onmedia

Οι σταυροί της ΕΣΗΕΑ

Συντάκτης: Νίκος Μαυρομμάτης Δημοσίευση: Σάββατο, 28 Μαίου 2011 08.03

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τα τελικά αποτελέσματα της ψηφοφορίας της 25ης και 26ης Μαΐου 2011 για το Διοικητικό Συμβούλιο της ΕΣΗΕΑ.

Ψήφισαν: 3.378 Βρέθηκαν: 3.365 Εγκυρα: 3.088 Άκυρα: 140 Λευκά: 137

Ι. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

268

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

225

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

131

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

129

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

106

-

ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

90

-

ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

86

-

ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

84

-

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

84

-

ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

81

-

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

80

-

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

75

-

ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

67

-

ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ

67

-

ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

67

-

ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

61

-

ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

60

-

ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

58

-

ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

54

-

ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

53

-

ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

53

-

ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

52

-

ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

49

-

ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ

47

-

ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

45

-

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

45

-

ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

45

-

ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

44

-

ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

42

-

ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

42

-

ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

40

-

ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

40

-

ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

39

-

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

39

-

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

39

-

ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

38

-

ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

38

-

ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

38

-

ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

38

-

ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

37

-

ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

35

-

ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

35

-

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

35

-

ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

34

-

ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

34

-

ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

32

-

ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ

31

-

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

30

-

ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

30

-

ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

29

-

ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

29

-

ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

28

-

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

26

-

ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

-

ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

24

-

ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

21

-

ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

21

-

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

-

ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

18

-

ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

15

-

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

15

-

ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ

13

-

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ

12

-

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

122

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

98

-

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

262

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

185

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

180

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

160

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

120

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

118

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

97

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

77

-

ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ

74

-

ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

62

-

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

45

-

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

44

-

ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

37

-

ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

36

-

ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

36

-

ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

35

-

ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

32

-

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

28

-

ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

25

-

ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

23

-

ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

-

ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

19

-

ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

19

-

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18

-

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

151

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

208

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

130

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ

111

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

102

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ

101

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

93

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

79

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

78

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

66

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

65

-

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

62

-

ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

61

-

ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

59

-

ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

58

-

ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

49

-

ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

48

-

ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

48

-

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

46

-

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

42

-

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

42

-

ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

42

-

ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

39

-

ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

39

-

ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

39

-

ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

38

-

ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

36

-

ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

35

-

ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

35

-

ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

34

-

ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

34

-

ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

32

-

ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

31

-

ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29

-

ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

27

-

ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

27

-

ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

26

-

ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

26

-

ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

24

-

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

22

-

ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21

-

ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

-

ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18

-

ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

18

-

ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

18

-

ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

18

-

ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

15

-

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

145

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΙV . Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

286

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

94

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

83

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

60

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

56

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

54

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

45

-

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

44

-

ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

43

-

ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

43

-

ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

42

-

ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

41

-

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

33

-

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)

33

-

ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ

31

-

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

29

-

ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

27

-

ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

26

-

ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

25

-

ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

-

ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

23

-

ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

23

-

ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

23

-

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22

-

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

21

-

ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

21

-

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20

-

ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

19

-

ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

18

-

ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

16

-

ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

13

-

ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

9

-

ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

6

-

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

113

-

V. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

126

*

ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

126

*

ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

110

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

96

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

89

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

86

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

76

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

62

-

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

61

-

ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

59

-

ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ

59

-

ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ

54

-

ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΝΤΕΝΙΑ

54

-

ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

49

-

ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

48

-

ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

47

-

ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

35

-

ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

33

-

ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

30

-

ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

27

-

ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

25

-

ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

24

-

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

23

-

ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

21

-

ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

20

-

ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ

17

-

ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

17

-

ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

12

-

ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

12

-

ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

8

-

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

8

-

* Λόγω ισοψηφίας των δύο πρώτων υποψηφίων και δεδομένου ότι η παράταξη εκλέγει μία (1) έδρα θα διεξαχθεί κλήρωση μεταξύ των υποψηφίων Κανέλλη Ηλία και Λυριτζή Βασίλη σε ημερομηνία που θα ορίσει η Εφορευτική Επιτροπή.

VΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ ( Financial Crimes , Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

100

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

99

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

98

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

85

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

68

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΤΖΙΑΝΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

58

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

53

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

52

ΑΝΑΠΛΗΡ.

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

47

-

ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

42

-

ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

41

-

ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

40

-

ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

39

-

ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

33

-

ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

30

-

ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

30

-

ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

30

-

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

26

-

ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

24

-

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

23

-

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

21

-

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

19

-

ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

16

-

ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

16

-

VΙΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΝΑΝΑ

222

ΕΚΛΕΓΕΤΑΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

58

-

ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

58

-

ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

55

-

ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

51

-

ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

44

-

ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

43

-

ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

38

-

ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

36

-

ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

35

-

ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

35

-

ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

34

-

ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

30

-

ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

29

-

ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ

29

-

ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

28

-

ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

28

-

ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

23

-

ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

22

-

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

21

-

ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

21

-

ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

21

-

ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ

20

-

ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

20

-

ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

20

-

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

20

-

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

17

-

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ

15

-

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

15

-

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

14

-

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14

-

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

14

-

ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

9

-

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

8

-

ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8

-

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚOΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

83

-

VΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

131

-

ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

55

-

ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

53

-

ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

53

-

ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

37

-

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

35

-

ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

29

-

ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ

26

-

ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

24

-

ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

24

-

ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

21

-

ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

20

-

ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

20

-

ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19

-

ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

19

-

ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

18

-

ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

16

-

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

14

-

ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

14

-

ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

14

-

ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

13

-

ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

12

-

Α. ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΨΗΦΙΣΑΝ: 3.366 ΒΡΕΘΗΚΑΝ: 3.338

ΕΓΚΥΡΑ: 2.650 ΑΚΥΡΑ: 303/ΛΕΥΚΑ: 385

Έλαβαν:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

536

2. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

516

3. ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

433

4. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

397

5. ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

387

6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

354

7. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

338

8. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ

337

9. ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

296

10.ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

257

11.ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

164

12.ΜΠΑΡΑΖΙΑΝ ΧΟΒΣΕΠ

119

Β. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

800

2. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)

718

3. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

598

4. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

575

5. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

505

6. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

480

7. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

372

8. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

311

9. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

200

Επειδή κατά το άρθρο 30 παρ. 9 του Καταστατικού κανείς υποψήφιος δεν συγκέντρωσε την πλειοψηφία του 50% +1 εκείνων που ψήφισαν, η ψηφοφορία θα επαναληφθεί την Τρίτη και την Τετάρτη, 7 & 8 Ιουνίου 2011

Θρίαμβος αθλητικών στην ΕΣΗΕΑ

Εξαιρετική παρουσία είχαν οι δημοσιογράφοι του αθλητικού ρεπορτάζ στις εκλογές για το νέο Δ, Σ. της ΕΣΗΕΑ. Στο νέο Συμβούλιο θα είναι η συνάδελφος, Μαρία Γκίκα που βγήκε με την παράταξη, "Κίνηση Επαγγελματιών Δημοσιογράφων" της ΕΣΗΕΑ, καθώς συγκέντρωσε 94 ψήφους. Στο ίδιο ψηφοδέλτιο τρίτος ήταν ο Μιχάλης Στάμου με 83 ψήφους, τέταρτος ο Άγγελος Αρτελάρης με 60 και πέμπτος ο Γιώργος Αρκουλής με 58. Στους "Δημοσιογράφους για την δημοσιογραφία", ο Νίκος Συνοδινός και ο Θοδωρής Κοτσώνης εκλέχτηκαν αναπληρωματικά μέλη με 120 και 118 ψήφους αντίστοιχα.

Κατηγορία: OnMedia
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.
Rating
(1 ψήφος)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.