onmedia

Οι υποψήφιοι της ΕΣΗΕΑ

Συντάκτης: Νίκος Μαυρομμάτης Δημοσίευση: Παρασκευή, 20 Μαίου 2011 10.19

Η Εφορευτική Επιτροπή της Ε.Σ.Η.Ε.Α. ανακοίνωσε τους υποψήφιους για τις αρχαιρεσίες της ΕΣΗΕΑ, του ΕΔΟΕΑΠ και της ΠΟΕΣΥ της 25ης και 26ης Μαΐου 2011.

Τυχόν ενστάσεις κατά των υποψηφιοτήτων θα πρέπει να υποβληθούν στην Εφορευτική Επιτροπή μέχρι την Κυριακή, 22 Μαΐου 2011 και ώρα 12.00 μ.μ.

Η Εφορευτική Επιτροπή ανακοινώνει τους υποψήφιους για το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή της ΕΣΗΕΑ, το Διοικητικό Συμβούλιο και την Εξελεγκτική Επιτροπή του ΕΔΟΕΑΠ, τους Αντιπροσώπους για το 6ο Τακτικό Πανελλαδικό Συνέδριο της ΠΟΕΣΥ, τα Πειθαρχικά Συμβούλια και το Μικτό Συμβούλιο ως ακολούθως:

Α. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ:

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

6. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

7. ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

8. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

9. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

11. ΛΑΜΨΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΚΑΡΙΝΑ

12. ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

13. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

14. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

15. ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

16. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

18. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

19. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

20. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

21. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

22. ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΕΤΑΡΡΥΘΜΙΣΗ»

 α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΡΜΕΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

2. ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ

3. ΒΟΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

4. ΒΥΘΟΥΛΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

5. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΥΛΑ

6. ΔΑΜΙΑΝΙΔΗ ΑΝΝΑ

7. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΟΥ ΠΟΠΗ

8. ΔΙΟΓΟΣ ΜΑΚΗΣ

9. ΖΗΓΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

10. ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

11. ΚΕΖΑ ΛΩΡΗ12. ΚΟΤΡΩΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

13. ΚΥΦΩΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

14. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

15. ΛΥΡΙΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

16. ΜΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΕΛΛΑ

17. ΜΠΑΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

18. ΜΠΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

19. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

20. ΠΕΤΡΙΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

21. ΣΑΜΑΝΤΑΣ ΤΕΛΗΣ

22. ΣΑΜΟΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ

23. ΣΑΡΑΚΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

24. ΣΕΛΛΑ ΔΩΡΑ

25. ΣΕΛΛΑ ΟΛΓΑ

26. ΣΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

27. ΣΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

28. ΣΩΜΕΡΙΤΗΣ ΡΙΧΑΡΔΟΣ

29. ΤΣΑΝΤΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

30. ΧΡΙΣΤΙΑΝΟΥΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

31. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΑΝΤΑΙΟΣ

ΙΙΙ. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο
1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

2. ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

4. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

5. ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ)

6. ΒΟΝΑΤΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

7. ΒΡΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

8. ΔΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9. ΔΕΤΣΙΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

10. ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

11. ΖΑΓΓΑΝΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

12. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

13. ΖΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

15. ΚΑΛΑΜΟΥΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

16. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

17. ΚΑΝΤΖΙΛΙΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18. ΚΑΠΑΓΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

19. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20. ΚΟΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

21. ΚΟΥΒΕΛΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

22. ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΓΛΑΪΑ

23. ΚΩΤΣΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

24. ΛΙΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

25. ΜΗΛΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26. ΜΟΡΦΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

27. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

28. ΜΠΑΪΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

29. ΜΠΙΤΣΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

30. ΜΠΟΛΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

31. ΜΥΡΙΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

32. ΝΟΥΣΙΑΣ ΖΗΣΗΣ

33. ΠΑΝΟΣ (ΠΑΝΟΥ) ΣΠΥΡΙΔΩΝ

34. ΠΕΝΤΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

35. ΠΗΓΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

36. ΡΑΜΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

37. ΡΟΒΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

38. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑ

39. ΣΑΜΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

40. ΣΕΛΑΛΜΑΖΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ)

41. ΤΖΗΜΤΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

42. ΤΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

43. ΦΑΚΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

44. ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

45. ΦΛΩΡΑΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

46. ΧΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

47. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ (ΠΟΠΗ)

48. ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΠΕΡΠΕΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΙV.Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ ΓΙΑ ΤΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 

1. ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

3. ΑΞΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 

 4. ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5. ΓΛΥΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

7. ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

8. ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 

 9. ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

10. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

12. ΛΑΛΛΑ ΣΟΦΙΑ

13. ΜΑΖΙΑΣ ΓΙΩΡΓΙΟΣ

14. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15. ΝΤΑΓΚΟΥΝΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

16. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

17. ΠΑΛΛΗ ΜΑΡΙΤΑ

18. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ

19. ΠΙΤΙΑΚΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

20. ΣΑΡΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

21. ΣΤΡΑΤΗΓΑΚΗ ΔΑΝΑΗ

22. ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

23. ΤΣΕΓΚΟΥ ΜΑΓΔΑ

24. ΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

25. ΧΙΩΤΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣV.

Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

2. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

12. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

13. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ (ΕΦΗ)

14. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

16. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

17. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

18. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

19. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

20. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

21. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

22. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

23. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

24. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΤΙΝΑ

25. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

26. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

27. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

28. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

29. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

30. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

31. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

32. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

33. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΩ

34. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή1. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΜΑΧΟΜΕΝΟΙ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΟΙ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο

1. ΑΛΥΜΑΡΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)

2. ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΤΑ7. ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

8. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ9. ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

10. ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ11. ΙΩΑΝΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

12. ΚΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ13. ΚΑΛΛΙΔΩΝΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ14. ΚΑΡΑΤΖΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

15. ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ16. ΚΑΤΟΥΦΑ ΕΥΓΕΝΙΑ17. ΚΑΤΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ

18. ΚΕΡΑΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ19. ΚΟΡΩΝΑΙΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ20. ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

21. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ22. ΚΩΤΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ23. ΜΑΘΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

24. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ25. ΜΠΟΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ26. ΝΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

27. ΝΤΑΟΥΝΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ28. ΝΤΕΛΙΔΑΚΗ ΕΥΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ29. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

30. ΠΑΠΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ31. ΡΟΥΣΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ32. ΣΤΑΝΩΤΑΣ-ΤΟΓΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ33. ΣΧΙΝΑΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

34. ΤΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

35. ΧΟΪΔΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ

VΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

4. ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

5. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

6. ΚΩΣΤΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ

7. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

8. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

9. ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

10. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

11. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

12. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ

13. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

14. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

15. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

16. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

17. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

18. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

19. ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

20. ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

21. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

22. ΧΑΡΟΝΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

23. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ24. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

VΙ. Συνδυασμός «ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΤΥΠΟΣ»

α) Για το Διοικητικό Συμβούλιο 

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ

2. ΑΛΛΑΜΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3. ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

4. ΑΡΓΥΡΟΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

5. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΝΤΡΗ6. ΒΙΔΑΛΗ ΝΙΝΕΤΑ

7. ΓΙΟΥΡΓΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

8. ΓΟΥΛΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

9. ΔΑΒΟΣ ΓΙΩΡΓΗΣ – ΒΥΡΩΝ

10. ΔΙΒΑΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

11. ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

12. ΖΙΩΖΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑ

13. ΙΑΤΡΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ

14. ΚΑΖΑΝΤΗ ΚΑΤΕ

15. ΚΑΛΑΪΤΖΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

16. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

17. ΚΑΡΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

18. ΚΑΤΣΙΜΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

19. ΚΑΤΣΟΡΙΔΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

20. ΚΙΜΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

21. ΚΛΑΥΔΙΑΝΟΥ ΜΑΓΔΑ

22. ΚΟΚΟΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

23. ΚΟΤΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

24. ΚΟΥΝΕΝΑΚΗ ΠΕΓΚΥ

25. ΚΟΥΝΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

26. ΚΟΥΤΖΟΥΡΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

27. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

28. ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

29. ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

30. ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

31. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΠΟΥΛΙΚΑ

32. ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ

33. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΘΑΝΟΣ

34. ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ

35. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΚΩΣΤΗΣ

36. ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

37. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

38. ΝΤΑΒΑΝΕΛΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

39. ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

40. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

41. ΠΑΡΔΑΛΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

42. ΠΑΦΙΛΗ ΠΑΝΔΩΡΑ

43. ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΜΑΝΟΛΗΣ

44. ΠΟΥΛΑΚΙΔΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

45. ΠΟΥΛΙΑΣΗ ΝΙΚΗ

46. ΡΑΠΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

47. ΡΟΖΑΚΗ ΕΛΕΑΝΝΑ

48. ΡΟΥΣΣΟΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣ

49. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

50. ΣΙΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

51. ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΠΙΚΙΑ)

52. ΤΕΡΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

53. ΤΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΟΔΩΡΗΣ

54. ΤΡΙΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

55. ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

56. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

57. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

58. ΧΑΪΜΑΝΤΑ ΣΟΝΙΑ

59. ΧΑΡΔΑΛΙΑ ΝΑΝΤΙΝ

60. ΧΟΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

61. ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

62. ΨΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΜΗΝΗ

63. ΨΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

β) Για την Εξελεγκτική Επιτροπή

1. ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ, 

 2. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΤΑΣΟΣ

Β. ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

1. ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΒΛΑΒΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

4. ΔΕΛΒΙΝΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

5. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ (ΑΡΓΥΡΗΣ)

6. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

7. ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

9. ΚΟΝΤΡΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

10. ΜΟΥΣΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

11. ΝΙΚΟΛΟΥΛΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

13. ΣΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

14. ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

15. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

16. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

17. ΤΣΟΥΤΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓ.

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΕΔΟΕΑΠ

1. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

4. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

5. ΚΟΥΤΡΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6. ΚΡΥΣΤΑΛΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

7. ΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣΔ.

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΙ ΓΙΑ ΤΟ 6ο ΤΑΚΤΙΚΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ ΤΗΣ ΠΟΕΣΥ

Ι. Συνδυασμός «ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ»

1. ΑΝΔΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΒΑΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4. ΒΟΥΖΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ

5. ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

6. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. ΔΟΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9. ΙΩΑΝΝΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ

10. ΚΑΪΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

11. ΚΑΛΑΜΠΟΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

12. ΚΑΛΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΟΣ

13. ΚΑΛΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

14. ΚΑΠΙΤΣΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

15. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

16. ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

17. ΚΟΥΜΠΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18. ΚΩΒΑΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

19. ΜΑΡΑΘΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

20. ΜΠΟΤΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

21. ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

22. ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

23. ΡΟΥΒΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

24. ΣΑΛΒΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

25. ΣΗΦΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

26. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

27. ΤΑΞΙΑΡΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

28. ΤΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

29. ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

30. ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

31. ΦΡΙΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

V. Συνδυασμός «ΚΙΝΗΣΗ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΩΝ (ΚΕΔ)»

1. ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ

2. ΑΡΚΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3. ΑΡΤΕΛΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

4. ΑΣΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

5. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

6. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

7. ΓΚΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

8. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

9. ΖΑΓΚΑΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

10. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

11. ΚΑΒΑΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ-ΦΡΟΣΩ

12. ΚΑΓΙΑΛΕΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

13. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΕΦΗ

14. ΚΑΡΑΜΠΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

15. ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

16. ΚΟΝΤΟΚΟΛΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ-ΧΑΡΗΣ

17. ΚΟΧΛΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

18. ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ

19. ΛΟΥΜΠΡΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

20. ΜΑΛΑΞΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

21. ΜΑΡΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

22. ΜΕΤΑΞΗΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ

23. ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ-ΣΕΒΑΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΒΙΒΗ

24. ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

25. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

26. ΠΑΝΩΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

27. ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ

28. ΠΟΛΥΖΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

29. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ

30. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

31. ΣΤΑΜΟΥ ΜΙΧΑΗΛ

32. ΣΤΑΜΠΟΓΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

33. ΤΣΑΛΑΠΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

34. ΤΣΟΥΡΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

35. ΤΥΛΟΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

36. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

37. ΧΑΤΖΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

VΙΙ. Συνδυασμός «ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΤΡΟΠΗ (Financial Crimes, Αριστερό Ριζοσπαστικό ΜΜΕτωπο, Σπάρτακος, Ανένταχτοι)»

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

4. ΒΑΛΤΖΗ ΜΑΛΑΜΩ (ΜΕΛΙΝΑ)

5. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ (ΜΑΚΗΣ)

6. ΕΛΑΦΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

7. ΕΛΕΥΘΕΡΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

8. ΖΟΥΝΤΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

9. ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

10. ΛΙΤΣΗΣ ΜΩΥΣΗΣ

11. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣ

12. ΜΗΤΡΟΥ ΑΝΝΑ

13. ΜΟΣΧΟΝΑ ΛΗΔΑ

14. ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΝΑΣΟΣ

15. ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΥΔΗ ΜΑΤΙΝΑ

16. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

17. ΣΑΡΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

18. ΣΚΑΜΝΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

19. ΣΠΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

20. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

21. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

22. ΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ

23. ΤΖΙΑΝΤΖΗ (ΠΟΛΙΤΗ) ΜΑΡΙΑ (ΑΦΡΟΔΙΤΗ)

24. ΤΣΩΛΗ ΜΑΡΙΑ

25. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΣΟΣ

26. ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

27. ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ (ΑΡΗΣ)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1. ΜΟΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2. ΒΑΡΙΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3. ΜΠΑΡΑΖΙΑΝ ΧΟΒΣΕΠ

4. ΚΑΡΡΕΡ ΑΡΗΣ

5. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

7. ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ

8. ΠΡΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

9. ΑΝΔΡΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

10. ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΥΑ

11. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

12. ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣΣΤ.

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΟ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

1. ΤΟΥΦΕΞΗ ΜΙΜΗ (ΜΟΣΧΑΝΘΗ)

2. ΑΞΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΜΗΝΑΣ

4. ΤΡΑΪΟΥ ΕΛΕΝΗ

5. ΓΕΡΑΚΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

6. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

7. ΤΣΙΡΟΣ ΠΑΝΟΣ

8. ΣΠΑΝΔΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

9. ΠΡΙΤΣΑΠΙΔΟΥΛΑΣ-ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΣ

Ζ. ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΙΚΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΤΗΣ ΕΣΗΕΑ

Α/Α

ΜΕΣΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1

ALPHA TV

ΖΗΣΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

 

ΠΙΤΤΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2

ANTENNA 97,2

ΞΥΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΚΟΡΙΝΑ

3

ANTENNA TV

ΜΑΖΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4

ATHENS NEWS

ΓΚΙΛΣΟΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

5

CHANNEL 9

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

6

CITY PRESS

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7

ESPRESSO

ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΑ

8

EXTRA 3

ΠΟΛΥΖΩΪΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

9

FLASH 96,00

ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

10

GOAL NEWS

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

11

MEGA

ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΙΟΣ)

12

METRO

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

13

NOVASPORTS

ΓΑΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

14

NOVAΣΠΟΡ FM

ΡΟΜΠΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

15

REAL FM

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

16

SENTRA FM

ΖΑΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

17

SPORT TV

ΚΑΡΥΑΚΑΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

18

SPORTDAY

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

19

STAR CHANNEL

ΒΟΤΣΚΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20

ΑΔΕΣΜΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ-ΖΟΡΜΠΑ ΝΙΚΗ

 

ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ

 

ΠΡΙΦΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

21

ΑΘΗΝΑ 9,84

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

22

ΑΠΕ-ΜΠΕ

ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

23

ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΗ

ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

24

ΑΥΓΗ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

25

ΒΗΜΑ FM

ΔΡΙΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

26

ΒΡΑΔΥΝΗ

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

27

ΓΓΕ-ΓΓΕ

ΔΙΑΝΑ ΑΝΝΑ

 

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

28

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ

29

ΕΘΝΟΣ

ΗΛΙΑΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

30

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

31

ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ

ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ)

32

ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

ΣΩΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

33

ΕΞΠΡΕΣ

ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Κατηγορία: OnMedia
Για να έχετε πλήρη πρόσβαση στις κυριότερες ειδήσεις της ημέρας και μέσα από τη σελίδα σας στο Facebook, κάντε στη σελίδα του Onsports.gr.
Rating
(2 ψήφοι)

Το παρόν διαδικτυακό μέσο ουδεμία ευθύνη εκ του νόμου φέρει περί των επωνύμων ή ανωνύμων σχολίων που φιλοξενεί. Σε περίπτωση που θεωρείτε πως θίγεστε από κάποιο εξ αυτών, επικοινωνήστε μέσω της φόρμας επικοινωνίας έτσι ώστε να αφαιρεθεί.

Το σχόλιο σου

Copyright © 2010 - 2016 OnSports | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία
Monetized by DPG DIGITAL MEDIA
Βάλε το e-mail σου και κάνε click για να λαμβάνεις αποκλειστική ενημέρωση για τα πιο σημαντικά νέα, δώρα και διαγωνισμούς των websites που εκμεταλλεύεται εμπορικά η DPG DIGITAL MEDIA.