓΕ

 

 

Υποψήφιοι:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 

Ψήφισαν:

43

Έγκυρα:

41

Λευκά-Άκυρα:


2

Έλαβαν:

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

29

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

12

 

Εκλέγεται η ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

 

Υποψήφιος:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

18

Έγκυρα:


11

Λευκά-Άκυρα:


7

Έλαβε:

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

 

ΕΘΝΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

Ψήφισαν:


141

Έγκυρα:


104

Λευκά-Άκυρα:

37

Έλαβε:

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

104

 

Εκλέγεται η ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

Ψήφισαν:


14

Έγκυρα:


12

Λευκά-Άκυρα:


2

Έλαβε:

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

 

Υποψήφιος:

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

 

Ψήφισαν:


54

Έγκυρα:


49

Λευκά-Άκυρα:

5

Έλαβε:

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

49

 

Εκλέγεται ο ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

 

Υποψήφιοι:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

 

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Ψήφισαν:


142

Έγκυρα:


136

Λευκά-Άκυρα:

6

Έλαβαν:

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

30

 

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

106

 

Εκλέγεται ο ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

 

 

 

ΕΞΠΡΕΣ

 

 

Υποψήφια:

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

Ψήφισαν:


19

Έγκυρα:


11

Λευκά-Άκυρα:

8

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

11

 

Εκλέγεται η ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ 94,00 FM

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:


5

Έγκυρα:


5

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

5

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΕΡΑ

 

 

Υποψήφια:

ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

 

Ψήφισαν:

154

Έγκυρα:

108

Λευκά-Άκυρα:

46

Έλαβε:

ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

108

 

Εκλέγεται η ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

 

ΕΣΤΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:


7

Έγκυρα:


6

Λευκά-Άκυρα:


1

Έλαβε:

ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

 

Εκλέγεται ο ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Η ΠΡΑΣΙΝΗ

 

 

Υποψήφιος:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:


10

Έγκυρα:


10

Λευκά-Άκυρα:

0

Έλαβε:

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΗΜΕΡΗΣΙΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

Ψήφισαν:


47

Έγκυρα:


24

Λευκά-Άκυρα:


23

Έλαβε:

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

24

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ

 

Υποψήφιος:

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:


80

Έγκυρα:


61

Λευκά-Άκυρα:

19

Έλαβε:

ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

61

 

Εκλέγεται ο ΕΛΑΦΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

ΚΑΝΑΛΙ 1 ΠΕΙΡΑΙΑ

 

Υποψήφιος:

ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

Ψήφισαν:


13

Έγκυρα:


11

Λευκά-Άκυρα:


2

Έλαβε:

ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΚΛΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΚΕΡΔΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

 

Ψήφισαν:


34

Έγκυρα:


28

Λευκά-Άκυρα:

6

Έλαβε:

ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

28

 

Εκλέγεται η ΚΟΡΙΔΗ ΦΩΦΗ

 

ΚΕΦΑΛΑΙΟ

 

 

Υποψήφια:

ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

 

Ψήφισαν:


10

Έγκυρα:


9

Λευκά-Άκυρα:

1

Έλαβε:

ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

9

 

Εκλέγεται η ΧΑΪΚΟΥ ΡΟΔΟΠΗ

 

 

 

 

ΚΙΤΡΙΝΟΜΑΥΡΗ ΩΡΑ

 

Υποψήφιος:

ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:


6

Έγκυρα:


6

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

6

 

Εκλέγεται ο ΠΑΛΑΜΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

ΝΑΥΤΕΜΠΟΡΙΚΗ

 

Υποψήφιοι:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

 

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Ψήφισαν:


47

Έγκυρα:


44

Λευκά-Άκυρα:

3

Έλαβαν:

ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

28

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

6

 

ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΖΩΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ

 

ΝΕΤ

 

 

Υποψήφιοι:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

Ψήφισαν:

166

Έγκυρα:

112

Λευκά-Άκυρα:

54

Έλαβαν:

ΓΡΥΛΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

54

 

ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

58

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΞΕΝΙΟΣ FM

 

Υποψήφιος:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Ψήφισαν:


11

Έγκυρα:

11

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11

 

Εκλέγεται ο ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΠΕΝΔΥΤΗ

 

Υποψήφιος:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ψήφισαν:


19

Έγκυρα:


12

Λευκά-Άκυρα:

7

Έλαβε:

ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

 

Ο ΛΟΓΟΣ

 

 

Υποψήφια:

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

Ψήφισαν:


5

Έγκυρα:


4

Λευκά-Άκυρα:


1

Έλαβε:

ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4

 

Εκλέγεται η ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

 

Ο ΦΙΛΑΘΛΟΣ

 

 

Υποψήφιος:

ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:


12

Έγκυρα:


12

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

12

 

Εκλέγεται ο ΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ

 

Υποψήφιος:

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Ψήφισαν:

28

Έγκυρα:


17

Λευκά-Άκυρα:

11

Έλαβε:

ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΚΟΡΟΒΗΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ

 

Υποψήφιος:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Ψήφισαν:


25

Έγκυρα:


17

Λευκά-Άκυρα:

8

Έλαβε:

ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

17

 

Εκλέγεται ο ΓΚΟΥΤΖΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

 

Ρ/Σ «ΤΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ»

 

Υποψήφια:

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

Ψήφισαν:


10

Έγκυρα:


9

Λευκά-Άκυρα:

1

Έλαβε:

ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

9

 

Εκλέγεται η ΜΠΟΥΡΤΖΙΝΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

 

ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΗΣ

 

Υποψήφιος:

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

Ψήφισαν:


75

Έγκυρα:


55

Λευκά-Άκυρα:

20

Έλαβε:

ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

55

 

Εκλέγεται ο ΜΑΝΤΑΛΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

ΣΚΑΪ 100,3

 

 

Υποψήφιος:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

Ψήφισαν:


37

Έγκυρα:

32

Λευκά-Άκυρα:


5

Έλαβε:

ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

32

 

Εκλέγεται ο ΣΑΚΛΑΜΠΑΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

 

ΣΚΑΪ TV

 

 

Υποψήφιοι:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

Ψήφισαν:

50

Έγκυρα:


43

Λευκά-Άκυρα:


7

Έλαβαν:

ΔΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

18

 

ΚΑΡΑΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

19

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ 105,5 FM

 

Υποψήφιος:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Ψήφισαν:


7

Έγκυρα:


5

Λευκά-Άκυρα:


2

Έλαβε:

ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5

 

Εκλέγεται ο ΖΕΡΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

ΤΑ ΝΕΑ

 

 

Υποψήφιος:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

Ψήφισαν:

73

Έγκυρα:


49

Λευκά-Άκυρα:


24

Έλαβε:

ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

49

 

Εκλέγεται ο ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

ΤΟ ΒΗΜΑ

 

 

Υποψήφιοι:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

 

 

ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

 

Ψήφισαν:

77

Έγκυρα:

68

Λευκά-Άκυρα:

9

Έλαβαν:

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ)

31


ΡΑΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

37

 

Η ψηφοφορία θα επαναληφθεί

 

ΦΩΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

 

Υποψήφιος:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Ψήφισαν:


11

Έγκυρα:


10

Λευκά-Άκυρα:

1

Έλαβε:

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10

 

Εκλέγεται ο ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

ΩΡΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ

 

Υποψήφιος:

ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

Ψήφισαν:


2

Έγκυρα:


2

Λευκά-Άκυρα:


0

Έλαβε:

ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2

 

Εκλέγεται ο ΜΑΧΕΙΜΑΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ:

 

Υποψήφιοι:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

 

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

 

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Ψήφισαν:


538

Έγκυρα:

485

Λευκά-Άκυρα:

53

Έλαβαν:

ΓΙΑΝΝΗΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

199

 

ΜΑΛΗΣ ΑΛΕΚΟΣ

180

 

ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΣΟΦΙΑ

375

 

ΠΑΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

128

Κατηγορία: OnMedia
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.
Rating
(2 ψήφοι)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.